Dodaj do ulubionych

GIEŁDA PSÓW WARSZAWA

02.07.05, 13:14
Kochani, kto wie gdzie w Warszawie jest giełda psów?
Kiedyś była przy Łazienkach, ale teraz nie wiem czy jeszcze jest.
Dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
      • ulka1813 Re: GIEŁDA PSÓW WARSZAWA 02.07.05, 18:16
        Popieram b-beagla, nie powinno sie kupowac zwierzat od rozmnażaczy!!!,
        szczenieta sa przewaznie wychowywane w fatalnych warynkach, nieszczepione, żle
        karmione. Psiaki powinno sie kupowac od hodowcy i koniecznie zobaczyc matke
        szczeniat. Kupujac na gieldach nagania sie handlarzom klientow i zyski.
        A schroniska potem pekaja w szwach od wyrosnietych szczeniat,nie tak jak by sie
        spodziewal kupujacy.
        • olencja86 Re: GIEŁDA PSÓW WARSZAWA 02.07.05, 18:53
          W Łazienkach ta giełda jest w każdy weekend. Ale ja podpisuję się pod moich
          poprzedników - byłam tam raz i nie radzę ci kupować psa na tej i żadnej innej
          giełdzie. Psy są w klatkach, jeden Golden miał zaropiałe oczka, był jeden
          piesek, który był stanowczo za mały żeby trafić do nowych właścicieli. Niby jest
          tam weterynarz, z którym można porozmawiać, ale mam wrażenie że ten weterynarz
          jest tak "dobry" że nie mógł znaleźć pracy w żadnej klinice i dlatego siedzi
          tam... Żadnej pachowej porady, już chyba ja się lepiej znam na psach... Jedyne
          co to niektórzy hodowcy zostawiają tam ogłoszenia o sprzedarzy szceniąt i nie
          chcą ich ciągać po giełdach żeby jakieś choróbsko złapały. Ale jaką masz
          pewność, jak pójdziesz na giełdę, to będzie tam tyle słodkich mordek, że się na
          którąś ni skusisz? Dlatego ja staram siętakie giełdy z daleka omijać. Nierzadko
          zdarza się, że na giełdzie sprzedawane są chore albo kradzione psy.
          Nie polecam też kupowania podczas wystaw. Lepiej porozmaiwać z hodowcami, kiedy
          spodziewają sie miotu. Przejrzyj internet, wpisując rasę wyświetlą ci się strony
          hodowli. Można też przez Allegro, obajrzeć sobie pieski i jak jakiś się spodoba
          skontaktować się z ogłoszeniodawcą. Ale jaką masz pewnosć, że on akurat też nie
          jeździ ze szczeniakami na giełdy i po prostu nie może ich sprzedać?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka