Dodaj do ulubionych

mam dla gini kopalnie wiedzy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 09:40
Poczytaj i pomyśl

www.polonica.net
a tu smaczne kąski jakich wiele

www.polonica.net/Program_walki_z_Zydami.htm
tym będą zachwyceni siedem i Galba

www.polonica.net/cgi-sys/entropysearch.cgi?user=polonica&query=Unia+Europejska

No prawdziwi Polacy - edukować się. Ładować akumulatory nienawiści i
wstecznictwa. Ojciec Rydzyk jest z wami.
AK
Obserwuj wątek
    • Gość: AK Karmcie się dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 09:48
      www.ojczyzna.pl
      prawdziwa kopalnia wiedzy dla oszołomstwa katolicko narodowego
    • Gość: Scan Dorzucam link do studiów podyplomowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 09:52
      na wydziale Walki z Żydostwem i Masonerią.

      masoneria_666.webpark.pl/do_pobrania.htm
      Mam pytanie - czy Ty to ja i czy ja to Ty. Może by poprosić Zawadzkiego o
      arbitraż?
      • Gość: siedem a jak dostaniecie po kwintalu cebuli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 09:53
        to odpierdolicie sie?


        5040
        • Gość: Scan Ty żyjesz jeszcze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:01
          przygłupie?
          Mówiono, żeś od nadmiaru głupoty pękł jak smok wawelski.
          • gini Re: Zrewanzuje sie linkami 05.05.04, 10:19
            www.midrasz.pl/new/midrasz/index.php?p=12&sid=14c600c0619c3dbf01d136ad43eae8fc

            www.jewish.org.pl/polskie/gminy.html
            • gini Re: Grzechy 05.05.04, 10:26
              Nie będziesz palił!
              Rabin Jezechiel Ishayek z Bnei Brak dowodzi w swej nowej książce (Haim Lelo
              Ishun Al Pi Hatorah), że palenie jest grzechem tak samo, jak zjedzenie szynki,
              a nawet bardziej - paląc możesz bowiem fizycznie krzywdzić inne osoby. Rabin
              Ishayek przekonuje na 151 stronach swojego dzieła, że wytwarzanie, sprzedawanie
              i palenie tytoniu jest pogwałceniem halachy. Urodzony w Jerozolimie Ishayek był
              przez 38 lat sekretarzem słynnego rabina Eliezera Schacha, niekwestionowanego
              lidera ortodoksyjnych Żydów izraelskich o litewskim pochodzeniu. Sam Ishayek
              jest sefardyjczykiem, jego rodzina wywodzi się z Iraku. Studiował w Talmud Tora
              w Tel Awiwie, potem w jesziwie Merom Zion, a następnie w jesziwie Ponevezh w
              Bnei Brak. (za Jerusalem Post, 2 maja 2004)

              Scanie panie jak palisz to rzuc natychmiast bo halache gwalcisz.
              O jedzeniu szyneczki tez nie musze przypominac, ze grzechem jest.
          • Gość: siedem to chcesz ten kwintal, dorzuce pęto czosnku? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:26
            5040
            • pan.scan Nie poszedł biznes w Izraelu? Przegnano? 05.05.04, 10:32
              Nauk nie pobrałeś odpowiednich, ucz się wedle linków.

              BTW. Czy mogę cię odprowadzić do boksu? Do nauki oczywiście. Swoje słupki dziś
              już obsikałeś, szczeknąłeś kilka razy krótko i treściwie. Zajrzę po południu.
              Wytrzymasz?
              • Gość: siedem handel płodami rolnymi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:36
                no moze troszke nie koszer [bo swinie na to sikały] nazywasz szczekaniem?


                5040
            • gini Re: jeszcze jeden 05.05.04, 10:32
              www.lauderlodz.pai.net.pl/kaszrut.pdf
              Pamietaj Scanie panie, ze miesa jak nie kupisz u zydowskiego rzeznika to
              niekoszerne jest.I zadnych tam wegorzy prosze nie jadac, ani ostryg, krewetek i
              innych takich.
    • snajper55 Kopalnia, tylko czy wiedzy ? 05.05.04, 10:15
      Gość portalu: Antoni Kosiba napisał(a):

      > Poczytaj i pomyśl
      >
      > www.polonica.net

      Super. >Wszedzie tam gdzie była przelana choćby jedna kropla polskiej krwi –
      tam jest Polska.< Ciekawe czy Niemiec, Rosjanin czy inny Innuita też ma prawo
      tak powiedzieć ?

      > a tu smaczne kąski jakich wiele
      >
      >
      <ai_z_Zydami.htm"target="_blank">www.polonica.net/Program_walki_z_Zydami.htm</a>
      > tym będą zachwyceni siedem i Galba
      > www.polonica.net/cgi-sys/entropysearch.cgi?user=polonica&query=Unia+Europejska

      Z >pracy< niejakiego Pająka (nomen omen) >Oto tzw. Klub Rzymski już w latach
      70. zadecydował, że ludność Polski ma zostać zredukowana do około 15 milionów.<
      No i kto twierdzIł, że ulotka któą cytowałem, to fałszywka ? Pająk to też
      fałszywka ? wink))

      > No prawdziwi Polacy - edukować się. Ładować akumulatory nienawiści i
      > wstecznictwa. Ojciec Rydzyk jest z wami.
      > AK

      Snajper.
      • Gość: n0str0m0 Re: Kopalnia, tylko czy wiedzy ? IP: 61.149.95.* 05.05.04, 10:34
               "Children of the Holocaust" is an association of persons who survived the Holocaust and who, due
        to their Jewish origin, had been doomed by the Nazi occupation forces to extermination and, for that
        reason, been imprisoned in ghettos, concentration camps, death camps or forced to conceal their
        identity, who were 13 years of age or less when the Second World War broke out or who were born
        during the war. (Statute of the Association chapter II § 12)."

        snajperze, a co bedzie
        JESLI poglowie polsko-antysemickiego narodu
        SPADNIE do tych 15 milionow?

        nostromo
        • snajper55 Re: Kopalnia, tylko czy wiedzy ? 05.05.04, 11:23
          Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

          > snajperze, a co bedzie
          > JESLI poglowie polsko-antysemickiego narodu
          > SPADNIE do tych 15 milionow?

          No właśnie, co będzie ? Bo mnie się wydaje, że ważniejsze od pytania ILU, jest
          pytanie JACY. Już dawno siłę narodu nie mierzy się ilością głów, a raczej głów
          tych zawartością. Od kiedy o sile armii przestała decytdowac ilość przyuczonych
          do wojska poborowych, czyli ilość mięsa armatniego, nie ma sensu licytować się
          wielkością populacji.

          Wyobraź sobie 30 milionów byłych pracowników PGR, obecnie bezrobotnych,
          żyjących z wyłudzonej renty. A potem wyobraż sobie 15 milionów, no nie, nie
          profesorów, ale Polaków z wyższym wykształceniem, pracujących w takich
          dziedzinach jak informatyka, medycyna, elektronika...

          Pomijam absurdalność tych wróżb, gdyż napisałeś JEŚLI.

          Snajper.
          • Gość: n0str0m0 astronawigator pod reke z biochemikiem... IP: 61.149.95.* 05.05.04, 11:34
            taki byl wiecie, trynd w latach szescdziesiatych
            lem wpisywal sie wen cudownie
            w wieku XXI do pracy w kiosku ruchu
            jak nie profesor to co najmniej noblista
            jako minimalna kwalifikacja

            smile

            nie sadze
            czy 40, 60 czy 5 tylko
            i tak 90% (optymistycznie) to zwykle bydlo

            a swoja droga profesura jako panaceum na kabotynizm?
            pogadaj z czeskiem

            nostromo
            • snajper55 Re: astronawigator pod reke z biochemikiem... 05.05.04, 11:42
              Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

              > taki byl wiecie, trynd w latach szescdziesiatych
              > lem wpisywal sie wen cudownie
              > w wieku XXI do pracy w kiosku ruchu
              > jak nie profesor to co najmniej noblista
              > jako minimalna kwalifikacja

              Ciekawe, że nie oprotestowałeś 30 milionów bezrobotnych poPGRowców. wink)

              > smile
              >
              > nie sadze
              > czy 40, 60 czy 5 tylko
              > i tak 90% (optymistycznie) to zwykle bydlo
              >
              > a swoja droga profesura jako panaceum na kabotynizm?
              > pogadaj z czeskiem

              No i nie napisałeś, jaki to kataklizm nas spotka, GDYBY nas było 15 milionów, a
              nie 30.

              Snajper.
              • Gość: n0str0m0 ciekawe IP: 61.149.95.* 05.05.04, 11:52
                za podpowiedzi dziekuje
                to
                w ilu ruchach mam mata?

                nie ma zupelnie znaczenia co ja sadze o milionach
                pytalem sie ciebie
                co zrobisz gdy przepowiednie z ulotek tak przez ciebie postponowanych
                sie sprawdza?

                podpowiedziec ci?
                "system z zalozenia byl czarowny, ludzie tempe uniemozliwili pelne wprowadzenie dobrodziejstw"
                "system umozliwil naturalna selekcje, bezuzyteczni zdechli - i tak mialo byc"
                lub, hit co sprawdzal sie w boju dekad wiele:
                "kto przeciw? NIE WIDZE!"

                nostromo
                • snajper55 Re: ciekawe 05.05.04, 12:01
                  Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

                  > za podpowiedzi dziekuje
                  > to
                  > w ilu ruchach mam mata?
                  >
                  > nie ma zupelnie znaczenia co ja sadze o milionach
                  > pytalem sie ciebie
                  > co zrobisz gdy przepowiednie z ulotek tak przez ciebie postponowanych
                  > sie sprawdza?

                  Nic nie zrobię, bo i dlaczego miałbym cokolwiek robić. Ja już swoje zrobiłem
                  (dwójkę dzieci) a teraz już przyszła liczebność narodu w ich... rękach leży.
                  Jak będą widzieli przed sobą przyszłość to i mnożyć się będą. Jak będą klepać
                  biedę, to swój rozród pewnie ograniczą.

                  > podpowiedziec ci?
                  > "system z zalozenia byl czarowny, ludzie tempe uniemozliwili pelne wprowadze
                  > nie dobrodziejstw"

                  Jakoś to obecny system naszą rozrodczość hamuje, a nie unijny.

                  > "system umozliwil naturalna selekcje, bezuzyteczni zdechli - i tak mialo byc"
                  > lub, hit co sprawdzal sie w boju dekad wiele:
                  > "kto przeciw? NIE WIDZE!"

                  Ciekawe, czy brałeś pod uwagę spadek ciemnoty jako jedną z przyczyn spadku
                  rozrodczości Polaków. Gdy byłem w szkole podstawowej miałem kolegów, któzy
                  mieli po dziesięcioro rodzeństwa. W Warszawie, nie na jakiejś wsi zabitej
                  dechami. Tylko mi nie pisz, że oni się tak mnożyli z patriotycznych pobudek.

                  Snajper.
                  • Gość: n0str0m0 ciemnota IP: 61.149.95.* 05.05.04, 12:19
                    nie znam statystyk unijnych
                    zgadywalbym raczej ze i tam "kiepsko"

                    co do ciemnoty jednak to brak zgody
                    zamoznosc i stabilizacja z kolei - pelna zgoda
                    bo
                    ciemnota trudno nazwac typowa rodzine polnocno-amerykanska
                    gdzie ideal 2+2 a moze i 3 funkcjonuje bez wzgledu na wyksztalcenie

                    a jesli obecnie model ow fluktuuje (nie wiem) to nie wyksztalcenie jednak
                    a ekonomia

                    ekonomia rowniez motywowane jest utrzymywanie wysokiego stopnia przyrostu demograficznego
                    jesli nie bedzie nowych obywateli - nie bedzie emerytur dla starych
                    proste
                    wiec trzeba bedzie nabrac z trzeciego swiata
                    kandydatow sie znajdzie zawsze

                    to z kolei bedzie oznaczalo dokladnie to co opisano
                    jakkolwiek kiepska polszczyzna
                    w broszurach przez ciebie obsmiewanych

                    nostromo
                    • snajper55 Re: ciemnota 05.05.04, 12:43
                      Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

                      > nie znam statystyk unijnych
                      > zgadywalbym raczej ze i tam "kiepsko"

                      Ja nie nazwę pewnego spadku lub stabilizacji populacji jakiegoś narodu
                      określającym słowem >kiepsko<.

                      > co do ciemnoty jednak to brak zgody

                      A jak nazwiesz brak jakiejkolwiek wiedzy o skutecznej antykoncepcji oraz
                      postawa typu: dał Bóg dziecko, to i da na dziecko ? Toż właśnie to było
                      przyczyną wielodzietności (w mieście, bo na wsi dochodził czynnik darmowej siły
                      roboczej). To, plus mąż, co to pije i bije.

                      > zamoznosc i stabilizacja z kolei - pelna zgoda
                      > bo
                      > ciemnota trudno nazwac typowa rodzine polnocno-amerykanska
                      > gdzie ideal 2+2 a moze i 3 funkcjonuje bez wzgledu na wyksztalcenie
                      >
                      > a jesli obecnie model ow fluktuuje (nie wiem) to nie wyksztalcenie jednak
                      > a ekonomia

                      Wykształcenie i ekonomia. Bo aby rozumować w kategoriach ekonomicznych oraz
                      skutecznie planować swą rozrodczość, trzeba jednak mieć coś w głowie. No, chyba
                      że uważasz, iż dorobienie się przez rodzinę mieszkającą w jednej izbie
                      jedenastu dzieci jest decyzją rozsądną i podjętą po głębokim przemyśleniu jej
                      skutków. wink)

                      > ekonomia rowniez motywowane jest utrzymywanie wysokiego stopnia przyrostu demo
                      > graficznego
                      > jesli nie bedzie nowych obywateli - nie bedzie emerytur dla starych
                      > proste

                      Ani proste, ani prawdziwe. Nie ilość obywateli gwarantuje emerytury. Jaką
                      emeryturę będziesz miał dzięki 10 milionom bezrobotnych ? Twoją i moją emryturę
                      gwarantuje wzrost lub przynajmniej utrzymywanie się poziomu PKB.

                      > wiec trzeba bedzie nabrac z trzeciego swiata
                      > kandydatow sie znajdzie zawsze

                      A to już całkiem inna sprawa. Jak na razie rąk do pracy nam nie braknie. Wprost
                      przeciwnie, podobno mamy ogromne bezrobocie.

                      > to z kolei bedzie oznaczalo dokladnie to co opisano
                      > jakkolwiek kiepska polszczyzna
                      > w broszurach przez ciebie obsmiewanych

                      Nie polszczyznę w nich obśmiewam, a paranoiczne idee w nich prezentowane. Ale
                      jak mówi mądrość ludowa - każda potwora znajdzie swego amatora. A ja dodam - i
                      głupota też.

                      Snajper.
                      • Gość: n0str0m0 ojej, wcielo mi odpowiedz IP: 61.149.95.* 05.05.04, 13:13
                        moze jeszcze sie gdzies w zwojach sieci odnajdzie - trudno beda dwie...?

                        "kiepsko" bylo w cudzym slowie
                        zrozumiales na skroty i dobrze

                        co do ciemnoty wielodzietnej
                        to ja nie wiem skad tys takich przykladow nabral
                        bo ja z dziecinstwa
                        a jestem z miasta
                        pamietam tylko model
                        kariera-auto-dziecko

                        wielodzietny jest DZIS moj przyjaciel
                        z masa dyplomow na scianie
                        ach.. i jeszcze (ze slyszenia) to taki pan co wlasnorecznie obalil komune
                        wiec chyba ciemny taki nie byl

                        zaden kraj z ponad 20% bezrobociem
                        nie moze mowic o NORMALNOSCI
                        moze natomiast mowic o BANKRUCTWIE

                        jesli jednak sytuacja sie unormuje
                        (ot bezrobocie okolo 3 moze 5 %)
                        to i tak stabilizacja demograficzna jest niewskazana
                        bo nie ma jeszcze takiego panaceum na ekonomie
                        zeby wszyscy spali a im samym roslo PKB

                        czyli - sytuacja na dzis wymaga naprawy ekonomii i utrzymania pozytywnego przyrostu
                        QED

                        nostromo
                        • snajper55 Re: ojej, wcielo mi odpowiedz 05.05.04, 13:46
                          Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

                          > moze jeszcze sie gdzies w zwojach sieci odnajdzie - trudno beda dwie...?
                          >
                          > "kiepsko" bylo w cudzym slowie
                          > zrozumiales na skroty i dobrze
                          >
                          > co do ciemnoty wielodzietnej
                          > to ja nie wiem skad tys takich przykladow nabral
                          > bo ja z dziecinstwa
                          > a jestem z miasta
                          > pamietam tylko model
                          > kariera-auto-dziecko

                          Ja z robotniczej Woli. wink) Jeszcze pamiętam wozaków rozwożących konnymi
                          platformami węgiel. Bo gotowało się na węglu i ogrzewało się mieszkanie piecami
                          węglowymi. Święto było jak gaz doprowadzili.

                          > wielodzietny jest DZIS moj przyjaciel
                          > z masa dyplomow na scianie
                          > ach.. i jeszcze (ze slyszenia) to taki pan co wlasnorecznie obalil komune
                          > wiec chyba ciemny taki nie byl

                          Ja nie napisałem, że każda wielodzietność wynika z ciemnoty. Ludzie oświeceni,
                          jeśli tylko mają ku temu warunki, też potrafią się nieźle mnożyć. Jak jaki
                          noblista nie przymierzając. Jednak kiedyś była wielodzietność obu typów, ta
                          ciemna, i ta oświecona. Dziś została w zasadzie tylko ta druga, co właśnie
                          odbija się w średniej dzietności (jak to ładnie niektórzy nazywają).

                          > zaden kraj z ponad 20% bezrobociem
                          > nie moze mowic o NORMALNOSCI
                          > moze natomiast mowic o BANKRUCTWIE

                          Pod warunkiem, że jest to rzeczywiste bezrobocie. Nasze takim nie jest. Polecam
                          ciekawy artykół polityka.onet.pl/162,1161603,1,RA,artykul.html pod
                          tytułem Nie robim, bo się narobim. Dla zachęty: >Właścicielowi daczy na
                          Mazurach pewnego dnia pękła rura i woda zaczęła zalewać świeżo położony
                          parkiet. Pobiegł do pobliskiej wsi, gdzie pod sklepem zwykle można zastać
                          przedstawicieli różnych profesji. Hydraulików było akurat dwóch.
                          – Panowie, chodźcie, pomóżcie, bo mi woda dom zalewa – agitował nerwowo
                          właściciel daczy.
                          – E, nie – brzmiała leniwa odpowiedź sączących owocowe wino hydraulików.
                          – Ale ja dobrze zapłacę – nie ustępował poszkodowany.
                          – Nie, nie robim.
                          – Ale dlaczego?!
                          – Nie robim, bo się ujebiem.<

                          > jesli jednak sytuacja sie unormuje
                          > (ot bezrobocie okolo 3 moze 5 %)
                          > to i tak stabilizacja demograficzna jest niewskazana
                          > bo nie ma jeszcze takiego panaceum na ekonomie
                          > zeby wszyscy spali a im samym roslo PKB

                          Ale stabilizacja demograficzna przy zerowym wzroście PKB to też nie tragedia.

                          > czyli - sytuacja na dzis wymaga naprawy ekonomii i utrzymania pozytywnego
                          > przyrostu QED

                          Konieczności naprawy nikt rozsądny nie zaprzeczy. Natomiast wraz z naprawą
                          ekonomii wrośnie chęć ludzi do mnożenia się i wszystko będzie po Bożemu. wink)

                          > nostromo

                          Snajper.
            • snajper55 Re: astronawigator pod reke z biochemikiem... 05.05.04, 12:27
              Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

              > taki byl wiecie, trynd w latach szescdziesiatych
              > lem wpisywal sie wen cudownie
              > w wieku XXI do pracy w kiosku ruchu
              > jak nie profesor to co najmniej noblista
              > jako minimalna kwalifikacja

              Nie jako minimum kwalifikacji. Studia są także szkołą samodzielnego myślenia,
              kuźnią inteligencji. Uważasz, że w kiosku musi pracować półinteligent ? A
              rzepak uprawiać ćwierćinteligent ? Co widzisz złego w wykształconym
              społeczeństwie ? Jakby powiedział pewien kapitan: Znaczy, za mądry ? wink)

              Wykształcone społeczeństwo nie jest za to ideałem populistów typu Giertycha,
              Rydzyka czy Leppera, grających na ciemnocie ludzi gotowych uwierzyć, że celem
              UE jest zniszczenie Polski.

              Snajper.
              • Gość: n0str0m0 celem ue zniszczenie polski? IP: 61.149.95.* 05.05.04, 12:46
                nie uwazam

                wprost przeciwnie
                wielu wspaniale wyedukowanych ludzi
                mlodych i starych sie re-ruralizuje

                znam profesorow i kapitanow zeglugi na pieciu morgach
                czesc z nich zawsze o tym marzyla
                czesc wybrala powrot do ziemi jako sposob na przetrwanie
                (slyszales o poziomie bezrobocia w polsce?)

                polska rolnicza dzis to polska blyskotliwych umyslow
                poszukaj wsi w ktorej oprocz magistrow paru docentow brak
                a bedzie ci trudno

                i nic w tym zlego

                natomiast nie trzeba byc ciemna masa
                by wiedziec ze polska nie z milosci blizniego i charytatywnosci innych
                dokooptowana zostala

                unia potrzebuje nowych czlonkow
                (pisalem o emeryturach juz wyzej)
                jak rowniez nowych terytoriow
                (pisalem o tym w grudniu w watku o swinich - gdybysmy im nie dali - musieliby najechac!)

                eurosceptycy widocznie popelniaja blad szukajac poparcia w ciemnych masach
                to raczej swiatle spojrzenie dyktuje rezerwe i powsciagliwosc

                nostromo
                • snajper55 Re: celem ue zniszczenie polski? 05.05.04, 13:03
                  Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

                  > nie uwazam
                  >
                  > wprost przeciwnie
                  > wielu wspaniale wyedukowanych ludzi
                  > mlodych i starych sie re-ruralizuje
                  >
                  > znam profesorow i kapitanow zeglugi na pieciu morgach
                  > czesc z nich zawsze o tym marzyla
                  > czesc wybrala powrot do ziemi jako sposob na przetrwanie
                  > (slyszales o poziomie bezrobocia w polsce?)
                  >
                  > polska rolnicza dzis to polska blyskotliwych umyslow
                  > poszukaj wsi w ktorej oprocz magistrow paru docentow brak
                  > a bedzie ci trudno
                  >
                  > i nic w tym zlego
                  >
                  > natomiast nie trzeba byc ciemna masa
                  > by wiedziec ze polska nie z milosci blizniego i charytatywnosci innych
                  > dokooptowana zostala

                  Podobnie UE nie piera się na miłości bliźniego i charytatywności, choć miłe to
                  cechy. UE opera się na współpracy korzystnej dla wszystkich współpracujących
                  stron. I nie żywa gotówka płynąca w jedną i drugą stronę w postaci skłądki i
                  funduszy pomocowych jest tu najważniejsza.

                  > unia potrzebuje nowych czlonkow
                  > (pisalem o emeryturach juz wyzej)
                  > jak rowniez nowych terytoriow

                  Jak każda organizacja silna siłą swoich członków.

                  > (pisalem o tym w grudniu w watku o swinich - gdybysmy im nie dali - musieliby
                  > najechac!)

                  Znasz jakiś precedens najechania przez UE państwa, które akcesji było
                  niechętne ? Szwajcaria ? Norwegia ? Do UE wchodzą jedynie chętni. Jakoś ich
                  nie brakuje. Za to do opuszczania UE jakoś chętnych brak. Pewnie ich tam pod
                  lufami trzymają, tak jak nas od 1 maja. wink)

                  > eurosceptycy widocznie popelniaja blad szukajac poparcia w ciemnych masach
                  > to raczej swiatle spojrzenie dyktuje rezerwe i powsciagliwosc

                  W ciemnych masach znajdują poparcie. Być może z braku argumentów mogących
                  przekonać masy odrobinę jaśniejsze.

                  > nostromo

                  Snajper.
                  • Gość: n0str0m0 Re: celem ue zniszczenie polski? IP: 61.149.95.* 05.05.04, 13:23
                    > > unia potrzebuje nowych czlonkow
                    > > (pisalem o emeryturach juz wyzej)
                    > > jak rowniez nowych terytoriow
                    >
                    > Jak każda organizacja silna siłą swoich członków.

                    populacje krajow natomiast moga sobie malec ile chca
                    bo nie sa to organizacje silne sila swoich czlonkow?

                    co do przypadkow aneksji militarnej
                    to plany takie MUSZA istniec
                    po to kraje maja sztaby wojskowych
                    by przewidziec i przygotowac sie na kazda ewentualnosc

                    o wiele wazniejsze sa dzis prognozy polityczno-ekonomiczne
                    i taka wlasnie mna w grudniu wstrzasnela
                    nie pamietam procentow (do wgladu w archiach)
                    lecz produkcja wieprzowiny w niderlandach
                    wymagala zajecia wiekszosci kraju pod chlewnie, budowy wiezowcow-farm
                    lub aneksji krajow na wschod polozonych
                    rzady wydawaly zdrowa gotowke na takie analizy

                    o wiele milej jest zdobyc te terytoria bez wystrzalu

                    znam jednak przypadki wielokrotnych glowsowan referendowych
                    do wyniku ktory mial byc uzyskany
                    wypisywanie sie zas z unii?
                    czy w unijnej konstytucji jest wogole jakas klauzula to przewidujaca?

                    w ciemnych masach nadzieja prounijna
                    ciemniakom sie wmowi ze bedzie czarownie i czesc
                    oto glowna zdobycz demokracji

                    nostromo
                    • snajper55 Re: celem ue zniszczenie polski? 05.05.04, 14:11
                      Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

                      > populacje krajow natomiast moga sobie malec ile chca
                      > bo nie sa to organizacje silne sila swoich czlonkow?

                      Mogą, dopóki nie ma to wpływy na gospodarkę. A przy swobodnym przepływie siły
                      roboczej w UE oraz bezrobocia w niektórych krajach wpływu szybko mieć nie będą
                      (jeśli w ogóle będą). Siłą członków jest ich PKB, a nie ilość obywateli.

                      > co do przypadkow aneksji militarnej
                      > to plany takie MUSZA istniec
                      > po to kraje maja sztaby wojskowych
                      > by przewidziec i przygotowac sie na kazda ewentualnosc

                      Nieprawda. Do jakiej to aneksji militarnej szykuje się Francja, Finlandia czy
                      Islandia ? Oprócz możliwości agresji jest jeszcze coś takiego jak obrona przed
                      agresją.

                      Natomiast twierdzenie, że UE by nas najechała, gdybyśmy nie weszli jest jakby
                      cytatem z moich >fałszywych< ulotek.

                      > o wiele wazniejsze sa dzis prognozy polityczno-ekonomiczne
                      > i taka wlasnie mna w grudniu wstrzasnela
                      > nie pamietam procentow (do wgladu w archiach)
                      > lecz produkcja wieprzowiny w niderlandach
                      > wymagala zajecia wiekszosci kraju pod chlewnie, budowy wiezowcow-farm
                      > lub aneksji krajow na wschod polozonych
                      > rzady wydawaly zdrowa gotowke na takie analizy

                      Pamiętam, że była jakaś brednia o świńskich farmach. Pamiętam też, że została w
                      trakcie dyskusji całkowicie skompromitowana.

                      > o wiele milej jest zdobyc te terytoria bez wystrzalu

                      Zdobyć ? Kto i co zdobył ?

                      > znam jednak przypadki wielokrotnych glowsowan referendowych
                      > do wyniku ktory mial byc uzyskany
                      > wypisywanie sie zas z unii?

                      A ja nie słyszałem o ŻADNYM przypadku przegłosowania chęci wyjścia. Masz inne
                      informacje, to podaj źródło.

                      > czy w unijnej konstytucji jest wogole jakas klauzula to przewidujaca?

                      Oczywiście, że jest.
                      Artykuł 59: Dobrowolne wystąpienie z Unii
                      1. Każde Państwo Członkowskie może, zgodnie ze swoimi wymogami konstytucyjnymi,
                      podjąć decyzję o wystąpieniu z Unii Europejskiej.

                      > w ciemnych masach nadzieja prounijna
                      > ciemniakom sie wmowi ze bedzie czarownie i czesc
                      > oto glowna zdobycz demokracji

                      W ciemnych masach nadzieja eurofobów.
                      Ciemniaków się postraszy, że będzie źle i cześć.
                      Oto główna zdobych demokracji. sad(

                      > nostromo

                      Snajper.
    • dokowski To tekst autorstwa księdza 05.05.04, 10:36
      Gość portalu: Antoni Kosiba napisał(a):

      > www.polonica.net/Program_walki_z_Zydami

      Potwierdza się to o czym pisałem nie raz, że chrześcijaństwo uczy nienawiści
      • Gość: n0str0m0 oczywiscie :) IP: 61.149.95.* 05.05.04, 10:44
        spinacz vel dohtor vel zlotousty

        od dawna wiadomo
        ze jako ateista
        (w odroznieniu od religii milosc gloszacych wylacznie)
        jestes niewyczerpana kopalnia milosci realnej i jednorekiej

        a skoro przy temacie
        to jaki termin preferujesz
        masturbacja, samogwalt czy onanizm?

        nostromo
        • dokowski Onanizm oczywiscie 05.05.04, 11:40
          Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

          > to jaki termin preferujesz
          > masturbacja, samogwalt czy onanizm?

          Ale nie rozmarzaj się
      • gini Re: Trzeba natychmiast zmienic godlo Polski 05.05.04, 10:44
        Orzel jest ^ptakiem niekoszernym przeciez, wiec jak sie czuje Scan pan , w
        kraju , ktory za godlo obral sobie niekoszerne ptaszysko.
        • Gość: n0str0m0 a tu sie gini nie martw IP: 61.149.95.* 05.05.04, 10:56
          bo nie po to pejsacze tutejsi popieraja wszystkie mniejszosci
          od takich co MUSZA brac slub z koza
          do takich co wasik ala czarli czeplin i tatuaz pod pacha
          by im one
          mniejszosci owe
          nie pomogly

          przejrzyj rzepe - slunzacy juz orla zdejmli w opolu
          jak w jidisz powiedziec "fielen dank!"???

          nostromo
          • snajper55 Re: a tu sie gini nie martw 05.05.04, 11:30
            Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

            > bo nie po to pejsacze tutejsi popieraja wszystkie mniejszosci

            No nie, chyba nie wszystkie. Wszak mniejszości antysemickiej chyba nie
            popierają ?

            > od takich co MUSZA brac slub z koza
            > do takich co wasik ala czarli czeplin i tatuaz pod pacha
            > by im one
            > mniejszosci owe
            > nie pomogly
            >
            > przejrzyj rzepe - slunzacy juz orla zdejmli w opolu
            > jak w jidisz powiedziec "fielen dank!"???

            W jidisz ? A nie po masońsku ? Och, przepraszam, toż masoni w jidisz
            rozmawiają. Cykliści takoż. wink)

            > nostromo

            Snajper.
            • Gość: n0str0m0 Re: a tu sie gini nie martw IP: 61.149.95.* 05.05.04, 11:43
              e tam, wyjatek potwierdza regule

              a w wolnych mularzy nie wierz
              taki mocart z michnikiem
              nawet oborki by nie wybudowali
              predzej wzieli by sie za lby
              i na smierc zakluli swiatlokopiami

              nostromo
        • panidanka Re: Trzeba natychmiast ...ale też trzeba umieć 05.05.04, 10:59
          wyjść poza bezsensowne komunały w myśleniu
          nierowno jednak Bóg obdarza rozumem
          komu dał mało, temu i tak będzie odebrane


          gini napisała:

          > Orzel jest ^ptakiem niekoszernym przeciez, wiec jak sie czuje Scan pan , w
          > kraju , ktory za godlo obral sobie niekoszerne ptaszysko.
        • xiazelulka Re: Trzeba natychmiast zmienic godlo Polski 05.05.04, 12:01
          gini napisała:

          > Orzel jest ^ptakiem niekoszernym przeciez, wiec jak sie czuje Scan pan , w
          > kraju , ktory za godlo obral sobie niekoszerne ptaszysko.

          Masz gini jak zwykle rację. Postawi sie na główce orła krzyż i wtedy stanie się
          ten orzeł dla Żydów poprostu trujący.
          A pisali żeś głupia-smile
          • snajper55 Re: Trzeba natychmiast zmienic godlo Polski 05.05.04, 12:02
            xiazelulka napisał:

            > gini napisała:
            >
            > > Orzel jest ^ptakiem niekoszernym przeciez, wiec jak sie czuje Scan pan , w
            > > kraju , ktory za godlo obral sobie niekoszerne ptaszysko.
            >
            > Masz gini jak zwykle rację. Postawi sie na główce orła krzyż i wtedy stanie
            > się ten orzeł dla Żydów poprostu trujący.
            > A pisali żeś głupia-smile

            A Ty nie wierzyłeś ? No to już wiesz. wink)

            Snajper.
      • Gość: AK Re: To tekst autorstwa księdza - spójrz na rok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:36
        Teraz entuzjazm owczarni z Jedwabnego jest w pełni zrozumiały.
        • dokowski Co za różnica - obłuda ta sama jest i dzisiaj 05.05.04, 11:48
          Gość portalu: AK napisał(a):

          > Teraz entuzjazm owczarni z Jedwabnego jest w pełni zrozumiały.

          "nie wolno na zydów napadac, bic ich, kaleczyc, oczerniac. Takze w Zydzie
          nalezy uszanowac i kochac czlowieka i blizniego, chocby sie nawet nie umialo
          uszanowac nieopisanego tragizmu tego narodu, który byl strózem idei
          mesjanistyczej, wsród którego urodzil sie Zbawiciel.

          Miejcie sie na bacznosci przed tymi, którzy do gwaltów antyzydowskich judza"

          Jak widać złotousty jezuita zachęca, aby kochać Żydów, jak bliźnich.
          • 12x1 Re: Co za różnica - obłuda ta sama jest i dzisiaj 05.05.04, 12:06
            a wszyscy tutaj kochacie przynajmniej siebie
            czy tylko swoje fobie
    • Gość: Antoni Kosiba A to sie gini zaczytuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:13
      grzechy zostaną ci odpuszczone za to opuszczenie stadka
      • Gość: gini Re: A to sie gini zaczytuje IP: 5.2.* / 213.46.162.* 05.05.04, 14:17
        No nie wiem, czy palenie papierosow szynki mi odpuscisz panie rabin.
        • Gość: AK Re: A to sie gini zaczytuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:36
          Taki ze mnie rabin jak z ciebie cnotka
          • snajper55 Re: A to sie gini zaczytuje 05.05.04, 14:40
            Gość portalu: AK napisał(a):

            > Taki ze mnie rabin jak z ciebie cnotka

            A kto ją tam wie. Przecież nie wiesz jak wygląda. wink)

            Snajper.
            • Gość: AK Re: A to sie gini zaczytuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:57
              no i co z tego???
              przecież wiadomo jest, że każda potwora znajdzie swego amatora.
              gini pisze, ze mąż jej obiadki gotuje. Biedny kretyn, gdyby znał jej poglądy to
              predzej by jej trucizny jakiejś podał zakładając, że jest światłym
              europejczykiem -wink
              snajper55 napisał:

              > Gość portalu: AK napisał(a):
              >
              > > Taki ze mnie rabin jak z ciebie cnotka
              >
              > A kto ją tam wie. Przecież nie wiesz jak wygląda. wink)
              >
              > Snajper.
          • Gość: gini Re: A to sie gini zaczytuje IP: 5.2.* / 213.46.162.* 05.05.04, 14:57
            Bo ja wiem, jak piszesz o rozgrzeszeniu to myslalam zes rabin.
            • Gość: AK Re: A to sie gini zaczytuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 15:00
              Gość portalu: gini napisał(a):

              > Bo ja wiem, jak piszesz o rozgrzeszeniu to myslalam zes rabin.

              to teraz nakładam na gini fatwę, moze zrobi ze mnie ajatollacha-smile))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka