Dodaj do ulubionych

Do komputerowców

07.03.13, 16:49
Potrzebuję sterowników Bluetooth peripheral device do Vista 64
Głosnik nie działa, w systemie wyświetla się z wykrzyknikiem smile
Grzebie i grzebie po necie i nic....
Obserwuj wątek
    • slayerhood-ka Re: Do komputerowców 07.03.13, 18:08
      juz się tak nie wyrywajcie z tą pomoca, znalazłam Se smile
    • slayerhood-ka Re: Do komputerowców 07.03.13, 23:46
      heh
      jutro...to ja...no...ten...no big_grin
      świętuję big_grin
      zakomunikuję swoje te...no smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka