finka9 21.08.09, 23:34 Dziś są urodziny mojej cóki ,a jej tata nawet nie zadzwonił z życzeniami.Nie wiem czy ma kiepską pamięć czy serce z kamienia ? Jest mi naprawdę przykro. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:37 BARDZO smutne. Będąc matką jestem w stanie zrozumieć, co czujesz Może naprawdę zapomniał......? (pytam naiwnie ) Odpowiedz Link
finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:39 Robi to celowo,żeby po raz kolejny udowodnić ,że ma nas gdzieś. Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:42 No, Ciebie - rozumiem tzn. nie rozumiem, ale dorośli mają różne sprawy, ale dziecko ???? Ile lat ma Twoja córka? Wszystkiego najlepszego dla Niej Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:49 Poważny wiek Moje dziecięcie ma 8 lat mniej Wiesz, ten tata pracuje trochę na swoją przyszłość Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:56 A ja dziś wspominałam czas sprzed roku i dzięki tym porównaniom wydał mi się prawie dorosły Pomijam, że wyrwał mi się dziś na ulicę ... Dewastacja psychiczna. W każdym razie rozumiem, że Ci z tym, co dziś zaszło źle Odpowiedz Link
finka9 Re: Urodziny 22.08.09, 00:00 Zobaczysz jak ten czas leci...Pomiętam jak moja córcia stawiała pierwsze kroczki przy regale,a teraz stroi się przed lustrem. Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 22.08.09, 00:03 Wyobrażam sobie... Z synem jeszcze gorzej (pomijając etap, kiedy chce się ożenić z mamą ) Odpowiedz Link
frip0 Re: Urodziny 21.08.09, 23:50 niektórzy tacy są nic nie poradzisz na to Przykre, że na dziecku się to odbija Odpowiedz Link
raf.1 Re: Urodziny 21.08.09, 23:51 poklął bym ( taki nowy wyraz ) , ale to nic nie da.. Odpowiedz Link
stokrotka-20 Re: Urodziny 22.08.09, 00:16 hej.Moj ojciec tez nigdy nie pamietal... wazne zeby miala kochajca mame.trzymaj sie Odpowiedz Link
finka9 Dobranoc 22.08.09, 00:19 i dzięki za zrozumienie.Spacerowałam dziś po parku,patrzyłam na szczęśliwych ludzi,na ojców noszących swoje dzieci na"barana".Na śmiejącego się chłopczyka ,który grał z tatą w piłkę i poczułam wściekłość ,że moje dziecko nigdy tego nie doświadczy.Tak sobie myślę ,że Bóg nie po równo rozdaje ... Odpowiedz Link
evikon Re: Dobranoc 22.08.09, 08:42 Czy ojciec Twojej córki ma nową rodzinę? Kiedyś czytałam, że facet gdy zakłada drugą rodzinę o pierwszej zapomina zupełnie, oni podobno żyją tym co jest teraz w danej chwili, a nie tym co było. Oczywiście nie jest to wytłumaczeniem dla zapominaniu o swoim dziecku, ale ponoć oni tak mają. Sama tego nie doświadczyłam na szczęście, bo rozeszłam się z mężem dopiero niedawno, a synowie są dorośli i kontakt mają dobry z ojcem. Odpowiedz Link
antekcwaniak Re: Urodziny 22.08.09, 23:37 Tak już jest na tym świecie. Wy (kobiety) chcecie tylko rodzić. Nie patrzycie w przyszłość, że facet może Was zostawić, zapomnieć o Was. Ale tacy są faceci. Jak same napisałyście żyją dniem dzisiejszym. Może zanim pedjmiecie decyzję o dziecku (kolejnym dziecku)pomyślicie o tym, że kiedyś ten Wasz ukochany może odejść w siną dal... Odpowiedz Link
frip0 Re: Urodziny 22.08.09, 23:55 Ukochany może odejśc w sina dal,ale powinien pamiętac o dziecku bo łączą go z nim więzy krwi. Można przestać kochac kobietę z którą ma sie dziecko, ale nigdy samo dziecko. Odpowiedz Link
aglajaaa Re: Urodziny 23.08.09, 00:03 Może są i tacy, którzy potrafią przestać kochać... a może nie potrafią... kochać(?) "Może zanim pedjmiecie decyzję o dziecku (kolejnym dziecku)pomyślicie o tym, że kiedyś ten Wasz ukochany może odejść w siną dal..." Hasło na kampanię: walka z przyrostem naturalnym(?) Odpowiedz Link
frip0 Re: Urodziny 23.08.09, 09:35 > Może są i tacy, którzy potrafią przestać kochać... > a może nie potrafią... kochać(?) Ja nie wierze w miłośc na całe życie. Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 23.08.09, 00:42 Niesprawiedliwa i sztampowa opinia Tak jakby decyzję o zaistnieniu dziecka podejmowały tylko baby - po to, żeby sobie rodzić (nota bene, wspaniała przyjemność, polecam...) tudzież zatrzymać chłopa. Facetów po prostu okrężna drogą zmuszamy wszystkie do rodzicielstwa, nie zważając na ich poligamiczną naturę. Odpowiedz Link
frip0 Re: Urodziny 23.08.09, 09:38 > Facetów po prostu okrężna drogą zmuszamy wszystkie do rodzicielstwa, nie zważaj > ąc na ich poligamiczną naturę. Prymuszanie kogokolwiek do czaegokolwiek jest bes sensu i msci sie.. Odpowiedz Link
samotnica_poludniowa Re: Urodziny 23.08.09, 20:37 Ale Frip, ja właśnie ironizuję. Tak nie jest. To głupie i niesprawiedliwe myśleć w ten sposób o kobietach Ta Odpowiedz Link
finka9 Hmmm,ciekawe 23.08.09, 20:05 Jeśli posłużyć by się Twoim tokiem rozumowania nasz gatunek szybko by wyginął.Po co zachodzić w ciążę i rodzić skoro facet w każdej chwili może odejść? Mój znajomy powiedział by- po co jeść skoro i tak wszystko wysr.... Odpowiedz Link
uny Re: Urodziny 23.08.09, 22:26 zapomniał i tyle. delikatnie mu o tym przypomnij -bedzie pamietał. Odpowiedz Link
finka9 Re: Urodziny 23.08.09, 22:35 Oj,to będzie trudne.1 .On ma notoryczne zaniki pamięci 2. z kolei ja już dawno wyzbyłam się delikatności(zwłaszcza w stosunku do niego) Odpowiedz Link
uny Re: Urodziny 23.08.09, 22:42 to przynajmniej nie przypominaj mu niedelikatnie przy dziecku. Odpowiedz Link
finka9 Re: Urodziny 23.08.09, 22:49 Nie da rady.To długa ,zawiła historia.No cóż chciałam to z siebie wyrzucić.Pomogło. Odpowiedz Link
iwona.ana1 Re: Urodziny 24.08.09, 08:02 nie znam szczegółów Waszego rozstania nie chcę abyś zrozumiała mnie źle bardzo mi się miło czyta co piszesz Finko mężczyźni tak mają, że zapominają dla Ciebie jest to kolejne potwierdzenie, jaki on jest zły to naturalne sama jestem po rozwodzie i często sama się na tym łapie ale nie można zapominać, że kartą przetargową nie powinno być dziecko i powinniście wszystko zrobić aby ono ucierpiało jak najmniej na tym następnym razem napisz mu przypomnienie, że jego córka ma urodziny zobaczysz kiedy zadzwoni na małej twarzycce, bezcenny uśmiech i to da Ci szczęście wiem o czym piszę bo sama wychowałam się bez ojca nie chcę odbierać mojemu dziecku tego czego ja nie miałam i robię wszystko aby jak najwięcej czasu spędzał z ojcem chociaż serce czasami krwawi... pozdrawiam i zyczę dużo dobrego! dla Ciebie i dziecka. Odpowiedz Link