Dodaj do ulubionych

SKS Star Starachowice

01.03.05, 21:00
wyraźcie swoje uczucia jakie są w was po zlikwidowaniu klubu!!
Obserwuj wątek
    • piotrhans Re: SKS Star Starachowice 01.03.05, 21:24
      Słuchaj adi moje zdanie na temat naszej piłki chyba nie nalezy do zbyt
      poularnych. Oczywiscie wielki zal mnie ogarnia jesli trzeba zamknąć klub z taką
      historią w 60 tysięcznym mieście. Ale działacze i członkowie klubu (także Ci
      którzy dramatycznie protestowali na ulicach miasta) nie potrafili z tego co mi
      wiadomo przedstawić alternatywy wobec sytuacji klubu. Zrzucanie wszystkiego na
      barki miasta to małowzroczność. Przecierz te długi trzebaby słacać z publicznej
      kasy, a jest wiele innych potrzeb w naszym niezbyt bogatym mieście, aniżeli
      utrzymywanie żle zarzadzanego klubu, którego wyniki sportowe sa co najmniej
      mierne. Zabrakło niestety pomysłu i zdrowych rozwiązań oraz energicznych ludzi.
      Szkoda. Bardzo szkoda. Ale moze to droga do odrodzenia piłki w miescie.Miejmy
      nadzieje
      Pozdrawiam adi. Głowa do góry
      • kilo6 Re: SKS Star Starachowice 02.03.05, 07:29
        ja brałem udział w tej manifestacji i byłem bardzo dumny że na niej jestem ,
        pokazała ona ze klub w jakiej sytuacji by nie był kibiców zawsze ma,ten klub to
        historia miasta to tradycja która została zburzona,z jednej strony wina miasta
        z drugiej działaczy między nimi nie było zadnego porozumiennia i dlatego klub
        upadł,mysle ze w końcu miasto powoła nowy klub który bedzie miał na celu
        podtrzymanie tradycji Stara Pozdrawiam
      • adi514 Re: SKS Star Starachowice 02.03.05, 12:22
        wiecie moze i macie racje ale z jednej strony ja w tym klubie gralem i mi jest
        bardzo przykro bo ponad 5 lat jeżdziłem na mecze. Moze na początku mój rocznik
        1990 nieradzil sobie najlepiej... ale ostatnio nasz sytuacja zmienila sie na
        lepsze.. mamy lepsze miejsce w tabeli i naprawde zaczeliśmy grać prawdziwą
        porządnąpiłke nozną ! Nam jako graczom SKS Star Starachowice jest bardzo
        przykro i smutno bo wlozyliśmy wiele starań aby nasz klub pioł sie na szczyt
        tabeli zeby zajmował jak najlepsze misjsca.mimo ze JUVENTA nam zaoferowala
        zebyśmy grali u nich to wiele z nas niechce tam iść poniewarz my zyjemy naszym
        ukochanym klubem o ktorym nigdy nie zapomnimy!!!W ubieglą sobote odbyl sie
        ostatni nasz wspólny trening i teraz karzdy idzie w swojąstrone... niektorzy do
        JUventy a jeszcze inni no innych klubow w naszym województwie..
        Pozdrawiam i namawiam do dalszej wypowiedzi [: aDi
    • piotrhans Re: SKS Star Starachowice 02.03.05, 12:43
      Demonstracja to był słuszny krok. Zaznaczono dramatyczną sytucje. Lecz kiedy
      demonstrowania opadnie szał trzeba dać rozwiązania. pomysłow niestety zabrakło.
      Szkoda. A miasto, cóż powtarzam wg mnie nie jest od tego żeby bezpośrednio
      utrzymywać klub. Pozdrawiam w nadziei na lepsze czasy i pomysły w naszym
      sporcie. (a może JUVENTA jest dobrą zapowiedzią na przyszłość?)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka