Gość: Wika IP: 82.160.33.* 12.03.08, 13:47 Poddaję głosowaniu - do nazwiska Wiśniewski wybrać Grzesia, czy Gustawka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aneladgam Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 13:55 Grzegorz - dwa "w" pod rząd źle mi brzmią i trudno to wymówić Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 13:58 To fakt, nie zwróciłam uwagi. Dlatego zaproponuję Augustyna Odpowiedz Link Zgłoś
rychezaa Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 14:22 Oczywiście Gustaw. Innej opcji nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 16:05 Mimo styku "w" Gustaw wydaje mi się być znacznie atrakcyjniejszy i bardziej stylowy od Grzegorza. Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 16:31 Mnie też zgrzyta "w,W" pod rząd. Poza tym Grzegorz z tych dwóch bardziej mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
ilonsa Re: Grzegorz czy Gustaw? 12.03.08, 20:59 Mi bardzo podoba sie imię Gustaw, Gucio Ale ze względu na fakt, iż dziecko po rodzicach może być grubaskiem a po tatusiu mieć rude włosy to bałabym sie, że dzieci śmiałyby się z niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leelee Re: Grzegorz czy Gustaw? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.08, 23:16 jestem za Gustawem. Znam jednego Gucia przesympatyczny mezczyzna. Odpowiedz Link Zgłoś
myszorek3 Re: Grzegorz czy Gustaw? 13.03.08, 14:40 Ja jestem za Gutusiem - mam 3,5 letniedo Gutka w domu. -- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re: Grzegorz czy Gustaw? IP: 82.160.33.* 14.03.08, 14:39 mąż mówi, że Grześ Odpowiedz Link Zgłoś