21.08.09, 23:34
Dziś są urodziny mojej cóki ,a jej tata nawet nie zadzwonił z
życzeniami.Nie wiem czy ma kiepską pamięć czy serce z kamienia ?
Jest mi naprawdę przykro.
Obserwuj wątek
    • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:37
      BARDZO smutne.
      Będąc matką jestem w stanie zrozumieć, co czujesz sad

      Może naprawdę zapomniał......? (pytam naiwnie sad)
      • finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:39
        Robi to celowo,żeby po raz kolejny udowodnić ,że ma nas gdzieś.
        • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:42
          No, Ciebie - rozumiem tzn. nie rozumiem, ale dorośli mają różne sprawy, ale dziecko ????

          Ile lat ma Twoja córka? Wszystkiego najlepszego dla Niej smile
          • finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:45
            kończy 10 lat.Dziękuję w jej imieniu za życzenia.
            • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:49
              Poważny wiek big_grin

              Moje dziecięcie ma 8 lat mniej smile

              Wiesz, ten tata pracuje trochę na swoją przyszłość uncertain
              • finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:53
                Rany to prwie dzidziuś.
                • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 21.08.09, 23:56
                  A ja dziś wspominałam czas sprzed roku i dzięki tym porównaniom wydał mi się prawie dorosły wink

                  Pomijam, że wyrwał mi się dziś na ulicę ... sad Dewastacja psychiczna.
                  W każdym razie rozumiem, że Ci z tym, co dziś zaszło źle uncertain
                  • finka9 Re: Urodziny 22.08.09, 00:00
                    Zobaczysz jak ten czas leci...Pomiętam jak moja córcia stawiała
                    pierwsze kroczki przy regale,a teraz stroi się przed lustrem.
                    • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 22.08.09, 00:03
                      Wyobrażam sobie...
                      Z synem jeszcze gorzej (pomijając etap, kiedy chce się ożenić z mamą wink big_grin)
    • frip0 Re: Urodziny 21.08.09, 23:44
      Tata nawalił sad
    • finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:46
      Nawalanie to jego specjalność.
      • frip0 Re: Urodziny 21.08.09, 23:50
        niektórzy tacy są nic nie poradzisz na tosad Przykre, że na dziecku
        się to odbijasad
    • raf.1 Re: Urodziny 21.08.09, 23:51
      poklął bym ( taki nowy wyraz ) , ale to nic nie da..
    • finka9 Re: Urodziny 21.08.09, 23:52
      Bez krempacji proszę.
      • stokrotka-20 Re: Urodziny 22.08.09, 00:16
        hej.Moj ojciec tez nigdy nie pamietal...
        wazne zeby miala kochajca mame.trzymaj sie
    • finka9 Dobranoc 22.08.09, 00:19
      i dzięki za zrozumienie.Spacerowałam dziś po parku,patrzyłam na
      szczęśliwych ludzi,na ojców noszących swoje dzieci na"barana".Na
      śmiejącego się chłopczyka ,który grał z tatą w piłkę i poczułam
      wściekłość ,że moje dziecko nigdy tego nie doświadczy.Tak sobie
      myślę ,że Bóg nie po równo rozdaje ...
      • evikon Re: Dobranoc 22.08.09, 08:42
        Czy ojciec Twojej córki ma nową rodzinę? Kiedyś czytałam, że facet gdy zakłada
        drugą rodzinę o pierwszej zapomina zupełnie, oni podobno żyją tym co jest teraz
        w danej chwili, a nie tym co było. Oczywiście nie jest to wytłumaczeniem dla
        zapominaniu o swoim dziecku, ale ponoć oni tak mają. Sama tego nie doświadczyłam
        na szczęście, bo rozeszłam się z mężem dopiero niedawno, a synowie są dorośli i
        kontakt mają dobry z ojcem.
    • antekcwaniak Re: Urodziny 22.08.09, 23:37
      Tak już jest na tym świecie. Wy (kobiety) chcecie tylko rodzić. Nie
      patrzycie w przyszłość, że facet może Was zostawić, zapomnieć o Was.
      Ale tacy są faceci. Jak same napisałyście żyją dniem dzisiejszym.
      Może zanim pedjmiecie decyzję o dziecku (kolejnym dziecku)pomyślicie
      o tym, że kiedyś ten Wasz ukochany może odejść w siną dal...
      • frip0 Re: Urodziny 22.08.09, 23:55
        Ukochany może odejśc w sina dal,ale powinien pamiętac o dziecku bo
        łączą go z nim więzy krwi. Można przestać kochac kobietę z którą ma
        sie dziecko, ale nigdy samo dziecko.
        • aglajaaa Re: Urodziny 23.08.09, 00:03
          Może są i tacy, którzy potrafią przestać kochać...
          a może nie potrafią... kochać(?)

          "Może zanim pedjmiecie decyzję o dziecku (kolejnym dziecku)pomyślicie o tym,
          że kiedyś ten Wasz ukochany może odejść w siną dal..."

          Hasło na kampanię: walka z przyrostem naturalnym(?)
          • frip0 Re: Urodziny 23.08.09, 09:35
            > Może są i tacy, którzy potrafią przestać kochać...
            > a może nie potrafią... kochać(?)
            Ja nie wierze w miłośc na całe życie.
      • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 23.08.09, 00:42
        Niesprawiedliwa i sztampowa opinia sad

        Tak jakby decyzję o zaistnieniu dziecka podejmowały tylko baby - po to, żeby sobie rodzić (nota bene, wspaniała przyjemność, polecam...) tudzież zatrzymać chłopa.
        Facetów po prostu okrężna drogą zmuszamy wszystkie do rodzicielstwa, nie zważając na ich poligamiczną naturę.

        uncertain
        • frip0 Re: Urodziny 23.08.09, 09:38
          > Facetów po prostu okrężna drogą zmuszamy wszystkie do
          rodzicielstwa, nie zważaj
          > ąc na ich poligamiczną naturę.
          Prymuszanie kogokolwiek do czaegokolwiek jest bes sensu i msci sie..
          • samotnica_poludniowa Re: Urodziny 23.08.09, 20:37
            Ale Frip, ja właśnie ironizuję. Tak nie jest. To głupie i niesprawiedliwe myśleć w ten sposób o kobietach uncertain
            Ta
      • finka9 Hmmm,ciekawe 23.08.09, 20:05
        Jeśli posłużyć by się Twoim tokiem rozumowania nasz gatunek szybko
        by wyginął.Po co zachodzić w ciążę i rodzić skoro facet w każdej
        chwili może odejść? Mój znajomy powiedział by- po co jeść skoro i
        tak wszystko wysr....
      • finka9 Re: Urodziny 23.08.09, 20:06
        To było do Antka
    • uny Re: Urodziny 23.08.09, 22:26
      zapomniał i tyle. delikatnie mu o tym przypomnij -bedzie pamietał.
    • finka9 Re: Urodziny 23.08.09, 22:35
      Oj,to będzie trudne.1 .On ma notoryczne zaniki pamięci 2. z kolei ja
      już dawno wyzbyłam się delikatności(zwłaszcza w stosunku do niego)
      • uny Re: Urodziny 23.08.09, 22:42
        to przynajmniej nie przypominaj mu niedelikatnie przy dziecku.
    • finka9 Re: Urodziny 23.08.09, 22:49
      Nie da rady.To długa ,zawiła historia.No cóż chciałam to z siebie
      wyrzucić.Pomogło.
      • iwona.ana1 Re: Urodziny 24.08.09, 08:02
        nie znam szczegółów Waszego rozstania
        nie chcę abyś zrozumiała mnie źle
        bardzo mi się miło czyta co piszesz Finko smile

        mężczyźni tak mają, że zapominają
        dla Ciebie jest to kolejne potwierdzenie, jaki on jest zły
        to naturalne

        sama jestem po rozwodzie i często sama się na tym łapie
        ale nie można zapominać, że kartą przetargową nie powinno być dziecko
        i powinniście wszystko zrobić aby ono ucierpiało jak najmniej na tym
        następnym razem napisz mu przypomnienie, że jego córka ma urodziny

        zobaczysz kiedy zadzwoni na małej twarzycce, bezcenny uśmiech
        i to da Ci szczęście

        wiem o czym piszę bo sama wychowałam się bez ojca

        nie chcę odbierać mojemu dziecku tego czego ja nie miałam
        i robię wszystko aby jak najwięcej czasu spędzał z ojcem
        chociaż serce czasami krwawi...

        pozdrawiam i zyczę dużo dobrego! dla Ciebie i dziecka.
        • finka9 Re: Urodziny 24.08.09, 11:18
          Dzięki Iwona,również Cię pozdrawiam.
    • tapatik Sprawdź. 24.08.09, 23:22
      Zadzwoń do Niego i zapytaj się.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka