Gość: sylwek IP: *.stk.vectranet.pl 30.12.11, 20:43 gdzie i jak spędzają zabrzanie tegoroczne pożegnanie starego roku i powitanie nowego roku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ala Re: sylwester IP: *.dynamic.chello.pl 30.12.11, 21:03 Gdyby ktos reflektował do Planet Club w Zabrzu, to mam do sprzedania podwójny bilet za 300 pln (cena normalna 350) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 30.12.11, 22:09 Ala, a czemu nie chcesz wybrać się poszaleć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sally Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 03:09 mam ten sam problem, odstąpię 4 bilety do planet clubu bilety za 50%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.11, 17:18 Wczas się skapnęliście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 31.12.11, 17:33 będą pustki w klubie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 18:47 Nie wiecie, czy pod DMiT-em coś się będzie działo? Dzisiaj tam przejeżdżałem, ale żadnej estrady nie widziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 20:54 Nikt się nie orientuje czy coś będzie pod Domem Muzyki i Tańca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 31.12.11, 20:55 będzie Sołtysik, od 23 do 1 Odpowiedz Link Zgłoś