Dodaj do ulubionych

Roland, Rolanda

28.07.06, 23:47
Jakie wrazenia`?
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 00:10
      Nie bałdzo, w ogóle z imionami na "Ro" mam problem (może poza Romualdem). Ale u
      kogos, czemu nie? Choć zmierza już w stronę nikolowatą.
      • olianka Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 20:55
        Na znanego mi Rolanda mówi się Rolek i to mnie skutecznie zniechęca do tego imienia.
        A Rolanda nie podoba mi się, bo to tak jakby rodzice bardzo chcieli mieć synka,
        ale chociaż jest dziewczynka, to imienia przecież nie będą wymyślać od nowa...
        • verdana Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 22:20
          Rolanda - Rolada - dla większości nie będzie róznicy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.