Dodaj do ulubionych

Potrzebuje pomocy, błagam!!!

27.12.06, 20:40
Czy ktokolwiek mógłby mi pomóc, musze napisać wypracowanie po grecku, poziom
niezbyt wysoki. Jeśli ktoś mi pomoże postaram się odwdięczyć, mogę pomóc np w
angielskim. Mój nr gg: 4518127
Obserwuj wątek
        • malakas Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 28.12.06, 08:41
          O, to gorzej. Ja np. lubię pomagać ludziom, POMAGAĆ, ale nie biegać za frajera.
          Gdybyś takiego nie znalazła, proponuję Ci promocyjnie 50 zł za 1800 znaków
          jeżeli dostarczysz polski tekst. Jeśli tylko temat, wtedy stówka od strony -
          stoi?
              • mloda1112 Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 28.12.06, 14:56
                Dobra...będę szczera, nie wrzucę tu swojego tekstu bo boję się kompromitacji :)
                Kończę właśnie drugi semestr nauki greckiego i muszę napisać pracę zaliczeniową
                na dowolny temat ( poziom wręcz podstawowy) Niestety przez cały rok nic nie
                robiliśmy na zajęciach i kompletnie nie wiem od czego zacząć. Ślęczę od kilku
                dni nad swoimi mizernymi notatkami i NIC. Chcę jednak bardzo serdecznie
                podziękować za oferowaną pomoc, jeśli uda mi się coś sklecić to wrzucę to i
                zobaczymy :)
                • malakas Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 28.12.06, 16:33
                  Hm...a co studiujesz, jeśli łaska? Bo jeżeli nowogrecki, to czarno to widzę
                  ("nic nie robiliśmy"), a jeżeli inny kierunek, to jestem ciekaw na jakim tego
                  wymagają. Może chodzi o grekę?
                  Tak czy siak, nie przejmuj się ew. "kompromitacją". To jest forum właśnie do
                  _nauki_, na pewno ktoś pomoże...
                  • mloda1112 Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 28.12.06, 18:22
                    Nie, nie nowogrecki...sama bym to czarno widziała! Jestem na filologii
                    angielskiej, a grecki wybrałam sobie jako dodatkowy fakultet, nieświadoma tego,
                    że pani prowadząca wcale nie ma zamiaru nas czegokolwiek nauczyć :) Nadchodzi
                    czas zaliczeń i okazuje się, że pani wymaga więcej od nas niż od samej siebie.
                    Eh...tak to już jest w tych szkołach. Swoją drogą jestem troche zła, bo
                    naprawde chciałam nauczyć się tego języka...Pozdrawiam.
                    • eridan Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 28.12.06, 22:12
                      Proponuję poczekać do pierwszych terminów. Zorientujesz się, jakie są tematy,
                      tu trochę ściągniesz, tam przepiszesz od znajimych i myślę, że spokojnie
                      zaliczysz. Tak to już jest w tych szkołach. Byle bez nerwów. Do Siego Roku!
                      • koritzi Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 04.01.07, 02:06
                        Jaki masz temat? Uczyłam się chwile nowogreckiego, moze cos podpowiem? Pewnie
                        cos o rodzinie albo o szkole?
                        Nie zniechecaj sie do greckiego. Ja żałuję że sie juz nie ucze, mimo ze tez mi
                        dawal w kosc. Ale mielismy fantastycznego nauczyciela, Dra Bzinkowskiego.
                        Sam wspominal o tym forum, wiec jesli to czyta jakims sposobem, to go
                        pozdrawiam.
                        ;)
                        • mloda1112 Re: Potrzebuje pomocy, błagam!!! 05.01.07, 11:58
                          Dzięki wielkie za chęć niesienia pomocy zdesperowanej studentce :) Naszczęście
                          wzięłam się w garść, przysiadłam i nasmarowałam 3 strony A4. Poddaje tylko pod
                          wątpliwośc kwestie gramatyczną w moich wypocinkach, ale jestem dobrej myśli.
                          Powiem szczerze, że nawet spodobał mi się ten język, może jak będę miała więcej
                          czasu to zgłębię jego tajniki :) Pozdrawiam serdecznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka