gag10 29.10.04, 14:48 Hej, przed chwileczką przeglądałam jakieś papiery i trafiłam na imię Kapitolina. Czy spotkaliście się już z nim bo ja szczerze mówiąc pierwszy raz. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Kapitolina 29.10.04, 15:11 Hej! Ja też nigdy dotąd sie nie zetknęłam z tym imeniem, ale w Internecie jest dużo rezultatów; wszystkie dotyczą Rosjanek. Ciekawe znalezisko Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: KAPITOLINA 29.10.04, 15:29 kojarzy mi się trochę z Capitolem, trochę z kapitulacją Odpowiedz Link Zgłoś