gaudencja Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 00:10 Nie bałdzo, w ogóle z imionami na "Ro" mam problem (może poza Romualdem). Ale u kogos, czemu nie? Choć zmierza już w stronę nikolowatą. Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 20:55 Na znanego mi Rolanda mówi się Rolek i to mnie skutecznie zniechęca do tego imienia. A Rolanda nie podoba mi się, bo to tak jakby rodzice bardzo chcieli mieć synka, ale chociaż jest dziewczynka, to imienia przecież nie będą wymyślać od nowa... Odpowiedz Link Zgłoś
verdana Re: Roland, Rolanda 29.07.06, 22:20 Rolanda - Rolada - dla większości nie będzie róznicy. Odpowiedz Link Zgłoś