Dodaj do ulubionych

Samotność

09.04.22, 02:25
Witam wszystkich. Chciałbym się podzielić z wami pewna refleksją. W tym roku kończę już 31 lat i jestem sam. Nigdy nie miałem powodzenia u płci pięknej i w pewnym momencie się zwyczajnie poddałem uciekając w pracę i pasję która jest bieganie i spędzanie aktywnie czasu wolnego. Jednak co jakiś czas tak jak teraz przychodzą chwilę gdzie ta samotność bardzo doskwiera. Przychodzę do pustego domu, jem obiad sam, klade się spać sam, budzę się rano sam....itd. W życiu jakoś sobie radzę, bo sam bez niczyjej pomocy zarobiłem na własne mieszkanie 4 lata temu, nie boje się pracy, nie pije alkoholu, nie palę papierosów, moja druga pasją jest gotowanie. Ale jednak brakuje takiego dopełnienia w moim życiu, tej pustki w sercu. Muszę tutaj zaznaczyć, że nigdy nie byłem w żadnym związku, wiem że lata lecą, a w raz z nimi podejście do takich spraw. Często słyszałem że to poważny minus w relacjach z kobietami, że nigdy z nikim nie bylem. Jakiś szkaradny też nie jestem, prawie 190 cm wzrostu, szczupła budowa ciała. Dlatego pytanie do was drodzy forumowicze, czy taki facet jak ja ma jeszcze szansę na miłość ? Czy lepiej się nie łudzić i żyć tak jak do tej pory i samotnie iść przez dalsze życie? Pozdrawiam Paweł
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka