Dodaj do ulubionych

PRACA w Czechach

28.03.09, 11:44
Zapraszam do kontaktu na wlomar@o2.pl podam więcej informacji
napewno warto.

Prosim o kontakt wlomar@o2. Jesli zaima tebie praca za hodne prahy..

Obserwuj wątek
    • wlomar3 Re: PRACA w Czechach 28.03.09, 11:46
      wlomar3 napisał:

      > Zapraszam do kontaktu na wlomar@o2.pl podam więcej informacji
      > napewno warto.
      >
      > Prosim o kontakt wlomar@o2. Jesli zaima tebie praca za hodne
      prahy..
      > email : wlomar3@o2.pl
      przepraszam za błądsmile
      prominte za hybu smile
      • utrat Re: PRACA w Czechach 28.03.09, 14:01
        twoj czeski nie jest wiarygodny.
        • wlomar1 Re: PRACA w Czechach 08.04.09, 23:07
          utrat napisał:

          > twoj czeski nie jest wiarygodny.
          Przepraszam za mój czeski ale pracuje w czechach od kilkunastu
          miesięcy i nigdy się pisac nie uczyłem ale myśle że akcent w
          kierunku tego języka był i że poprostu mi wybaczycie za mój
          analfabetyzm smile
          • sks_baltyk_1930 Re: PRACA w Czechach 09.04.09, 02:53
            A dlaczego nie mozesz napisac chociazby podstawowych informacji o
            tej pracy tutaj? Czyzby to jakas super tajemnica?
          • rzulw Re: PRACA w Czechach 11.04.09, 14:49
            a polskiego się uczyłeś ?
    • mmwesolowska Re: PRACA w Czechach 09.04.09, 09:36
      Czyzby Allianz??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka