wlomar3 28.03.09, 11:44 Zapraszam do kontaktu na wlomar@o2.pl podam więcej informacji napewno warto. Prosim o kontakt wlomar@o2. Jesli zaima tebie praca za hodne prahy.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wlomar3 Re: PRACA w Czechach 28.03.09, 11:46 wlomar3 napisał: > Zapraszam do kontaktu na wlomar@o2.pl podam więcej informacji > napewno warto. > > Prosim o kontakt wlomar@o2. Jesli zaima tebie praca za hodne prahy.. > email : wlomar3@o2.pl przepraszam za błąd prominte za hybu Odpowiedz Link
wlomar1 Re: PRACA w Czechach 08.04.09, 23:07 utrat napisał: > twoj czeski nie jest wiarygodny. Przepraszam za mój czeski ale pracuje w czechach od kilkunastu miesięcy i nigdy się pisac nie uczyłem ale myśle że akcent w kierunku tego języka był i że poprostu mi wybaczycie za mój analfabetyzm Odpowiedz Link
sks_baltyk_1930 Re: PRACA w Czechach 09.04.09, 02:53 A dlaczego nie mozesz napisac chociazby podstawowych informacji o tej pracy tutaj? Czyzby to jakas super tajemnica? Odpowiedz Link