IP: *.stk.vectranet.pl 30.12.11, 20:43
gdzie i jak spędzają zabrzanie tegoroczne pożegnanie starego roku i powitanie nowego roku?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ala Re: sylwester IP: *.dynamic.chello.pl 30.12.11, 21:03
      Gdyby ktos reflektował do Planet Club w Zabrzu, to mam do sprzedania podwójny bilet za 300 pln (cena normalna 350)
      • Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 30.12.11, 22:09
        Ala, a czemu nie chcesz wybrać się poszaleć?
        • Gość: Sally Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 03:09
          mam ten sam problem, odstąpię 4 bilety do planet clubu bilety za 50%.
          • Gość: Marek Re: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.11, 17:18
            Wczas się skapnęliście.
            • Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 31.12.11, 17:33
              będą pustki w klubie
              • Gość: ktoś Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 18:47
                Nie wiecie, czy pod DMiT-em coś się będzie działo? Dzisiaj tam przejeżdżałem, ale żadnej estrady nie widziałem.
                • Gość: Iza Re: sylwester IP: *.unknown.vectranet.pl 31.12.11, 20:54
                  Nikt się nie orientuje czy coś będzie pod Domem Muzyki i Tańca?
                  • Gość: sylwek Re: sylwester IP: *.stk.vectranet.pl 31.12.11, 20:55
                    będzie Sołtysik, od 23 do 1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka