Dodaj do ulubionych

wczoraj w kinie bylam na..

21.02.08, 10:14
filmie 27sukienek.. i troche sie wynudzilam,o ile pan ktory gral
glownego bohatera byl uroczy, tak niestety katherine heigl polegla.
byla jakas taka za bardzo.. lojezu nie do zniesienia. w chirurgach
ja lubie czasami,a tu byla taka rozmemlana do granic mozliwosci. w
sumie film nie byl zly(bo ja niestety lubie te wszystkie
romantyczne, i ciezko mnie zniechecic;P),ale troche przydlugawy..
pewnie obejze go jeszcze za 20 razy;P
Obserwuj wątek
    • galaxian1 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 10:20
      Odnosze wrazenie, ze dobre komedie romantyczne to sie skonczyly na Meg Ryan i
      Julii Roberts. Obecnie to same wlasnie... przememłańce robią.

Ja ogladalem Pamietniki Niani (czyli jak to u nas przetlumaczyli Nianie w Nowym
      Jorku). To dopiero memła była! Najgorszy film ze Scarletką jaki widziałem (a
      widziałem większość).
      • ilekobietamalat Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 10:28
        tak tez widzialam ta nianieuncertain

komedie romantyczne dobre jeszcze bywaja..ale rzadko, holiday,to
        wlasnie milosc, lepiej pozno niz pozniej(czy jakos takwink) uwazam ze
        byly swietne,a byly calkiem niedawnosmile
        • galaxian1 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 10:39
          ilekobietamalat napisała:

> holiday

Fakt, swietny smile

> to wlasnie milosc

A ten byl dla mnie taki o niczym, banalny... moze nie poczulem klimatu.

> a byly calkiem niedawnosmile

No zdarzaja sie lepsze, ale wiekszosc to zalew tandety.
          • ilekobietamalat Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 11:06
            ale jaka radosc jak sie w koncu na taki dobry trafiwink

a to wlasnie milosc byl taki milutkiwink
            • aniuta75 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 12:30
              Nianię oglądnęłam i wynudziłam się za wszystkie czasy. Zobacze sobie te Sukienki
              - może nie zasnę hihihihi.
              A najlepsza dla mnie komedia romantyczna to Francuski pocałunek big_grin. Nic tego nie
              przebije w moich oczach. Mogłabym to oglądać milion razy a i tak by mi się nie
              znudziło. Meg gra tam wspaniale big_grin.
              • galaxian1 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 12:39
                aniuta75 napisała:

> Nianię oglądnęłam i wynudziłam się za wszystkie czasy. Zobacze sobie te
                Sukienki, może nie zasnę hihihihi.

A "Wpadke" z Heiglowa widzialas?
                Katherine zbyt wybitna aktorka to nie jest i gra dokladnie tak samo jak w
                chirurgasach. Zapewne w Sukienkach tez gra identyko smile
              • rodzynia Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 12:46
                te amerykańskie to i tak arcydzieła przy naszych polskich
                Ja wam pokażę, Tylko mnie kochaj itp. big_grin

a moje ulubione komedia romantyczne to
                Ja Cię Kocham, a Ty Śpisz
                To Właśnie Miłość
                Zakochana Złośnica

ale takie romansidło z prawdziwego zdarzania to azjatyckie
                A Moment To Remember wink

a 27 sukienek.. nie widziałam, ale to pewnie nic oryginalnego, bo
                powstało już wiele filmów o podobnej tematyce np. Powiedz tak z Lopez
                • milka323 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 13:46
                  ooo. a sie miałam na to wybrać.

a Lejdis ktoś widział? ;P.
                  • luczijka Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 14:33
                    Lejdis to zachwalała laska, która ze mną była na sali <lol>. Ile ja się
                    nasłuchałam na temat tego filmu <hihihi>.
                    • ilekobietamalat Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 14:53
                      a przepraszam, przed sukienkami byla zajawka jakiejs nowej polsko
                      amerykanskiej komedii, mimo ze gra jakas malo atrakcyjna pani film
                      zapowiada sie swietniesuspicious wiec moze polskie komedie ida na przod;>
                      • galaxian1 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 17:58

> zajawka jakiejs nowej polsko amerykanskiej komedii, mimo ze gra jakas malo
                        atrakcyjna pani film zapowiada sie swietniesuspicious wiec moze polskie komedie ida na
                        przod;>

Ta komedia to "mala wielka milosc" z Agnieszka Grochowska.
                        Pamietak ktos, jak z rok temu chwalilem sie, ze widzialem Agnieszke na ulicy jak
                        grala ? To wlasnie ten film smile
              • luczijka Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 14:34
                aniuta75 napisała:

> Nianię oglądnęłam i wynudziłam się za wszystkie czasy.

Mi tam się niania podobała tongue_out big_grin Taka obyczajówka smile Ale książka była
                duuuuuuuuuuużo lepsza.
                • milka323 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 17:06
                  luczijka napisała:

> Mi tam się niania podobała tongue_out big_grin Taka obyczajówka smile Ale książka
                  była
                  > duuuuuuuuuuużo lepsza.

Mi niania w sumie też się podobała wink. A co do książki to słyszałam
                  że Niania w Londynie jest lepsza od tej z Nowego Jorku ;P.
                  • galaxian1 Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 18:01
                    milka323 napisała:

> słyszałam że Niania w Londynie jest lepsza od tej z Nowego Jorku ;P.

A ja slyszalem, ze najlepsza to jest Niania w Honolulu, a tuz za nia Niania w
                    Wietnamie ! big_grinDDDDDDDDDD
                    • ilekobietamalat buahahahah :DDDDD n/t 21.02.08, 18:07
              • ilekobietamalat Re: wczoraj w kinie bylam na.. 21.02.08, 14:52
                yes yes yes! tak aniutasmile francuski pocalunek moge ogladac bez
                przerwybig_grin
                a widzialas wersje bollywoodzka?suspicious>
    • galaxian1 a Lejdis 21.02.08, 18:04
      A Lejdis mozna obejrzec, nawet smieszne smile
      Ale zeby to byla taka rewelacja jak to lansuja, to tez nie.
      Na pewno lepsze o tych wszystkich cukierkowych szmir z "Kościelniakiem". Ale to
      nie do konca komedia romantyczna.
      Szyc i Więckiewicz wymiataja big_grin
      • ilekobietamalat Re: a Lejdis 21.02.08, 18:09
        no wlasnie czekam az na jakims rapidshare sie pojawi,najlepiej w
        wersji rmvb;>

podobno mocno wulgarne te nasze lejdis sa, wiec jakos mocno sie do
        nich nie zapalamsmile
        • milka323 Re: a Lejdis 21.02.08, 18:14
          Galaxian ma rację. Szyc i Więckiewicz wymiataja ;P. A
          najśmiejszniejsza z całego filmu, jest chyba sama końcówka i sceny,
          które lecą wraz z napisami ;].
        • galaxian1 Re: a Lejdis 21.02.08, 18:17

> no wlasnie czekam az na jakims rapidshare sie pojawi,najlepiej w
          > wersji rmvb;>

Na dobra wersje to sie poczeka az wydadza film na DVD.
          U nas nikt nie kreci kamerkami w kinach smile

> podobno mocno wulgarne te nasze lejdis sa, wiec jakos mocno sie do
          > nich nie zapalamsmile

Zalezy co kto uwaza za mocno wulgarne.
          O wiele bardziej wulgarne jest "Good Luck Chuck" z Jesica Alba.
          • asiaw73 Re: a Lejdis 25.03.08, 23:11
            Byłam dzisiaj na "Lejdis" w kinie i w końcu można powiedzieć, że
            znowu potrafimy robić świetne komedie. Całe kino jak za dawnych
            czasów wybuchało śmiechem. Nie spodziewałam się takiej dobrej
            rozrywki, świetnych dialogów, bardzo miło spędzonego czasu. Podobał
            się nie tylko kobietom. "Testosteron" w porównaniu wypadł bladziutko.
            • lenkaaa Re: a Lejdis 26.03.08, 09:39
              żałuję, że go nie obejrzałam jak byłam w PL, a akurat go grali...
              sad((
    • lenkaaa "Death at a funeral" 21.02.08, 19:09
      Oglądaliście to ? Angielska komedia z zeszłago roku bodajże.
      Koleżanka mi własnie mówiła, że super śmieszne i tak sie przymierzam
      do ściągnięcia.
      Chcę tez obejrzeć "Mr. Brooks" bo wydaje mi się że będzie bardzo
      dobre. Jak się mylę, to niech mnie ktos wyprowadzi z błędu żebym
      czasu nie traciła. Brooksa już mam ściągniętego ;o)
      • magdawaw1 Re: "Death at a funeral" 21.02.08, 19:18
        Zgon na pogrzebie - rewelka miejscami nawet się popłakałam ze śmiechu, tylko
        musisz angielskie poczucie humoru...i to czasami "czarne"...
        A Mr. Brooks- jak dla mnie gniot i strata czasu.
        • lenkaaa Re: "Death at a funeral" 21.02.08, 19:22
          Jak uwielbiam hotel zacisze, to chyba sie kwalifikuje jako osoba
          lubiąca angielskie poczucie humoru, co ???
          Kurczę a myślałam, że ten Brooks niezły będzie sad(((
          • asiaw73 Re: "Death at a funeral" 21.02.08, 19:42
            Najlepsza komedia, suuuupeeeer! Dzięki Wam obejrzałam.
            • ilekobietamalat Re: "Death at a funeral" 21.02.08, 19:51
              o wlasnie,mialam sobie to to sciagnacsmile)
              • agamasia Re: "Death at a funeral" 21.02.08, 19:57
                Oglądałam, świetny film i polecam każdemu big_grin
                • lenkaaa Re: "Death at a funeral" 17.03.08, 23:40
                  Właśnie go obejrzałam i dostałam totalnej głupawki, tarzałam się ze
                  śmiechu po podłodze, BOSKI film, love it !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  • rodzynia Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 00:55
                    Uwielbiam angielski humor ;D Zgon na pogrzebie widziałam już dość dawno, ekstra komedia ;D

apropo 27 sukienek
                    Typowa przewidywalna amerykańska komedia romantyczna... Plus za główną rolę męską ;P

innerjoejoe.files.wordpress.com/2007/07/james_marsden.jpg
                    ;D
                    • asiaw73 Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 10:18
                      Rodzynia, ty wiesz jak zareklamować film ;DDD
                      Obejrzałam go przedwczoraj (27 sukienek)i określiłabym go jako lekki film do
                      obejrzenia w niedzielne popołudnie.
                      • magdawaw1 Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 10:59
                        mówiłam, ze Śmierć na pogrzebie jest świetny!!!!Jak ktoś lubi takie
                        klimaty to polecam (starszy już film) Joint venture-też niezły,
                        prawie, ze na nim plakałam ze śmiechu....
                        • asiaw73 Joint venture 18.03.08, 14:31
                          "Grace Trevethen popada w tarapaty finansowe, gdy tragicznie zmarły mąż zostawia
                          jej w spadku ogromny, liczący kilkaset tysięcy funtów dług, który musi teraz
                          spłacić. Swą posiadłość chce uratować dzięki swoim zdolnościom w hodowaniu
                          roślin. Razem ze swoim ogrodnikiem wpada na pomysł pewnego lukratywnego,
                          aczkolwiek nie do końca legalnego interesu. Zaczyna uprawiać... marihuanę!"

Kojarzy się z Weeds ;D
                          • asiaw73 Re: Joint venture 18.03.08, 14:33
                            19 marca czyli jutro na Polsacie o bardzo nieprzyzwoitej godzinie 0.05 można
                            obejrzeć. Całe szczęście mam urlop smile
                            • magdawaw1 Re: Joint venture 18.03.08, 15:19
                              naprawde swietne zderzenie starsza nobliwa pani w chanelowskim
                              kostiomiki i toczku sprzedająca tawkę w Soho -wyłam ze śmiechu
                              • asiaw73 Re: Joint venture 18.03.08, 15:37
                                Szkoda, że nie mogę znaleźć torrenta z sedami, bo obejrzałabym sobie już teraz.
                                • asiaw73 Re: Joint venture 18.03.08, 15:46
                                  Znalazłam w rmvb z lektorem ale nie wiem czy działa:
                                  rapidshare.com/files/34803096/joint_venture-lektor.part1.rar
                                  rapidshare.com/files/34818939/joint_venture-lektor.part2.rar
                                  rapidshare.com/files/34826181/joint_venture-lektor.part3.rar
                                  • lenkaaa Re: Joint venture 19.03.08, 15:35
                                    Weź mnie nie strasz, że nie można nic znaleźć, bo właśnie
                                    zamierzałam go znaleźć i ściągnąć !!! Magdawaw, dzięki za
                                    podsunięcie filmu - lecę na poszukiwania w sieci !!!!
                                    • asiaw73 Re: Joint venture 19.03.08, 16:17
                                      Jak znajdziesz jakiś torrent to daj znać bo mnie te linki z rapida
                                      wykończą sad
                                      • lenkaaa Re: Joint venture 19.03.08, 16:27
                                        nic kurde molek nie moge znaleźć sad(((((((((((((((((((((((((((
                                        • asiaw73 Re: Joint venture 19.03.08, 16:36
                                          Wczoraj ściągnęłam 1 część z rapida, do teraz walczyłam z drugim
                                          linkiem i jak zahipnotyzowana gapiłam się na odliczanie, wiecznie
                                          sie nie udawało. W koncu ściągam 2 częśćsmile W tym tempie pewnie w
                                          piątek okaże się, że archiwum jest uszkodzone znająć moje szczęście.
                                        • lenkaaa Re: Joint venture 19.03.08, 16:36
                                          Tu cos jest:
                                          www.fulldls.com/search-all-torrents/?qa=joint+venture
                                          ale tam trzeba być zarejestrowanym a ja nie jestem i w ogóle....
                                          muszę poczytać zanim sie zarejestruję żeby się w coś nie wkopać...
                                      • luczijka Re: Joint venture 19.03.08, 16:51
                                        asiaw73 napisała:

> Jak znajdziesz jakiś torrent to daj znać bo mnie te linki z rapida
                                        > wykończą sad

Znalazłam ten film na torrentach pod alternatywnym tytułem "Saving Grace". Już
                                        ściągam big_grin Nawet szybko idzie smile
                                        www.mininova.org/tor/824322
                                        • asiaw73 Re: Joint venture 19.03.08, 17:00
                                          Dziękujękiss Nie będziemy musiały zarywać nocy.
                                          • lenkaaa Re: Joint venture 19.03.08, 17:17
                                            Ale jak to? dlaczego się "saving grace" nazywa ? skąd wiedziałaś, że
                                            ma 2 tytuły ? Dzięki, zaczynam ściągać !!!!!!!
                                            • asiaw73 Re: Joint venture 19.03.08, 17:25
                                              joint.venture.filmweb.pl/
                                              Ja też wiedziałam ale nie znalazłam wcześniej.
                                              • lenkaaa Re: Joint venture 20.03.08, 11:32
                                                Ten link jest razem z napisami ale nie oryginalnymi tylko po
                                                holendersku, hi, hi, hi big_grinDDD
                                                Dziś wieczorem sobie obejrzę ten film :o))))
                                                • lenkaaa a serial "Saving Grace" ? 20.03.08, 11:34
                                                  Czy ten serial ma sie jakoś do tego filmu czy identyczny tytuł to
                                                  zbieg okoliczności ? Ktoś z was go oglądał, serial znaczy się ???
                                                • asiaw73 Re: Joint venture 20.03.08, 15:13
                                                  Ja też dopiero dzisiaj wieczorem. No to jesteśmy umówione na wspólne oglądanie?
                                                  smile Napisy mam dzięki napi-projekt i widziałam też na napisy24.
                                                  • lenkaaa Re: Joint venture 20.03.08, 15:18
                                                    To będziemy się dzielić wrażeniami po obejrzeniu :o) My dopiero
                                                    późnym wieczorem obejrzymy, jak już nam się uda "spacyfikować" i
                                                    uśpić dziecia :o)
                                                    Pewnie zajrzę tu tak przed północą :o))))
                                                  • asiaw73 Re: Joint venture 20.03.08, 22:47
                                                    Staruszki robiące sobie herbatkę z trawki, hece pod ladą, impreza po
                                                    nalocie glin, wszyscy na krzesłach przed pubem w ciemnych okularach
                                                    czekający na błysk jak na fajerwerki lub wybuch bomby atomowej...ja
                                                    chcę jeszcze raz big_grin Jutro koniecznie oglądam z mężem.
                                                  • lenkaaa Re: Joint venture 21.03.08, 09:09
                                                    No a ja obejrzę najszybciej we wtorek, bo
                                                    wczoraj...hi,hi,hi...usnęłam chyba o 21:30...normalnie śmiech na
                                                    sali.... big_grinDDDDDDDD
                                                  • asiaw73 Re: Joint venture 21.03.08, 09:26
                                                    To chyba dziecko Ciebie "spacyfikowało" i uśpiło big_grin
                                                  • lenkaaa Re: Joint venture 25.03.08, 13:47
                                                    No dokładnie big_grin Uśpiłam dziecia i poszłam do sypialni tylko na
                                                    chwilę, żeby wziąć krople do nosa i tak już tam zostałam do rana,he,
                                                    he...
                                                  • lenkaaa noooo w kooońcu obejrzałam :o) 26.03.08, 09:41
                                                    fajny był, pośmiałam się, ale to inna liga, nie do porównania z
                                                    ideałem w postaci "Death at.."
                      • rodzynia Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 15:00
                        asiaw73 napisała:
                        > Rodzynia, ty wiesz jak zareklamować film ;DDD
                        hehe dzięki
                        tylko żeby ktoś nie był zawiedziony, Marsden w tym filmie nie prezentuje klaty ;D

> Obejrzałam go przedwczoraj (27 sukienek)i określiłabym go jako
                        > lekki film do obejrzenia w niedzielne popołudnie.
                        w sumie się zgadzam, mógłby być też trochę zabawniejszy..
                        • magdawaw1 Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 18:40
                          no to nie oglądam 27 sukienek jak Marsden nie okazuje klaty -ale czy on w ogóle
                          w jakimś filmie pokazuje i czy mam co pokazać (bo nie wygląda na takiego) to
                          pytanie...
                          • rodzynia Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 18:46
                            magdawaw1 napisała:
                            > no to nie oglądam 27 sukienek jak Marsden nie okazuje klaty -ale
                            > czy on w ogóle w jakimś filmie pokazuje i czy mam co pokazać (bo
                            > nie wygląda na takiego) to pytanie..
                            hehe w jednym filmie ("Heights") pokazuje na zdjęciach ;D
                            jakiejś specjalnie okazałej to może nie ma, ale z twarzy jest bardzo sympatyczny według mnie ;D
                            • luczijka Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 23:33
                              27 sukienek kiepskie moim zdaniem tongue_out Fajna była tylko scena, gdy śpiewali w
                              barze big_grin No i James Mardsen też jak najbardziej OK ;DDD A jak ładnie śpiewał w
                              Ally <hihihi>. Mam nawet jego występy na płycie (szkoda, że tylko 2 piosenki).

Za to "Death at a funeral" zarypiste big_grinDD Dzięki za zareklamowanie tego filmu
                              smile))))))))))))))))))))))))))
                              • asiaw73 Re: "Death at a funeral" 18.03.08, 23:49
                                Fajna była tylko scena, gdy śpiewali w
                                > barze big_grin

i kac moralny po...
                                • asiaw73 Re: "Death at a funeral" 23.03.08, 00:51
                                  "Juno" naprawdę fajny film, właśnie skończyłam oglądać. wydaje mi
                                  się, że ktoś juz go polecał i miał rację.
                                  • szmegesz Re: "Death at a funeral" 23.03.08, 19:20
                                    Mnie też podobał się film Juno. Kapitalnie grała główna bohaterka.
                                    Nawet była nominowana za tę rolę do Oscara, ale nie dostała.
                                    • lenkaaa Re: "Death at a funeral" 25.03.08, 13:52
                                      No to poszukam sobie tego Juno i też obejrzę.
                                      Wczoraj w końcu obejrzałam "Whispers". Taki se, ale fajnie było
                                      obejrzeć sobie Sawyera w tandemie z Sarcią :o))))
                                      Miałam oglądać ten Saving Grace, ale zakończenie Losta tak mnie
                                      rozstroiło i wprawiło w smutaśne samopoczucie, że nie mogłam oglądać
                                      w takim nastroju komedii. Może w końcu dziś mi się uda zobaczyć
                                      Saving Grace.... ?!
                                    • luczijka Re: "Death at a funeral" 25.03.08, 14:27
                                      szmegesz napisała:

> Mnie też podobał się film Juno. Kapitalnie grała główna bohaterka.
                                      > Nawet była nominowana za tę rolę do Oscara, ale nie dostała.

Racja big_grin Świetny film, znakomita rola pierwszoplanowa big_grinDD
    • ka_thy Re: wczoraj w kinie bylam na.. 13.04.08, 00:00
      Właśnie obejrzałam 27 sukienek. Nie spodziewałam się zbyt wiele i
      się mile rozczarowałam. Podobało mi się, zwłaszcza Katherine Heigl.
      Uważam, że fajnie grała - nie była tak drewniana i denerwująca jak
      w Chirurgach. Film co prawda to taka bajeczka, ale całkiem
      sympatyczna - do obejrzenia.
      • magdawaw1 Ogrod luziy 13.04.08, 21:25
        w końcu chyba naprawdę dobry rok dla polskiego kina, najpierw Rezerwat teraz
        Ogród Luziy - do kina marsz!!!! rewelka Dorocinski jako Fabio no mój ulubiony
        Hycnar w roli takiej gnidki. Chyba aż jeszcze raz pójdę do kinawink
        • galaxian1 Re: Ogrod luziy 14.04.08, 12:05
          magdawaw1 napisała:

> w końcu chyba naprawdę dobry rok dla polskiego kina

Naprawde tak uwazasz? 90% produkcji to komedie pseudoromantyczne smile
          Wartosciowych produkcji o czyms jest wlasnie moze 2 sztuki.
          A gdzie filmy historyczne, sensacyjne, dramaty, komedie mnie
          romantyczne, obyczajowe?
          • ilekobietamalat Re: Ogrod luziy 14.04.08, 13:13
            hmm wlasnie sie zastanawialam czy by sie na ogrod nie wybrac. teraz
            juz wiem ze nie mam wyjscia i isc muszesmile
          • magdawaw1 Re: Ogrod luziy 14.04.08, 13:17
            historyczny masz Katyń...
            No faktycznie polskie kino idzie dwutorowo - albo ambitne kino (np.
            sztuczki) albo komedie romantyczne. Ale i w komediach romantycznych
            zdarzają się "perełki" jak wlaśnie Ogród Luizy czy Rozmowy nocą ..
            Polacy krecą takie filmy na które są widzowie - patrz lejdis..
            W każdym razie coś się "ruszylo", w porównaniu do lat kiedy na hasło
            kino polskie wyłączało się tv - no poza może filammi stuhra czy
            kolskiego...
            nie jesteśmy bogatą kinematografią no i boli, ze czasami dostaja
            dofinansowanie filmy, które od razu ida na półkę...
            • galaxian1 Re: Ogrod luziy 14.04.08, 14:07
              Nie powiedziałbym aby Rozmowy Noca były perełką.
              Za to Sztuczki sa swietne i kazdemu polecam (moze procz dresom i ich rozowym
              blondynkom).
              • magdawaw1 Re: Ogrod luziy 14.04.08, 14:54
                ok Rozmowy nocą -nie , ale całkiem niezły był Rezerwat.
                Co do dresów i ich blondynek to ja się nie znam ale oni to raczej
                chodzą "do kina", a nie "na film"wink
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka