Dodaj do ulubionych

KAPITOLINA

29.10.04, 14:48
Hej, przed chwileczką przeglądałam jakieś papiery i trafiłam na imię
Kapitolina. Czy spotkaliście się już z nim bo ja szczerze mówiąc pierwszy
raz. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • gaudencja Kapitolina 29.10.04, 15:11
      Hej! Ja też nigdy dotąd sie nie zetknęłam z tym imeniem, ale w Internecie jest
      dużo rezultatów; wszystkie dotyczą Rosjanek. Ciekawe znalezisko smile
    • lilith76 Re: KAPITOLINA 29.10.04, 15:29
      kojarzy mi się trochę z Capitolem, trochę z kapitulacją wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.