nu.zajic.pagadi 10.03.10, 11:36 Dlaczego ty piszesz sam do siebie? To jest forum czy to jest twój blogassek psychola? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hasz0 _______może z nimi ustal jakąś spójną wersję 10.03.10, 12:04 forum.gazeta.pl/forum/w,13,108469824,108489795,Dla_Mojej_Jedynej_Oburzonej_na_piq_a_spelniam_zycz.html Odpowiedz Link Zgłoś
nu.zajic.pagadi Re: Żeby Ci łuski z oczu OP-adły...PO-dziękuj! 10.03.10, 12:13 Ale ty masz swiadomosc własnej choroby? Bierzesz cos? Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _____ino słucham Twego radyjka 10.03.10, 12:39 BARDZO PODOBNIE DO CIEBIE REAGUJĄ NA PRAWDĘ Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 SPRAWdź sam czy nei jesteś chory na to samo! 10.03.10, 12:45 POSŁUCHAJ SOBIE JAK Dominika Wielowiejska humanistka ZAMIAST pytać, jako dziennikarka - co ma do POWIEDZENIA opozycja POUCZA ekonomistkę PiS-u Natali Swiat Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Dżizus!własnie CENZorsko wycieliThun Różę wstawili 10.03.10, 12:49 .......................ROK 1984! CZYSTY Orwell! KTO TU CHORY...?...ciemniaku? Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Haszcotam 10.03.10, 12:45 Dlaczego ty piszesz sam do siebie? To jest forum czy to jest twój blogassek > psychola? OK! Mnie to tez czesto razi ale powiem szczerze ze porusza tematy interesujace tylko na watkach "ni w piec ni w dziesiec" i do tego w formie ktora razi.Czesto jednak ide w kierunku informacji hasza i poczytam troche wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
nie2006 Bierzesz IQ=19,5 cm pod siebie i znikasz 10.03.10, 13:00 bo dostałeś kolejny wpjerdol? Średnie IQ na FAQ gwałtownie wzrośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 TEST: wskutek komplikacji zdrowotnych?czyje to? 10.03.10, 13:08 "wskutek komplikacji zdrowotnych" Odpowiedz Link Zgłoś
nie2006 A weź se i wygugluj. 10.03.10, 14:12 Guglowanie to chyba jedyna czynność, która ci jako tako wychodzi w życiu. Oprócz precyzyjnych pomiarów IQ w kiblu, rzecz jasna. Odpowiedz Link Zgłoś