Dodaj do ulubionych

Dziwne imię!?

    • Gość: Carmen Re: Dziwne imię!? IP: *.skomur.pl 10.04.09, 20:53
      Witam ! Jagoda to normalne imię. Jejku mam koleżankę ma 30 lat i ma na imię
      Jagoda to nic dziwnego ja sama mam również dziwne imię nie ma go w kalendarzu i
      nie czuję się gorsza z tego powodu .. Pozdrawiam Carmen
    • papryczka.chili ;] 24.04.09, 09:52
      znałam kiedyś jedną dziewczynę co nazywała się Jagodasmile
      A była bardzo fajna miła ładna i teraz ma syna Olgierda
      • mal_art Papryczko 24.04.09, 17:16
        Proszę, zmniejsz sygnaturkę - nie powinna przekraczać rozmiaru 4 linijek tekstu.
    • Gość: córka Re: Dziwne imię!? IP: 80.54.207.* 24.04.09, 15:49
      Moja mama ma na imię Jadwiga ale wszyscy mówią na nię Jagoda,
      niektórzy nawet nie wiedzą, że to nie jest jej prawdziwe imię smile
    • moninka11 Re: Dziwne imię!? 25.04.09, 12:58
      Nie znam żadnej Jagody, ale imię jak najbardziej normalne i ładne.
      Dziwne, że wywołuje sensację, chyba ci ludzie są z kosmosu!
    • betka_1713 Re: Dziwne imię!? 28.04.09, 10:11
      moja sąsiadka i 2 koleżanki mają córki Jagódki.Imię oryginalne ,ładne. Dwie z
      nich chodzą do szkoły i nie spotkały się z jakimi przykrościami. Gdyby córka
      była bardzo nieszczesliwa może sobie zmienić jak będzie miała ukonczone 16
      latsmileale na pewno bedzie zadowolona bo będzie oryginalna
      • luna333 Re: Dziwne imię!? 28.04.09, 10:36
        w moim bloku mieszkają 2 Jagody - jedna ma 13 lat a druga 3latka/
        znałam też jagodę która w tej chwili ma ok 50-60

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.