Gość: takijeden
IP: *.tvgawex.pl
05.09.04, 22:52
Jak w każdej sytuacji, która przynosi
szkody /jakiekolwiek/ , należy przyjrzeć się
przyczynie, by załagodzić lub zlikwidować skutek.
Rozliczanie winnych za skutki to typowe dla polityków
w walce o stanowiska i cele nie zawsze zgodne z
dobrem ludzi. W przypadku Czeczenii taka sytuacja
ma miejsce. Gdyby kilka-kilkanaście lat wstecz świat
potępił działania Rosji przeciw Czeczenii, nie byłoby
może tej tragedii. W żaden sposób nie znajduję cienia
usprawiedliwienia dla bandytów - zbrodniarzy
zwanych terrorystami, ale to są właśnie skutki. Nie
mogę zrozumieć dlaczego uzyskały niepodległość
Gruzja, Uzbekistan, Armenia , Ukraina , Łotwa , LItwa,
Kazachstan itd, itd, a Czeczenia NIE ?!
WŁAŚNIE TO JEST CHORE !!!