IP: *.tvgawex.pl 05.09.04, 22:52
Jak w każdej sytuacji, która przynosi
szkody /jakiekolwiek/ , należy przyjrzeć się
przyczynie, by załagodzić lub zlikwidować skutek.
Rozliczanie winnych za skutki to typowe dla polityków
w walce o stanowiska i cele nie zawsze zgodne z
dobrem ludzi. W przypadku Czeczenii taka sytuacja
ma miejsce. Gdyby kilka-kilkanaście lat wstecz świat
potępił działania Rosji przeciw Czeczenii, nie byłoby
może tej tragedii. W żaden sposób nie znajduję cienia
usprawiedliwienia dla bandytów - zbrodniarzy
zwanych terrorystami, ale to są właśnie skutki. Nie
mogę zrozumieć dlaczego uzyskały niepodległość
Gruzja, Uzbekistan, Armenia , Ukraina , Łotwa , LItwa,
Kazachstan itd, itd, a Czeczenia NIE ?!

WŁAŚNIE TO JEST CHORE !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Wojciech Re: Czeczenia IP: *.family4.net 05.09.04, 23:08
      Na początku 20 wieku Anglicy walczyli z Burami w Południowej Afryce. Pomimo, że
      wojna była okrutna [pierwsze obozy koncentacyjne] w pewnym sensie oddali władzę
      samorządową Burom i w ten sposób rozładowali konflikt. Już w I wojnie światowej
      jeden z przywódców Burskich [Smuts]był kluczową postacią w wojennym rządzie
      Imperium. Nie wolno przypierać do muru nikogo bo jego zachowania są
      nieprzewidywalne. Rosja sama sobie wychodowała potwora [cytat za wnukiem
      Sienkiewicza].
    • Gość: takidrugi Czeczenia ludobójec IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.04, 23:11
      ludobójstwo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka