Gość: Carmen Re: Dziwne imię!? IP: *.skomur.pl 10.04.09, 20:53 Witam ! Jagoda to normalne imię. Jejku mam koleżankę ma 30 lat i ma na imię Jagoda to nic dziwnego ja sama mam również dziwne imię nie ma go w kalendarzu i nie czuję się gorsza z tego powodu .. Pozdrawiam Carmen Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka.chili ;] 24.04.09, 09:52 znałam kiedyś jedną dziewczynę co nazywała się Jagoda A była bardzo fajna miła ładna i teraz ma syna Olgierda Odpowiedz Link Zgłoś
mal_art Papryczko 24.04.09, 17:16 Proszę, zmniejsz sygnaturkę - nie powinna przekraczać rozmiaru 4 linijek tekstu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: córka Re: Dziwne imię!? IP: 80.54.207.* 24.04.09, 15:49 Moja mama ma na imię Jadwiga ale wszyscy mówią na nię Jagoda, niektórzy nawet nie wiedzą, że to nie jest jej prawdziwe imię Odpowiedz Link Zgłoś
moninka11 Re: Dziwne imię!? 25.04.09, 12:58 Nie znam żadnej Jagody, ale imię jak najbardziej normalne i ładne. Dziwne, że wywołuje sensację, chyba ci ludzie są z kosmosu! Odpowiedz Link Zgłoś
betka_1713 Re: Dziwne imię!? 28.04.09, 10:11 moja sąsiadka i 2 koleżanki mają córki Jagódki.Imię oryginalne ,ładne. Dwie z nich chodzą do szkoły i nie spotkały się z jakimi przykrościami. Gdyby córka była bardzo nieszczesliwa może sobie zmienić jak będzie miała ukonczone 16 latale na pewno bedzie zadowolona bo będzie oryginalna Odpowiedz Link Zgłoś
luna333 Re: Dziwne imię!? 28.04.09, 10:36 w moim bloku mieszkają 2 Jagody - jedna ma 13 lat a druga 3latka/ znałam też jagodę która w tej chwili ma ok 50-60 Odpowiedz Link Zgłoś