polazrski
28.11.10, 19:35
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8732164,Leszek_Miller_zostal_szefem_lewicowego_think_tanku.html
Wraz z objęciem sterów w partii przez Grzegorza Napieralskiego, stosunki SLD z Leszkiem Millerem zaczęły się ocieplać. W styczniu 2010 zrezygnował z członkostwa w Polskiej Lewicy i w tym samym miesiącu znów został przyjęty do SLD.