bozenar1
03.08.05, 22:02
Dzis sie dowiedzialam,ze zginela nasz pani weterynarz,ktora opiekowala sie
moim psem,zabil ja kierowca,gdy pobiegla na ulice za psem,jest mi smutno i
strasznie zal,czemu tacy ludzie gina,ktorzy kochaja zwierzeta a tylu zlych
ludzi po swiecie chodzi?