Dodaj do ulubionych

Dziś ważny mecz

21.06.16, 09:37
Jak obstawiacie wynik?
Obserwuj wątek
    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 10:12
      2:1 dla nas wink
    • witamina_b12 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 10:52
      2:0 dla Polski
    • green.amber Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 11:05
      krakowskim targiem 3:1 jakoś za mną chodzi, gdyby rywale bardzo się starali, bo jeśli nie to i 3:0
    • cambria1.2 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 12:18
      Ja ostrożnie - 1:0...
      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 19:57
        Gratuluję strzału w dziesiątkę wink Najbardziej przestrzelił Tadek - ten, który zawsze ma rację ;P
        • cambria1.2 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:15
          No nie wierzę big_grin
          W lotto nie mam szczęścia, za to w gry i zabawy na Samotnych - i owszem wink
          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:18
            smile
        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:30
          wszystkie wyniki przewidziałem. ilość punktów i ile z którymi - bezbłędnie. ma się jednak te wiedzę smile
          3 na 3 bezbłędnie. nikt z forum się nie podjął przed turniejem takiego typowania.
          brawo ja!
    • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 12:56
      jak polska wygra to wszystkie wyniki (w sensie 1x2 ) które tu podałem się sprawdza. mniejsza o bramki ale pisałem że zwyciestwo z irl i ukr oraz remis z ger.
      dlatego może być ciężko o dzisiejsza glorie smile
      no ale bez kozery powiem 4-0! :p
      podbijam bo ukr stlamszona smile
    • szarlotka_ja Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 18:08
      Przegrają suspicious
      • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:31
        miałaś rację - przegrali big_grin
        • szarlotka_ja Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:22
          Nic specjalnego nie pokazały cieniasy suspicious
          • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:23
            zgadzam się. ukry słabo się zaprezentowali i miałaś rację ze przegrają smile
            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:30
              Stworzyli parę bardzo niebezpiecznych dla nas sytuacji. Ślepe szczęście zdecydowało, że nie straciliśmy bramki wink
              • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:31
                ten wynik w układzie tabeli nic nie zmieniał. mogliśmy nawet przegrać.
                mecz i wszystko będzie w finale smile
    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 18:47
      Uuuu, słabiutko nasi grają, Ukraińcy znacznie lepsi i waleczniejsi wink
      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 19:59
        Najbardziej rozczarowuje Lewandowski, strzelanie goli dla reprezentacji jest chyba mało dochodowe wink
        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:43
          nie zawiszcz złośliwcu, na razie to widać, że wszyscy, którzy przeciw nam, jego pilnują w kilkakroć
          pierwsza połowa co prawda w stylu jakoś tak mniej więcej óśmlatwstecz, ale w drugiej Błaszczykowski jak nie miał do kogo podać to podał do siebie i słusznie wink
          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:27
            Jak się domyślam pilnują go w każdym meczu, a nie tylko na Euro wink
            • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 21:30
              ale w innych meczach ma lepszych podawaczy suspicious
              • green.amber Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 22:34
                hymmm zagrajcie lepiej wink tongue_out
    • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:13
      Nie widzialam tongue_out ani razu turlajacej sie pilki. Nie chcialo mi sie
      • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:33
        słaboooo... sad(((((
        • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:42
          Ano... slaboooo. W godzinie gdy byl mecz to nawet slepia mi sie przymknely.
          • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:43
            Ale ze slabo grali? suspicious
            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:44
              Słabiutko, nic nie straciłaś wink
              • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:45
                No ok, Pazdan był genialny oraz Łukasz Fabiański (bramkarz) wink
              • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:46
                O widzisz.... ale wygrali. To chyba najwazniejsze. Czasem ma sie to szczescie. W ktorej minucie strzelili? Kurcza... moze sie przejde. Rozruszam. Powietrxa zaznam.
                • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 21.06.16, 20:51
                  54-tej zdaje się wink
    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 15:48
      Nooo, dziś grają ładnie, dynamicznie, z przyjemnością się ogląda wink
      • green.amber Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 15:54
        gdyby byli ciut dokładniejsi to już bym bardzo współczuła Szwajcarom, oby tak dalej wink
        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 16:55
          Piękny strzał Shaqiriego wink
          • green.amber Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:16
            co zrobić, trochę małpował Grosickiego, ale skuteczniej
            oby ten kwadransik był dla nas szczęśliwszy
            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:30
              Kaaaarne !!!
              • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:32
                Kurna nasi mają słabą celność suspicious
                • green.amber Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:52
                  ty tomaszu ty a masz, ci na złość mieli niesłą wink tongue_out
                  teraz do przetrwania pozostał tylko upał i ewentualna kontynuacja wybuchowej radości osiedlowej wink
                  • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:57
                    No co, wcześniej parę razy strzelali w niebo zamiast w bramkę tongue_out
                    Ciekawe czy na wiankach będą widoczne te wybuchy radości... ;>
                    • green.amber Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 19:42
                      co było a nie jest...
                      jak wiadomo wianki nie istnieją, więc ja sobie zaplanowałam deszczyk z łagodną burzą i właśnie mam plus w bonusie piękna tęcza wink niestety się jeszcze nie ochłodziło...
                      udanego wiankowania wink
                      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 00:22
                        Istnieją, dziś widziałem wiele dziewczyn z wiankami na głowie wink
                        Ja w bonusie miałem piękny pokaz fajerwerków w rytm muzyki, szczęka mi opadła do poziomu Wisły wink
              • green.amber Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:33
                ja nie wiem czy to na moje nerwy
                a jaką komedię romantyczną mogłam sobie pooglądać, zakończenie bardziej przewidywalne jakby...
                nic to tak czy inaczej było nieźle wink
                • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 17:52
                  Udało się smile Dużo szczęścia mieliśmy. Szwajcarzy pod koniec ostro napierali na naszą bramkę wink
      • szarlotka_ja Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 21:28
        Można gdzieś w sieci znaleźć ten mecz? suspicious
        Bo niestety nie mogłam oglądać uncertain
        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 10:42
          znalazłaś? big_grin
          • szarlotka_ja Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 16:12
            Niestety nie, ale obejrzałam w necie najciekawsze fragmenty i jestem usatysfakcjonowana big_grin
        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 13:54
          szarlotka_ja napisała:

> Można gdzieś w sieci znaleźć ten mecz? suspicious

Raczej ciężko; nawet jak ktoś wrzuci do sieci jakiś ciekawszy fragment, to zaraz właściciele praw autorskich kasują ;]
      • anguac24 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 22:50
        Widziałam końcówkę drugiej połowy, dogrywki i karne. Taka mała przerwa od sprzątania. wink
        • maruda2 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 23:42
          Nie oglądałam, bo za bardzo bym się denerwowała wink Ale odgłosy zza okna nieomylnie wskazywały co się dzieje suspicious Potem tylko wynik sobie sprawdziłam.
      • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 25.06.16, 22:57
        A nie ogladalam.... ale wychodzac z pracy zerknelam na Tv a tam... 1:0 dla Polski. 45 min. Tyle widzialam pilki wink a to wyygrali uslyszlam z glosnikow. 4:3 w karnych? Cos takiego przepowiwdzieli.
        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 10:59
          nie
        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 13:54
          5:4 w karnych.
          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 13:55
            Jeden ze Szwajcarów nie trafił w bramkę, kochany człowiek big_grin
            • kropka_a Re: Dziś ważny mecz 26.06.16, 15:47
              smile)))))))))))))))))))))))))))))
              • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 02:48
                Dzisiejszy mecz ogladalam najdluzej. Podczas przerwy sniadaniowej w pracy. Hmmm godzina 22? Koncowka pierwszej polowy..wynik 1:1. Pilam kawke przegryzlam "sniadanie " i zerkalam..no z 10.min patrzylam!! Najdluzej na tym euro mecz ogladany smile wychodze z pracy a tu.... szukuja sie do karnych. Hmm a raczej bylo juz po 1. Wychodze, ide ta sama sciezka co zwykle. Mijalam chlopaka patrzacego na tel. Widze ze oglada mecz. Pytam... jaki wynik. On ze karne sa. Ja... wiem... no i powiedzial 1:1. Albo mial opozniona transmisje albo ja taka szybka lub chlopakom nie spieszylo sie by oddac kolejny strzal. Stoje na przystanku. Slysze w oddali z jakiegos domowego tV ze prawdopodobnie przegrali. Tak to mi sie naszym kibicowalo.
                Wrocilam do domu..maile ponapisywalam. Moge isc spac smile
                • mavika_88 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 11:37
                  Mialam.sen....
                  Powzielam mysl by zrobic.sobie jajecznice. (To na jawie). Nie planowane wczoraj. Tak nagle.mnie wzielo przed poludniem. Nagle wzial mnie jakis dyskomfort mysleniowy..tzn. probowalam.sobie cos przypomniec..wzielam 3 jajca wlasnw z koszyczka (ostatnie byly) i ide z dyskomfortem.mysleniowym.. eureka!! Mialam sen z jajcami. Mnoooostwo jaj..bo to i produkcja byla. Nadzorowalam ja. Tzn..wybieralam wadliwe jajca. Zeby bylo.zabawniej.... zadnej kury tam nie bylo wink we snie tyle jaj a na jawie 3 ostatnje.
                  Mega pyszna wyszla..z szyneczka cebulka i papryczka.
                  Locko mi prawe mryga. No to... do dziela. Znowu sie bedzie dzialo. Ciagle cos nowego dolazi. Gdzie ta moja rutyna.... rzucaja. Rzucaja. I mowia.. "plyn". Ach...
    • maurycy76 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 14:16
      Dziś kolejny ważny mecz. Mam nadzieję, że nasi będą górą.
      • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 19:03
        3-0 dla nas
        • czarny.onyks Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 19:20
          bez dogrywki? bez karnych? ot tak?
          nie wierzę, że będzie tak łatwo ...
          • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 19:38
            dziś lewy ukluje smile
        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:02
          bym nie miał nic na przeciwko, ale jako niekibic zwłaszcza bym dobre meczysko chętnie obejrzał o! wink
          już sobie zajmuję miejsce najlepsze miejsce wink
        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:02
          bym nie miał nic na przeciwko, ale jako niekibic zwłaszcza bym dobre meczysko chętnie obejrzał o! wink
          już sobie zajmuję miejsce najlepsze miejsce wink
          • green.amber Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:04
            hehe niech się mnożą bramy naszych jak moje posty wink
            • kropka_a Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:25
              Niech się mnożą jasnesmile), ale 3:0 tdf-a - nie ma szans...
              Jak pisze Maruda, bez dogrywki itp.....
              Ale ciekawe jak będziesmile
              • czarny.onyks Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:28
                bedzie remis, z dogrywką...i karnymi.....i zwycięstwo dla nas big_grin
                • green.amber Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:33
                  weśweś Onyksie, niektórzy jutro pracują wink tongue_out 3:0!! brameczka w pierwszych trzech minutach, wielki foch wyżelowanego gwiazdora i żadnych karnych wink
                  • fripooo Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:41
                    jutro to będziecie śpiewać nasz hymn narodowy czyli nic się nie stało polacy nic się nie stało......
                    • green.amber Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:05
                      tongue_out tongue_out tongue_out a jeśli Nasi nie wygrają, będę kibicować Włochom wink tongue_out
                      • fripooo Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:07
                        mogli by dokopać portugalii, po tylu dziesięcioleciach posuchy wiernym kibicom też się coś należy
                      • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 02:06
                        ja też za Italią no i oczywiście za Wikingami
                        poza tym życzę sobie wyautowania Niemców i Portugalczyków przy najbliższej okazji.
                        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 06:47
                          tajest!!!wink
                          chociaż mówią, że gdyby wygrali Portugalczycy to by było, że przegraliśmy z mistrzami...
                          a gdyby tak Islandia to by była taka piłkarska bajka wink
                          miłego piąteczku wink
                          • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 12:32
                            o nie nie, Krystyna pakuje manatki już w najbliższym meczu, najlepiej po meczu z Walią, z Balem w składzie, który na co dzień jest jego klubowym kolegą i niezasłużenie w cieniu przereklamowanego gwiazdora.
                            W sobotę niech każdy kto może trzyma kciuki za Italię, bo to przedwczesny finał i kto wygra najprawdopodobniej zdobędzie mistrzostwo, oby nie byli to Niemcy... ani Portugalczycy, wrrr.
                            Mistrzem Italia, musowo, no zgodzę się wyjątkowo na Islandię, bo jak słusznie zauważyła Amberka byłaby to bajka, taka piłkarska komedia romantyczna *.* hahah big_grinsuspicious
                        • anguac24 Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 10:54
                          W pierwszym momencie przeczytałam "wytatuowania". wink Dopijam kawę. To był dobry mecz. Wyjątkowo udany. I szalony kibic zabłysnął. big_grin
                          • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 12:11
                            To był wyjątkowo zły mecz, wyjątkowo nieudany.
                            Takie złote myśli mi przyszły do głowy po nim... nasi dobrze grali do strzelenia bramki, tj. przez całe 2 minuty, później niby dobra organizacja w obronie, ale jeśli chce się coś więcej osiągnąć w turnieju nie może być takiego minimalizmu i obrony wyniku, bo - wtedy kolejna złota myśl... to się mści i twój przeciwnik strzela bramkę wyrównującą po JEDYNYM groźnym strzale w meczu będącym składową strzału prosto w bramkarza + rykoszet od barku twojego kolegi z drużyny, taki los... gdy Portugalczyk zaskoczyć strzałem nie może, to mu Polak w jego niedoli pomoże, eh... na koniec kolejna złota myśl, na którą o zgrozo nikt ze sztabu szkoleniowego reprezentacji nie wpadł już po meczu ze Szwajcarią, mianowicie... owszem Fabiański jest bardzo dobrym bramkarzem, ALE nie potrafi bronić karnych, jest w tym elemencie absolutnym beztalenciem, co się potwierdziło w karnych z Portugalią, no sorry ale na 10 jedenastek facet nie wyczuł żadnego strzału, to cholera prawie niemożliwe bo z jeden to powinien wyczuć choć przez rachunek prawdopodobieństwa ale najwyraźniej rzucał się w tak sygnalizowany sposób że każdy przeciwnik to widział i strzelał w przeciwny koniec bramki. Także trener zawalił bo w 120 minucie dogrywki powinien dokonać trzeciej zmiany i zmienić bramkarza na Boruca albo Szczęsnego, który nie jest w pełni zdrowy a mimo to byłaby większa szansa na wybronienie karnych. Fabian po takich wyczynach z karnymi powinien występować w reklamach ręczników (dla niewtajemniczonych, mianem ręcznika nazywa się bramkarza który wszystko wpuszcza, czy stoi facet w bramce, czy powiesi się na niej ręcznik, żadna różnica).
                            Nie obwiniam jednak Fabiańskiego i Błaszczykowskiego za to przegraliśmy, bo przegraliśmy tak naprawdę wcześniej, przez wspomniany na wstępie minimalizm i minimalne błędy w taktyce, zadecydowały niuanse.
                            Na koniec trzeba jednak podziękować Chłopakom za bardzo udany turniej i dostarczenie wielu pozytywnych emocji. Teraz niech tylko podnoszą umiejętności, niech się zgrywają, niech dorzucą kilku wartościowych zmienników i za 2 lata... Polska będzie mistrzem świata big_grin
                            • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 12:27
                              rachunek prawdopodobieństwa kazał przypuszczać ze drugi raz z rzedu w karnych sie nie uda i nic by nie dało swirowanie ze zmianą bramkarza. wtedy dopiero w razie niepowodzenia dziennikarzyny miałyby używanie ze nierozgrzanego Boruca wpuścił. a tak to cóż... bywa. nie ma karnych obronnych są tylko źle strzelone smile
                              takie pomysły ze zmianą bramkarza to mogą dzieci powtarzać a nie poważny trener.
                              raz się Holandii udało (przypadek jak to w karnych) a teraz każdy fanboj się domaga takiego medialnego ruchu.

przegrali to przegrali (taki los) na uj dążyć temat smile

mnie najbardziej wkurza gadanie ze Portugalia jest w finale a nie wygrała żadnego meczu. ok niech będzie na upartego ze wczoraj był remis ale z Chorwacja wygrali w dogrywce.
                              • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 12:28
                                * w półfinale - słownik
                              • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 12:58
                                masz swoje teorie i ok, wg mnie Fabiański należy do wąskiego grona bramkarzy którzy nie mają w ogóle czucia przy karnych ani w ogóle farta, w przeciwieństwie do Boruca i Szczęsnego którzy czasem zrobią babola które Fabiańskiemu generalnie się nie trafiają, ale mają w sobie tę odrobinę szaleństwa co w karnych by mogło pomóc. Nie ma dobrze obronionych karnych są tylko źle strzelone - to taka półprawda bo bramkarz ma cały wachlarz możliwości aby do tego błędu przeciwnika zmusić, prowokując na różne sposoby, robiąc show w bramce a Fabiański stał w tej bramce jak dzieciak stojący do komunii, czekając na olśnienie, które nie przyszło i w efekcie rzucał się na oślep, tyle by mieć alibi, no sorry ale tak to on skazany jest na porażkę.
                                Manewr ze zmianą bramkarza nie jest stosowany dlatego, bo rzadko kiedy w turnieju jest więcej jak jeden mecz z serią jedenastek, my mieliśmy dwa takie mecze po rząd i widać było czarne na białym że Fabian w te klocki jest bardzo słaby, dlatego należało dokonać zmiany, szczególnie że jedna zmiana jeszcze była dostępna a z pola nie było zbytnio kogo wprowadzić.
                                • fripooo Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 17:15
                                  może doradcami nawałki zostańcie panowiebig_grin
                                  • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 17:27
                                    Nazwisko wypadałoby pisać z dużej litery, poza tym rozróżniasz wyrażanie opinii od doradzania?
                  • sadgirl25 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:42
                    Ja mam już dość euro szczerze mówiąc
                    Wszędzie Lewandowski,co chwila nowej reklamie,kasa spływa szerokimi strumieniami. Na co dzień zarabia w euro w niemieckiej drużynie, a gdy gdzieś gra Polska to reprezentuje Polskę
                    • fripooo Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 20:56
                      i właśnie o to chodzi kasa leci za to że biega za piłkąbig_grin ludzie są pojebani, ze za coś takiego płacą miliony, tak samo w boksie i innych dyscyplinach
                      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 23:59
                        Robią show i za to się im płaci, a robota jest niewdzięczna, miliony ludzi patrzą ci "na ręce", a jak ci coś nie wyjdzie to na zrozumienie liczyć nie można wink
                  • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:00
                    hymn polski - ciary na plecach mimo upału smile
                    tez czuje szybka.bramke lewego
                    • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:04
                      hahaha
                      mówiłem! !
                      • maruda2 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:49
                        Tadek a nie czujesz przypadkiem jeszcze z jednej ? plisss wink
                        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:53
                          jeszcze dwie dla nas
                          • maruda2 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 21:57
                            za dwie też się nie pogniewam wink
                            • fripooo Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 22:22
                              nic się nie stało.....polacy nic się nie stało......
    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 23:36
      Poooolskaaaaa, białoooo-czeeeeerwoooniiii!
      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 30.06.16, 23:53
        Tak ogólnie uważam, że to jest wstyd w dogrywce kopać piłkę do bramkarza i tracić cenne sekundy, jak można by było podać komuś do przodu ;P
        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 01.07.16, 00:10
          apetyt rośnie w miarę jedzenia...
          było pięknie, mogło być lepiej a teraz się trzeba otrzepać i do przodu
          dziękuję Państwu za współkibicowanie wink
    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 20:56
      Niemcy goooolaaa! big_grin tongue_out
      • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:18
        ale dlaczego???
        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:38
          bo gwen to jawna opcja niemiecka smile
          mi dziś wszystko jedno - obie reprezentacje szczerze lubie acz Włochów trochę bardziej choć nie wiem czemu bo Niemcy bliżej. może dlatego że tacy mało niemieccy sad
          • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:53
            hehe że Włosi małoniemieccy?? wink wydaje mi się to jednakowoż poniekąd możliwe wink
            przyszło mi do głowy, że styl pisania w drugiej połowie... jakiś taki... ale chyba się nie przyznam, coby w ueb nie dostać wink tongue_out
            • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:59
              Niemcy mało niemieccy suspicious chcesz być za sprytna a poprzednie zdanie było o Niemcach.
              włosi ci się marzą
              • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:04
                hehe jakoś tak styl mnie zmylił czy cuś wink
                uroczyście oświadczam, że karnych nie będę oglądać jak tak dalej pójdzie o!
                czy ja wiem... jacyś tacy niewysocy się wydają winktongue_out
                • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:11
                  bo włosi to kurdupelki. przypomnij sobie mussoliniego wink
                  ale nazelowane sniade. dziewczyny lubio smile
                  • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:19
                    kwestia pokolenia, kiedyś wszyscy byli zdecydowanie niżsi
                    po 5 minutach wszyscy zlani potem, myslisz, że się żel trzyma?? wink Niemcy mniej śniadzi chyba za bardzo nie są... to w sumie owszem czasem się mię podobało, bo żel to jakoś tak wcale mię nie pociągał, a teraz to już nie więęę czy co kolwiek mnie pociąga, może by się tym martwić trzeba zacząć...
                    • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:24
                      a piniondz? tez cie nie pociąga? smile
                      piłkarzyki bogate ech bogate. ..
                      • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:33
                        ze swoimi nie mam co robić winktongue_out na operacje plastyczne nie potrzebuję, więc wiesz eee nie
                        bardziej młodzi, dzieci to prawie niektórzy
                        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:36
                          noooo na dzieci to idzie tych piniondzuf. i jak w błoto. a niech potem taki smakach coś odpieemdoli to wstyd na cala wieś i płacz. dobrze robisz ze na siebie tylko wydajesz
                          • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:47
                            ojtamojtam dzieci to się zawsze jakieś znajdą wink
                            a w sumie może niech będą te karne i tak się spać jeszcze nie da...
                            • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:50
                              ja to se jeszcze potem studio z gmochem na Polsacie do pierwszej poogladam smile
                              chłodno jest swierszcze słychać fajnie się siedzi
                              • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:17
                                nieeee to by już chyba było przegięcie, w końcu ja wcale nie przepadam za piłą... jeszcze po grze naszych chłopaków to jednak co innego...
        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:53
          A tak, podoba mi się solidna niemiecka maszyna, meczyk bardzo ciekawy wink
          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 21:54
            I nie są tak ulizani jak Włosi ;P
            • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:09
              kurteczka, że widzisz to ulizanie z takiej odległości wink
              solidna... plotki takie o sobie rozpowiadają, ale żeby tak od razu wierzyć...
              • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:15
                jeszcze gdyby to Niemcy byli... to bym miał większy dylemat. a to murzyny turki i jugole. farbowane lisy
              • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:36
                Nie wierzę, widzę jak grają wink
                Te szybkie podania mają opanowane do perfekcji wink
                • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:44
                  no i genialne karne...
                  • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:51
                    pięknie. pięknie to zalatwili smile
                    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:54
                      Były niezłe emocje big_grin
                      • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:57
                        mi było wszystko jedno ale jakoś Niemcom się bardziej należało bo ich bramkarz dobry a najbardziej rozmieszyla mnie ta zmiana Włocha na karnego którego nie strzelił smile tak jakoś wtedy bardziej zacząłem być za Niemcami big_grin
                        • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:00
                          po co te żałosne manewry haha
                          tuzy pomyliły się jak dzieci a potem zaczęli strzelać mlodziaki i szedł jeden za drugim aż w końcu makaroni znów dał dupy i niech idzie do mamusi smile
                          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:04
                            Dokładnie tak big_grin
                      • green.amber Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:57
                        w karnych, bo tak to nie wiem czy ja jednym okiem oglądałam czy oni się jednak oszczędzali...
                        no nic panowie, dobrej nocy czy co tam kto chce wink
                        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:03
                          Nie wiem czy nawet tym jednym okiem patrząc na ilość postów "wyprodukowanych" w czasie meczu ;P
                          • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:07
                            no właśnie mecz był tak dalece absorbujacy ze dało się pisać i ogarniać sytuacje na boisku.
                            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:09
                              Ja właśnie nie mogłem, bo mam jeden monitor do TV i kompa wink
                              • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:19
                                ja se na telefonie pykam a tv oglądam na tv. a kompa ostatnio to i tydzień nie włączam. banku jeszcze tylko z telefonu nie obsługuje bo jakoś nie mam zaufania a tak to nie mam potrzeby włączania komputera. zasilacz juz na stałe odlaczony i podłączam doraźnie jak pada bateria
                                • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:30
                                  Ja bym nie mógł cały czas na komórce, wygodniej mi się pisze wszystkimi palcami na dużej klawiaturze komputerowej wink
                                • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:31
                                  a tak w ogóle to bez wielkich rewolucji mogliby do konkursu karnych wprowadzić taka modyfikacje ze strzelają do dwóch goli przewagi jak tb w tenisie. byloby dłużej i jeszcze bardziej emocjonujaco.
                                  • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 00:34
                                    Nocy byśmy nie przespali wink
          • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 22:38
            haha i mucin rozłożył łapy jakby liany chciał się chwycić i karnego sprokurowal big_grin
            Forza Italia! smile
            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:17
              Co to za gol zdobyty w karnym? ;P
            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 02.07.16, 23:52
              Ha ha ha! big_grin
              Te karne przejdą chyba do historii big_grin
              • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 15:24
                eh, Włosi byli o włos od wygranej sad
                powoli nie ma komu kibicować, bo dziś to cud by się zdarzyć musiał by Islandia przeszła...
                pozostanie Walia, która będzie musiała walnąć i Portugalię i Niemców suspicious
                • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 18:57
                  Dziś też będzie piękny meczyk, Wikingowie do boju! big_grin
                  • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:16
                    koniec pięknego snu. Islandia ma beznadziejnego bramkarza.
                  • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:23
                    i dwojeczka! smile
                    zaiste meczyk piękny big_grin
                    ale le ble ale le ble! big_grin
                    baj baj island tongue_out
                    wracać owce strzyc i ryby łowić
                    • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:29
                      się tak nie podniecaj, bo ci zaszkodzi winktongue_out
                      na razie Francuzi poczuli krew, co zrobić, byli pod straszną presją, ale jeszcze trochę czasu zostało...
                      i dziś nie śpią na tym boisku, aż przyjemnie popatrzeć wink
                    • szarlotka_ja Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:32
                      Byłam na chwilę popatrzeć wink
                      Szkoda trochę Islandii, fajny blondasek tam gra wink
                    • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:54
                      No Wikingowie dostają po tyłku, ale parę fajnych sytuacji też mieli.
                      A brameczki piękne, byle tylko nie zgasiły ducha Islandczyków wink
                  • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:47
                    crying
                    • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:49
                      chyba można iść spać, niech się nie rozmazuje, twardym cza być wink
                      • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:50
                        siedzieć! niecodziennie się ogląda dwucyfrowke na takim turnieju big_grin
                        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:05
                          hem tak całkiem nieświadomie wyszło, że się posłuchałam, ale co myślisz, że będzie 11:0??? nie bądź brutalem aż takim winktongue_out
                      • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:53
                        czasem cza być, trzeba jednak potrafić tongue_out
                      • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:56
                        Ale co się ma rozmazywać? Makijaż na twarzy Amberki? ;P
                        • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:09
                          Bardzikowi łezka poszła, ja tam dziś jestem za tym, żeby wygrał lepszy, trochę się Wikingowie dali zbić z tropu, co zrobić, ale się nie oszczędzają jedni i drudzy wink
                          • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:56
                            To oczko było przymrużone wink
                            No nic, Islandczycy walczyli do końca, brawo! Na żadnym meczu Euro nie padło jeszcze tyle goli wink
                    • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:49
                      głupie serce masz bardzie big_grin
                      ból ci sprawia tongue_out
                      • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:51
                        będzie 5:4 dla Islandii...
                        • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 21:57
                          Dokładnie! Tak będzie! big_grin
                          • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:18
                            już zaczynają odrabiać big_grinwink

ja już teraz rozdaję medale barda grzecha warta suspicious
                            złoto dla Islandii
                            srebro dla Italii
                            brąz dla Polski

kurde... 5:1, to będzie 5:6 tongue_out
                            • gwen75 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:22
                              Noooo! Wikingowie nie dają za wygraną! wink
                              • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:26
                                chłopaki walczą jak nikt inny na tym turnieju, walczą tą samą jedenastką, wykrwawili się po meczu z wybrańcami Albionu więc dziś już ledwo dyszą, ale walczą i dopóki mieli siły grali perfekcyjnie jak na swoje umiejętności.
                                • tdf-888 Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:34
                                  szkoda ze ta Islandia przeszła bo Anglia dziś by się bardziej postawiła i byłyby jakieś emocje.
                                  a polska... no cóż. .. mogliśmy grać z Walia łykać ich i liczyć na złoto. i tez graliśmy tylko jedna jedenastka
                            • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:26
                              big_grinbig_grinbig_grin
                              a po wczorajszych straconych karnych to ja nie wiem czy Włosi na to srebro zasłużyli...
                              • bard-grzechu-wart Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:36
                                zasłużyli, żaden inny team nie oparłby się i nie oprze już tak Germanii co zgarnie złoto, niestety... chociaż nie będę miał nic przeciwko gdybym się mylił
                                poza tym to są medale mego widzimisię toteż mam prawo być nieobiektywny wink Mnie te 3 reprezentacje dostarczyły frajdy i dlatego też kapituła konkursu w składzie trój osobowym: Bard, Grzechu i Wart zadecydowała tak a nie inaczej big_grin
                                • green.amber Re: Dziś ważny mecz 03.07.16, 22:43