slayerhood-ka 07.03.13, 16:49 Potrzebuję sterowników Bluetooth peripheral device do Vista 64 Głosnik nie działa, w systemie wyświetla się z wykrzyknikiem Grzebie i grzebie po necie i nic.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slayerhood-ka Re: Do komputerowców 07.03.13, 18:08 juz się tak nie wyrywajcie z tą pomoca, znalazłam Se Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Do komputerowców 07.03.13, 23:46 heh jutro...to ja...no...ten...no świętuję zakomunikuję swoje te...no Odpowiedz Link