Dodaj do ulubionych

Lepper – opalony, ale zimny ;-)))))))))))))))))

14.07.05, 11:27
W SO niepodzielnie królowała do tej pory długowłosa szatynka Renata B. Ale
oto pojawia się rywalka. Kto? Kandydatka na posłankę długowłosa blondynka
Barbara Dziuba.
Renata B. twierdzi, że ma swój styl i Barbara Dziuba ma swój styl i że
Barbara Dziuba to dla niej żadna konkurencja. Czy jednak nie jest to tylko
tzw. myślenie życzeniowe?
W dodatku Barbara Dziuba wie, jak "się zachować". Mówi o swoim szefie,
A.Lepperze:
...Cenię Leppera. Prawdziwy polityk powinien mieć twarz, taką jak on ma.
Opalony, ale zimny. Jak się uśmiecha, to delikatnie. Dopracowany w
szczegółach...

Ciekawi mnie, czy zwolenicy z SO zgadzają się z Barbrarą Dziubą?

(wypowiedzi za SE z 17.07.05)

Obserwuj wątek
    • badziewiak_leon Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 11:34
      Andrzej - jak prawdziwy czekista - gorące serce, chłodna głowa, czyste ręce -
      moim zdaniem jest w drugiej turze jak w banku. Poza tym ma fajnego syna. I ładne
      gospodarstwo. I w jego partii jest Rysiu Czarnecki. I w ogóle jest super i
      jeszcze lepiej będzie i coraz więcej fajnych panien poderwanych z młodzieżówki SLD.
      • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 11:37
        Dobra, dobra, ale co z Renią i Basią? Wyobrażam sobie, jak siedzą obie w ławach
        poselskich i... wyłączam telewizor;-)
        • badziewiak_leon Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 13:14
          Renia z Basią - rozumiem, nie wszystkim się spodobają, ale obok Rafał Kubacki -
          ten silny tors co obroni cię przed atakiem bestii...
          A może kiedyś i Zbyś Witaszek, jak w tej sakralnej pieśni - jeszcze się do
          Andrzeja nawróci, jeszcze do niego powróci, wtedy przed Andrzejem klęknie i z
          żalu serce mu pęknie.
          Będzie dobrze, uwierz mi.
          • cheetah15 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 14:23
            "Odwiedziłem" w SE zdjęcie Baśki - wprost powala, dech mi zaparło z wrażenia na
            widok tej blond-bestii;-))))))))))))) No, Renia - nie będzie letko;-)
      • henryk.log 1950!!! - dla mnie wiele znaczy!! :-)) n/t 11.08.05, 23:38
        wszystkie swoje łzy,>Amos Oz<
        • bac1 Re: 1950!!! - dla mnie wiele znaczy!! :-)) n/t 12.08.05, 16:54
          Panie Henryku.log:
          i bardzo dobrze!:-))))))))
      • bac1 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 13.08.05, 00:15
        A ja i tak twierdze, że jola jest najmądrzejsza!;-)))
    • bac1 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 17:14
      Jestem za większym udziałem kobiet w życiu politycznym. Ale jak widzę panie
      w rodzaju R. B. i B. D., itd., itp. - to ogarnia mnie zwątpienie. "Delikatny
      uśmiech Leppera" - żeby coś takiego powiedzieć, trzeba być... oślepionym przez
      szefa lub zaślepionym dążeniem do waaadzy;-)))
      • antoniw2 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 17:22
        ale to naprawde nic. Jest nawet taka strona, ktora sobie nic nie robi z innego
        Dostojnego kandydata
        www.antyk.org.pl/ojczyzna/agentura/agentura.htm
        • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 17:28
          I co z tego - ja chcę poznać opinie o SO, w końcu ta partia ma stałe miejsce
          w sondażach, Lepper też.
          I więcej luzu...
          • badziewiak_leon Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 17:55
            "Jestem trochę dziwaczka, czasami boję się seksu. Dla mnie mogłoby go nie być.
            Mąż też nie taki, żeby za seksem."

Szkoda chłopa ;(
            • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 18:05
              Punkt dla Renaty! Ona się seksu nie boi;-)))
            • savena Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 18:06
              chcialam cos napisac na temat tych pan, poprostu nie potrafie znalezc slow. czy
              to jest mozliwe, zeby takie osoby poraz drugi znalazly sie w parlamencie ?
              • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 18:09
                Jak znam naszą Ojczyznę - wszystko jest możliwe;-)))
    • t-800 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 18:12
      Leper to cichy koalicjant GTW, co było widać w tej kadencji.
      • cheetah15 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 18:16
        Zimny drań;-)))
        • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 18:01
          A jola_dywity pojechała do Warszawy;-)))
    • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 14.07.05, 19:27
      I co ty na to, Jolu;-)))
    • henryk.log Re: Style" R.B. i B.D.?? - gdzie zdjęcia!! :-)) 14.07.05, 20:07
      >Renata B. twierdzi, że ma swój styl i Barbara Dziuba ma swój styl<
      ??
      • malaszaramysz " Twój Styl " w kiosku kupiły ? 14.07.05, 20:08
        Panie Heniu, poczta:-)))))))))))
        • jestemzewsi Re: " Twój Styl " w kiosku kupiły ? 14.07.05, 20:10
          A może założyły swoje własne tygodniki;-)))
          • malaszaramysz Po tytułami : " Twój Owies" i " Makroekonomia 14.07.05, 20:12
            budy na bazarze"
            • jestemzewsi Re: Po tytułami : " Twój Owies" i " Makroekonomia 14.07.05, 20:14
              A co? Ma się tą inwencję tfurczą;-)))
              Muuuszęęę popracować, szkoda. Do miłego spotkania(?)po 23.00;-)
        • cheetah15 Re: " Twój Styl " w kiosku kupiły ? 14.07.05, 23:16
          To był "Swój Styl";-)
          • malaszaramysz " Samstyl" - głupia mysz wszystko pokręciła:-)) 14.07.05, 23:18
            Zapomniałam o tym samowydawnictwie.
            • jestemzewsi Re: " Samstyl" - głupia mysz wszystko pokręciła:- 14.07.05, 23:27
              A w nim nuty i tekst piosenki "Bo we mnie jest seks" i jako prezent od
              wydawcy... cymbałki;-)))
            • bac1 Re: " Samstyl" - głupia mysz wszystko pokręciła:- 13.08.05, 00:16
              O samozdacie;-)))
          • jestemzewsi Re: " Twój Styl " w kiosku kupiły ? 15.07.05, 12:52
            cheetah15 napisał:

> To był "Swój Styl";-)

Albo SamoStyl;-)))
        • henryk.log Re: " Twój Styl " w kiosku kupiły ? 14.07.05, 23:24
          malaszaramysz napisała:

> Panie Heniu, poczta:-)))))))))))
          Pocztę odebrałem! - zdjęć jeszcze nie!!.
          Zechce ktoś podrzucić??
    • cheetah15 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 07:49

jestemzewsi napisał:

Ciekawi mnie, czy zwolenicy z SO zgadzają się z Barbrarą Dziubą?

Zwo-lennicy SO zajęli się fetowaniem wyników swojego sondażu, w którym pan
      Andrzej prowadzi ze znaczną przewagą. A potem bedą leczyć kaca. Odpowiedzi może
      nie być wcale;-)))

• jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 17.07.05, 13:31
        Diagnoza była trafna - milczą;-)))
    • badziewiak_leon Kobiety SO 15.07.05, 10:07
      Ale oprócz seksistowskich wybryków mamy w Samoobronie też kobiety eleganckie,
      kulturalne i wykształcone na europejskich uniwersytetach:
      www.sejm.gov.pl/poslowie/posel4/424.htm
      • jestemzewsi Re: Kobiety SO 15.07.05, 11:18
        badziewiak_leon napisał:

> Ale oprócz seksistowskich wybryków mamy w Samoobronie też kobiety eleganckie,
        > kulturalne i wykształcone na europejskich uniwersytetach:

Dzięki za nowiny, badziewiaku_leonie!

No, no;-) Na moje oko, zdjęcie starawe. Poza tym, jakoś o pani Genowefie cicho.
        Wniosek - wykształcenie w SO nieczego nie gwarantuje;-))))))
        • malaszaramysz To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:21
          Zapytana o politykę makroekonomiczną państwa powiedziała " Wszystkie nasze małe
          sklepy padają bo ludzie tylko do makro jeżdżą " :-)))))))
          • jestemzewsi Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:24
            NiEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE;-))))))))))))))))))))))))))))
            • malaszaramysz Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:32
              TAAAAAAAAAAAAAK :-)))))))))) To dawno było, ona do Sejmu dostała się w trakcie
              kadencji ( ktoś zmarł chyba? ) i Pawłowski w Faktach wywiad przeprowadzał z
              nową posłanką. Mało się nie udławił :-))))))))))))))
              • jestemzewsi Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:34
                Być może,że mnie w Ojczyźnie wtedy nie było. I też ktoś zmarł? Nie mogę ze
                śmiechu pisać:-))))))))))))))))))))))))))
                • malaszaramysz Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:38
                  To po talibach i helikopterze był jeden z lepszych numerów bronysamej.Rok albo
                  2 lata temu, też latem .Pawłowski był jeszcze w miarę dobrej formie.
                  • jestemzewsi Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 15.07.05, 18:41
                    A co Pani powie o opisie Leppera przez niejaką Dziube Barbarę? Oczywiście -
                    jako kobieta;-)))
                    Jest fajny watek oborovego o cioci;-)))
                  • malaszaramysz Pokręciłam:-))))))))))) 15.07.05, 18:43
                    Bij mnie, ta od makroekonomii to Maria Wiśniowiecka - nazwiska podobne. Dopiero
                    teraz skojarzyłam,że "makroekonomistka" była ze Śląska a ta z Białegostoku.
                    Znalazłam właściwą - weszła do Sejmu w sierpniu 2003.:-)))))))))))))
                    • jestemzewsi Re: Pokręciłam:-))))))))))) 15.07.05, 18:45
                      Proszę mnie nie namawiać, w życiu nie uderzyłem kobiety! Matka by mnie wyklęła,
                      a Ojciec wydziedziczył. Jak zwał(a), tak zwał(a) - ale z SO;-)))
                      • malaszaramysz Re: Pokręciłam:-))))))))))) 15.07.05, 18:48
                        Czy ktoś z innej partii mógł coś takiego z siebie wykrzesać? :-)))))))
                        • jestemzewsi Re: Pokręciłam:-))))))))))) 15.07.05, 18:53
                          Makroekonomia to trudna nauka;-))) Ale SO i z nią sobie poradzi - zlikwiduje
                          firmę MakroCash&Carry i po kłopocie;-)))
                      • bac1 Re: Pokręciłam:-))))))))))) 13.08.05, 00:18
                        Prawdę mówi. "Przeklnę Cię..." i już!
          • henryk.log Do"tanga" trzeba trojga, o ile mnie nie myli się:) 15.07.05, 18:47
            Pani "myszko"!:), Pani, jedynie z moim Sz. Panem, harce chcesz uprawiać??

P."myszko" i Panie Szanowny:), dajcie wreszcie zdjęcia obu "stylowych Pań! -
            proszę:)
            • jestemzewsi Re: Do"tanga" trzeba trojga, o ile mnie nie myli 15.07.05, 18:50
              Panie Henryku, Barbara Dziuba była we wczorajszym Super Expressie. "Miałem" ją,
              ale usunąłem, bo... moje poczucie estetyki cierpiało straszliwie, przykro mi;-)
              • bac1 Re: Do"tanga" trzeba trojga, o ile mnie nie myli 13.08.05, 00:20
                Za usunięcie B. Dziuby - 10 lat bronowania pola u Renaty!;-)))
            • malaszaramysz Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 18:54
              Panie Heniu, zbyt Pana lubię ,żeby coś takiego Panu pokazywać ale sam Pan tego
              chciał:
              www.samoobrona.org.pl/pages/12.Zkraju/13.swietokrzyskie/04.partia/01.aktualnosci/97-12.jpg

A Renię od owsa to chyba Pan widział?
              • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:00
                Ach Panią Renię?! - nawet cenię za " ku wiedzy!:) pęd (prawie serio):)
                Z odważnych raczej jetem miła Pani, ku "zagrożeniu" sie udaję! :)
              • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:09
                Iii.. obejrzałem!!!, ten dłuugi blond włos!!! :))
                Migawką mi P. B.D. błysła w TV, znacznie gorzej jej "wyszło:))
                Ps
                Kurdee! a jeśli Pani podobnej barwy włosy ma??, może ja się niepotrzebnie
                narażam blond-paniom? :))
                • jestemzewsi Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:12
                  Ta pani Dziuba lubi kolor różowy, jej "blond włos" ma odcień różu;-
                  ))))))))))))))))
                  • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:15
                    jestemzewsi napisał:

> Ta pani Dziuba lubi kolor różowy, jej "blond włos" ma odcień różu;-
                    > ))))))))))))))))

Uff! - całe szczęście, że róóóóż, bo ja Blondynki nawet lubię, Sz. Panie:))
                • malaszaramysz Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:21
                  Spokojnie Panie Heniu, mysz nigdy nie była blondynką ( czasami tylko zachowuje
                  się jak blondynka :-)) ).

Ale cud urody jest przyszła pani posłanka:-))) Mam nadzieję,że żona w domu i
                  pierwszej pomocy udzieliła :-))))))))))))))))) Bez opieki medycznej nikomu nie
                  radzę tego zdjęcia oglądać:-))))))))
                  • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:29
                    malaszaramysz napisała:

> Spokojnie Panie Heniu, mysz nigdy nie była blondynką ( czasami tylko zachowuje
                    > się jak blondynka :-)) ).
                    >
                    > Ale cud urody jest przyszła pani posłanka:-))) Mam nadzieję,że żona w domu i
                    > pierwszej pomocy udzieliła :-))))))))))))))))) Bez opieki medycznej nikomu nie
                    > radzę tego zdjęcia oglądać:-))))))))

Jej "cud-uroda" w SE musiała być w pełni:), Pani link nad wyraz dla pani
                    posłanki łaskawy sie okazał! :).
                    Wiem już dlaczego P. "jzw" się czai i nie chce mi "Jej" pokazać, zauważyć
                    musiał, iż dla Kobiet(coby to nie miało oznaczać) mam wrodzony szacunek:))

Oczywiście, że Mej Pani w domu nie ma;-( - normalka! - a u Pani?
                    • jestemzewsi Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:32
                      Przyznaję się bez bicia - przeczytałem Pana post. Naprawdę miałem i wyrzuciłem
                      fot. pani Dziuby, z czego wytłumaczyłem się powyżej. Nie będę przecież płacił
                      SE za wejście do archiwum. Ziomecki niech na innych żeruje;-)))
                      • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:47
                        Fakt!!, SE z Ziomalami kasy z "nas" nie wyrwie!!, za boga.. !! :))
                    • malaszaramysz Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:37
                      Kolację szykuję, bo dzisiaj rocznicę ślubu mamy a mój jak zwykle świat zbawia
                      do 22 a może 23. Kolega zmiennik przy jakiejś masakrycznej operacji stoi i się
                      spóźni do pracy:-((((
                      • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:43
                        Łał!! - Pani Miła!! -a dziś są moje imieniny i Pani Terenia do 22-iej, innym się
                        "poświeca"!!!

Serdecznie Pani gratuluję(wspólczuję:), bo sam to mam :D
                        • malaszaramysz Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:46
                          To wszystkiego najlepszego,Panie Heniu:-)))))) Oby dobry humor i cięty język
                          nigdy Pana nie opuszczał, pieniądze na ulicy leżały a zdrowie dopisywało do 200
                          urodzin:-)))))))))))))
                          • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:57
                            malaszaramysz napisała:

> To wszystkiego najlepszego,Panie Heniu:-)))))) Oby dobry humor i cięty język
                            > nigdy Pana nie opuszczał, pieniądze na ulicy leżały a zdrowie dopisywało do 200
                            >
                            > urodzin:-)))))))))))))
                            ;)/!):: .. zaplątało mi sie na okoliczność dobra wszelkiego które mi Pani
                            zechciałaś przesłać:))
                            I nawzajem Pani "malaszaramyszko":)) i żeby nasze "dyżurki" o Swoich pamiętały!!
                            .. ileż można innym choćby "szczytnie" służyć! :) - no nie Miła Pani:))
                        • bac1 Re: Nieco spóźnione, ale serdeczne... 13.08.05, 00:23
                          Panie Henryku.log:
                          życzę Panu pomyślnych wielkich łowów na fk na wszystkie dziubowate!!!;-)))
                          • henryk.log Slicznie za >serdeczne...< Dziękuję :-)))))))n/t 13.08.05, 00:45
                            bac1 napisała:

> Panie Henryku.log:
                            > życzę Panu pomyślnych wielkich łowów na fk na wszystkie dziubowate!!!;-)))
                      • jestemzewsi Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 20:06
                        Spieszę z zyczeniami: przyjdą "pocztą":)))

P.S. Czy na 50 rocznicę ślubu dają jeszcze medale?
                  • jestemzewsi Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:29
                    Czyli wszystko przed "myszą", trochę różu może by nie zaszkodziło?;-)
                    • henryk.log Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:35
                      jestemzewsi napisał:

> Czyli wszystko przed "myszą", trochę różu może by nie zaszkodziło?;-)

Pani "myszki" nie pokryjemy różem, za żadne tam..., myślę!:), Sz. Panie! :))
                      Ps
                      W SE już nie "dają" Posłanki obejrzeć ;-(
                      • malaszaramysz Re: Uwaga, może stanowić zagrożenie 15.07.05, 19:39
                        SE zarobić musi:-))))))) Za bilet do cyrku też się płaci, Panie Heniu :-)))

A z różem to nie bardzo :-))))))) Rude i różowe to się pogryzie, chociaż
                        amarantową spódnicę na sobie mam :-)))
              • zaba_pelagia buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 15.07.05, 22:01
                żaba popadła, popadnęła, podpadła, padła w kompleksy
                idę tlenić swoje zielone loczki i dziergać treskę
                • malaszaramysz Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:23
                  Możesz robić sobie co chcesz:-)))))) Do ideału nie masz szans dorównać :-))))))
                  • zaba_pelagia Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:26
                    nawet jak sobie rzęsy z rzęsy dokleję?
                    a ciebie to nawet uszy Myszki Miki nie uratują, wiesz??????????
                    • malaszaramysz Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:32
                      Nic nas nie uratuje:-)))))))

Żeby takiemu ideałowi dorównać będziemy musiały 30 lat do powiatowego fryzjera
                      chodzić:-)))))))))
                      • zaba_pelagia Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:36
                        taaa
                        trwala
                        rozjaśnianie

a ciuchy skąd?
                        • malaszaramysz Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:40
                          I tu jest problem :-)))))))) Chyba z tego targowiska pod Łodzią,, Tuszyn się
                          nazywa czy jakoś tak. Taaakich nawet w lumpeksie nie dostaniesz:-)))))))))))
                          No i kosmetykach zapomniałaś? Nie mam pojęcia co to za firma?
                          • zaba_pelagia Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:47
                            no tak, w lumpeksach to przecez same Dolce & Gabbany...
                            ale ja moge sie poswiecic i pojść na Stadion dziesięciolecia
                            a kosmetyki to chyba firma Pupa, albo podkradniemy z zestawów dla Barbie...
                            • malaszaramysz Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:51
                              Stadion to jest coś!!! To będzie to.Ja niestety mam za daleko, kup coś dla
                              mnie, najlepiej w różu rozmiar 38.:-)))))))))

Żaba - chyba przytyć będziemy musiały ?
                              • zaba_pelagia Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 22:53
                                dobra, to ja biorę fiolet i bordo
                                z zielonym w sam raz
                                przytyć? ok
                                masz gdzies link do diety Renee Zellweger przygotowującej sie do roli Bridget
                                Jones?
                                • malaszaramysz Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 23:00
                                  Nie ale jak zjemy po kilogramie lodów, wypijemy ze 2 litry coca-coli, na obiad
                                  parę hambrurgerów z McŚmietnika, na kolację sałatkę z litrem majonezu to może
                                  nam się udać:-))))))))
                                  • henryk.log Re:Też "fajny film.. widziałem":), ino, że Panie 16.07.05, 14:36
                                    miłe "od kuchni" pogadadują!:), a ja..ja słaby w tym jestem! :))
                                    ??- Chociaż?? - tuszę, iż Panie przy tuszy, uwagi godne "mogom być" :)))
                                • cheetah15 Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 23:38
                                  Ach, ten gust, ten smak, to wyczucie kolorów! Doprawdy, będziecie wyglądać
                                  zjawiskowo, sam A.L. się nie oprze. Tylko uwaga na parasolki (i kłonice) pani
                                  Renaty i pani Basi. Wyglądają na waleczne istotki;-))))
                      • jestemzewsi Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 15.07.05, 23:03
                        No, nie wiem, bo powiaty mająwreszcie zlikwidować;-)))
                        • malaszaramysz Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:08
                          Nici z tak oszałamiającego wyglądu?
                          • jestemzewsi Re: Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:09
                            A na wojewódzkiego nie stać?
                            Co z Pani wątkiem?
                            • malaszaramysz Re: Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:12
                              Którym ?Tym z zaczepką do Oborovego? Zdenerwował mnie wyciągając stare ośle
                              wątki w ilości chyba 14 sztuk. Więc go zaczepiłam:-)))))))))) Słusznie Giwi na
                              Oślą posłała - to zwykła zaczepka była :-)))))))))))

Pierwszy raz na Oślą wyleciałam:-)))))))))
                              • jestemzewsi Re: Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:14
                                Gratulować? Swoją drogą, chciałbym obie Panie widzieć po tych zabiegach. Tylko
                                zeby Lepper was nie zabrał do SO;-)))
                                • malaszaramysz Re: Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:32
                                  Jasne,że gratulować:-)))))))))))))))))
                                  Żeby do nas do bronysamej to jeszcze kiepski neurolog będzie potrzebny:-))))
                                  Operacja na otwartym mózgu i już my, dwie piękne do Andrzejka :-))))

P.S. Pan i władca wrócił - idę świętować :-))
                                  • jestemzewsi Re: Czyli co? Jesteśmy bez szans? 15.07.05, 23:34
                                    Do miłego:-))))))))))))))))))))))))))))))
                        • bac1 Re: Żaba, nic Cię nie uratuje :-))))))))))))) 13.08.05, 00:25
                          To postulat Andrju! Powiaty zlikwidować - o dziwo, SIĘ z nim ZGADZAM!
                • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-))))))))))))))))))))))) 16.07.05, 07:32
                  Ząbo, nie łkaj! Andrzej cię odczaruje - piękną księżniczką się staniesz! Spójrz
                  na zdjęcie w dzisiejszej GW - zobacz "pocałunek wodza";-)))
                  • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 09:44
                    ach
                    co za cmok!!!!
                    ale zaczelo padac
                    oddalam sie na razie do bajorka
                    • bac1 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:05
                      A kartę pływacką Pelagia posiada?
                      • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:11
                        kartę? już jako kijanka zdałam egzamin na mistrza swiata w pływaniu pieskiem
                        mam tez gustowny zółty czepeczek i pomarańczowe bikini
                        • jestemzewsi Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:21
                          Jednak doradzałbym kapok. Co bedzie, jak Andrzejek pocałunkiem Pelagię
                          znienacka odczaruje i całe umiejętności pływackie szlag trafi?
                          • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:24
                            faktycznie,
                            gwaltowne torsje zle wpływaja na pływanie ;-)
                            • jestemzewsi Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:26
                              A u mnie już nie pada;-)buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-) Kiedy wizyta u fryzjera?
                              • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:30
                                a, to musimy sie z myszą namówić i znaleźć odpowiedniego
                                bo na razie to chodzimy do takich, co to chodzi pani prezydentowa
                                • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:33
                                  Drogie Panie, a co sądzicie o wzorcu meskiej urody, czyli o A. Lepperze,
                                  opisanym tak trafnie przez niejaka Dziubę?
                                  • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:35
                                    powiem tylko tyle:
                                    Bratt Pitt jest zdecydowanie przereklamowany...
                                    wolę bardziej męskich!
                                    • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:38
                                      Ale ten potencjał intelektualny;-)))
                                      • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:41
                                        potencjalny potencjał
                                        • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:42
                                          A bajorko napełnione?
                                          • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:47
                                            umiarkowanie
                                            przylazł bocian i wychlał połowę
                                            • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:49
                                              Na odwyk, pijusa! Wstręciuch jeden, i na myszy, i na żaby poluje!
                                              • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:56
                                                ale za to ma cudowne czerwone paski
                                                • cheetah15 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:58
                                                  Pani Pelagio, żegnam panią - w tym upale - ozieble - idę łowić... ryby!!!;-
                                                  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                                                  • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 11:00
                                                    i nawzajem
                                                    oblewam Pana kubłem zimnej wody
                                • jestemzewsi Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:34
                                  Aaa, to dlatego tak wyglądacie, że pani Żaba w bajorze, a pani Mysz w norze;-)))
                                  • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:36
                                    fakt!
                                    chyba trzeba wyjść na salony!!!!
                                    • jestemzewsi Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:39
                                      Na salony? Chyba na klepisko;-)
                                      • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:42
                                        moze klepisko, ale zaraz bedzie San Francisko ;-P
                                        • jestemzewsi Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:44
                                          A nazwa banku: Nura z forsą?
                                          • zaba_pelagia Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;-)))))))))))))))))))))) 16.07.05, 10:48
                                            Noora z forsą ;-)
                                            bardziej po myszemu
                                            • jestemzewsi Re:To będzie SP. z o.o.?????????????? 16.07.05, 10:50

• zaba_pelagia Re:To będzie SP. z o.o.?????????????? 16.07.05, 10:57
                                                Straż Pożarna z oo?
                                                jasne
                                                zapraszamy do zarządu
                                                • jestemzewsi Re:To będzie SP. z o.o.?????????????? 16.07.05, 10:59
                                                  Jeśli to Straż, to wolałbym Radę Nadzorczą;-)))
                                                  • zaba_pelagia Re:To będzie SP. z o.o.?????????????? 16.07.05, 11:03
                                                    a prosze bardzo, panie prezesie
                                                    a na razie oddalam sie
                                                    musze nalowic much na obiad
                                                  • jestemzewsi Re:To będzie SP. z o.o.?????????????? 16.07.05, 11:04
                                                    Ok, nie ma sprawy, jak mus to mus. Udanych łowów;-))))))))))
          • bac1 Re: To jest ta od makroekonomii :-))))))) 13.08.05, 00:17
            Jak "tylko jeżdżą", to o co chodzi?;-)))
      • cheetah15 Re: Pocałumek Andrzeja 16.07.05, 07:53
        Czy to czasem nie z posłanką z postu badziewiaka_leona całuje się Andrzej L.?
    • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 13:59
      Lepper - III miejsce w sondażach;-)))
      • bac1 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 14:03
        Wszyscy się "pasjonują" wyścigiem WC - L. Kaczyński, a p. Andrzejek zawsze
        trzeci...
        • cheetah15 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 20:22
          Barbara Dziuba o Andrzeju L.:

Prawdziwy polityk powinien mieć twarz, taką jak on ma.
          Opalony, ale zimny. Jak się uśmiecha, to delikatnie. Dopracowany
          w szczegółach...

Ej, gdybym był... kobietą;-)))
    • henryk.log Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 19:36
      No jak P."jestemzewsi"??, wątek się nieźle spisuje! - no nie?? :))
      • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 19:38
        Nawet Matkę "zmusiłem" do działania;-)
        • malaszaramysz Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 20:22
          Widać:-))) Ale wątek z jajem więc się utrzyma :-)))))))))
          • jestemzewsi Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 15.07.05, 21:04
            Wątpię, ale za dobre słowo dziekuję;-)))
            -
        • bac1 Re: Lepper – opalony, ale zimny ;-))))))))) 13.08.05, 00:29
          Akurat! Zmusić mnie? Toż to nawet cała samo(o)brona by nie poradziła!;-)))
    • kolega.kierownik Daddy Cool ;-) (nt) 15.07.05, 21:21
      .
      • jestemzewsi Re: & Hot Girls ;-) (nt) 15.07.05, 21:32

• cheetah15 Re: & Hot Girls ;-) (nt) 16.07.05, 07:23
          Ale macie nosa! W dzisiejszej GW zdjęcie Andrzejka, który całuje się
          z "dziwczyną" z Samoobrony!

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2824005.html
          • malaszaramysz Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 12:27
            • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 12:31
              Byle nie w żabe, bo polubiłem pania Pelagię;-)))
              • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 13:56
                do licha!
                wraca biedna zaba obładowana malinami (bo do karnacji pasują) i takie miłe
                słowa zastaje ;-)
                • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 14:00
                  A ja sobie maliny z krzaczka ZA DARMO zrywam do woli;-)))
                  Czy na obiad będzie kotlecik z malin w sosie z rzęsy?
                  • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 14:05
                    niestety, rzesa idzie na eksport
                    na obiadek inne zieleninki i zólcinki - kalafior, papryka i fasolka
                    a na deser - zółte lody limonkowe ;-)
                    • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 14:12
                      A cóż się pani żaba tak obżera, excusez le mot? U M. Konopnickiej w "O sierotce
                      Marysi i krasnoludkach" jeden Żabik pękł. Trochę ostrożności zalecam, zwłaszcza
                      przy papryce, bo jak będzie palić, to czym ugasi, jak bajorko wyschło?
                      • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 14:55
                        alez on pekl z pychy
                        a ja sie obzeram dla dobra wspolnego, zeby niektorym kandydatkom dorównać
                        i dopiero jak dorównam, to z pychy peknę

PS a papryka boska - pieczona, potem w oliwie z czosnkiem zamarynowana
                        i troche wody z zeszłych opadów jeszcze zostało
                        • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:00
                          No właśnie: pycha. Jak coś nam smakuje, to mówimy: pycha. Czyli - wszystko się
                          zgadza;-)
                          Szkoda, że nie pachnie przez internet... Renię wagą trudno będzie pokonać
                          jedząc same zielone (nie mylić z USD);-)))
                          • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:16
                            oj trudno,
                            szczególnie, ze teraz spozywam kalafiorka gotowanego w bulionie oliwkowym
                            Winiary
                            kawalek - ja
                            kawalek - kot
                            a kot juz ma gabaryty godne kandydatki do S
                            • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:21
                              Kot? Dobrze chociaż, że nie kotka. Ale czy aby nie perski? Bo te z Klewek wezmą
                              go za terrorystę i będzie klops;-)
                              Mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm! Mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!
                              • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:28
                                hehehe, kotka jest dystyngowana i jada mielone
                                to kot ma takie wiejskie gusta
                                dobra, bierzemy sie za fasolkę w sosie serowym
                                potem kawa i ciasteczka anyżkowe
                                • henryk.log Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:36
                                  Wy! - Pani "żabko i Panie "J"??, skąd w sztuce kulinarnej tacy biegli, próbuję
                                  dobiec do Was... i nie mogę! :)(nie znam się ;-(), dopuście "miluchy", chociaż
                                  do "uczty" śmiechu! :))
                                  • jestemzewsi Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:40
                                    To Pani Pelagia taka biegła. Witam, witam!
                                    • henryk.log Dzięki P. "J":), se pokosztuję Waszych "przypraw" 16.07.05, 15:43
                                      chociaż! :))

jestemzewsi napisał:

> To Pani Pelagia taka biegła. Witam, witam!
                                  • zaba_pelagia Re: Ciekawe w co się ta panna zamieni? n/t 16.07.05, 15:47
                                    witam, panie henryku
                                    widocznie jestesmy obrzydliwe obżartuchy
                                    ;-)
                                    ale moge podać szybki przepis na przepyszny kalafior (nawet słomiany wdowiec
                                    wykona)

- kalafior gotujemy
                                    - odcedzamy, czekamy aż przestygnie
                                    - w tym czasie na oliwie podsmażamy czosnek (ja tam wale gilka ząbków,
                                    pokrojonych na spore kawałki)
                                    - wrzucamy kalafior i smażymy w zalezności od upodobań (ja lubie mocno
                                    podpieczony)
                                    - posypujemy drobiną ziól prowansalskich
                                    zjadamy ze smakiem z kiszonym ogórkiem, podsmażanymi ziemniakami, pomidorem
                                    • cheetah15