10.03.10, 11:36
Dlaczego ty piszesz sam do siebie? To jest forum czy to jest twój blogassek
psychola?
Obserwuj wątek
    • hasz0 Żeby Ci łuski z oczu OP-adły...PO-dziękuj! 10.03.10, 12:01

      • hasz0 _______może z nimi ustal jakąś spójną wersję 10.03.10, 12:04
        forum.gazeta.pl/forum/w,13,108469824,108489795,Dla_Mojej_Jedynej_Oburzonej_na_piq_a_spelniam_zycz.html
      • nu.zajic.pagadi Re: Żeby Ci łuski z oczu OP-adły...PO-dziękuj! 10.03.10, 12:13
        Ale ty masz swiadomosc własnej choroby? Bierzesz cos?
        • hasz0 _____ino słucham Twego radyjka 10.03.10, 12:39
          BARDZO PODOBNIE DO CIEBIE
          REAGUJĄ NA PRAWDĘ
          • hasz0 SPRAWdź sam czy nei jesteś chory na to samo! 10.03.10, 12:45
            https://bi.gazeta.pl/im/8/6126/z6126688T.jpg

            POSŁUCHAJ SOBIE JAK
            Dominika Wielowiejska humanistka
            ZAMIAST pytać, jako dziennikarka - co ma do POWIEDZENIA opozycja
            POUCZA ekonomistkę PiS-u
            Natali Swiat
            • hasz0 Dżizus!własnie CENZorsko wycieliThun Różę wstawili 10.03.10, 12:49

              .......................ROK 1984! CZYSTY Orwell!

              KTO TU CHORY...?...ciemniaku?
    • g-48 Re: Haszcotam 10.03.10, 12:45
      Dlaczego ty piszesz sam do siebie? To jest forum czy to jest twój
      blogassek
      > psychola?

      OK! Mnie to tez czesto razi ale powiem szczerze ze porusza tematy
      interesujace tylko na watkach "ni w piec ni w dziesiec" i do tego w
      formie ktora razi.Czesto jednak ide w kierunku informacji hasza i
      poczytam troche wiecej.
      • hasz0 ______idę się przespać...PO tabletce AQurva 10.03.10, 12:50

        • nie2006 Bierzesz IQ=19,5 cm pod siebie i znikasz 10.03.10, 13:00
          bo dostałeś kolejny wpjerdol? Średnie IQ na FAQ gwałtownie wzrośnie.
          • hasz0 TEST: wskutek komplikacji zdrowotnych?czyje to? 10.03.10, 13:08
            "wskutek komplikacji zdrowotnych"
            • nie2006 A weź se i wygugluj. 10.03.10, 14:12
              Guglowanie to chyba jedyna czynność, która ci jako tako wychodzi w
              życiu. Oprócz precyzyjnych pomiarów IQ w kiblu, rzecz jasna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka