prudernik 15.06.15, 10:14 przypomnę: brak bluzgów z szamba PO-GW typu Ad Personam - to był warunek pożegnania z rozczarowanymi swoimi rzekomo przemyślanymi wyborami władz w Polsce. Hasz i 50 skasowanych przez Admina nicków Tadeusz Lazar Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qwardian Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 15.06.15, 10:23 Powstałeś jak Feniks z popiołów, w pełnej glorii, Haszo. Zwyciężyłeś... Odpowiedz Link Zgłoś
jerycho666 popioły wokół 15.06.15, 11:14 qwardian napisał: > Powstałeś jak Feniks z popiołów, w pełnej glorii, Haszo. Zwyciężyłeś... Zamelduj prezesowi wykonanie zadania. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 15.06.15, 12:42 qwardian napisał: > > Powstałeś jak Feniks z popiołów, w pełnej glorii, Haszo. Zwyciężyłeś... Czy Ty qwardian an mózg upadłeś? Nie widzisz, że poza Rychem z Tadeuszem nikt nie rozmawia?Ba, rozmawia! Jaja sobie robi kpiąc. To jest zwycięstwo? Kazdy olewa zostawiając go w samotności. Agitka to nie jest zwycięstwo. Zwycięstwem jest choćby częściowe przekonanie do swoich poglądów, do swojej wizji. Hasz to taki samotny jeździec ...bez głowy. A. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 15.06.15, 18:08 Jak to mówią raz się jest pod mostem innym razem na. Dzisiaj z kolei Haszo przegrał 89-letni dziś Kiszczak został oskarżony przez IPN o udział w "związku przestępczym o charakterze zbrojnym", który na najwyższych szczeblach władzy PRL przygotowywał stan wojenny. B. szef MSW gen. Czesław Kiszczak jest już prawomocnie skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu w sprawie stanu wojennego w 1981 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił w poniedziałek apelację obrony od takiego wyroku sądu I instancji. Trzy lata bezwarunkowej puszki dla tropiciela złodziei Mariusza Kamińskiego, daje do myślenia, kto tutaj jeszcze rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 15.06.15, 13:20 Hasz: Odbiera świat na swój sposób, przez co często pozostaje niezrozumiany przez otoczenie. Inaczej postrzega rzeczywistość. Słyszy lub czuje to, co nie istnieje i to, czego nie postrzegają inni. Szczególnie to, co jest oparte na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację. Podtrzymuje te opinie mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość. Ma przekonanie, że jest śledzony, że ludzie chcą go zniszczyć, wszyscy mówią dziwne rzeczy, ośmieszają go lub spiskują przeciwko niemu. Ma fałszywe wrażenie zaburzenia porządku świata – przyczynowego, czasowego i przestrzennego. Towarzyszy mu poczucie lęku i zagrożenia ze świata zewnętrznego. Czuje się niezwyciężony i nie do pokonania. Ma wrażenie posiadania wewnętrznej mocy, która pomaga jej w wypełnianiu rozmaitych misji, np. w zbawianiu świata. Czuje się nierozumiany. =================== Coś pominąłem? Bo pożegnań nie nadszedł kres. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_zizka przede wszystkim jest zakompleksiony... 15.06.15, 14:26 ...i szuka uznania, łasząc się namolnie do tych, u których wyłapie choćby cień tolerancji. Jeśli nie ma uznania, zaczyna zaczepiać, a jak oberwie, to się maże i skarży szukając współczucia. No i te jego historyjki, w których hasz zawsze występuje jako jeśli nie heros, to trickster. Klasyczny przypadek zakompleksienia u peerelowskiego karierowicza, który nagle stał się nieważny, bo zabrakło peerelowskich układzików. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 15.06.15, 18:21 To jest Twoja osobista opinia, nie moja. Jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną, nawet jeżeli ktoś strzeli kilka razy rzeczy, które potem żałuje. Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: żegnam fanów K.K - bo spełniliście ALL warune 16.06.15, 10:02 qwardian napisał: > > To jest Twoja osobista opinia, nie moja. Jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną, > nawet jeżeli ktoś strzeli kilka razy rzeczy, które potem żałuje. Oczywiście, że moja. Dodam tylko, że nie dotyczy ona Tadeusza Lazara a Hasza i jego bytności na forum. Wydaje się też, że pojęcie rodzina w tym przypadku dotyczy wyłącznie bytów wirtualnych. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Allez Haszu 15.06.15, 16:30 Trzymaj sie Pentalogu i wszystko bedzie dobrze. Pozdro PF Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: Allez Haszu 15.06.15, 17:08 polski_francuz napisał: > Trzymaj sie Pentalogu i wszystko bedzie dobrze. Jak to? Dekalog w odstawkę? Nie, Hasz trzymaj się dekalogu. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Allez Haszu 15.06.15, 20:25 Pentalog to sposob postepowania na forum. W zyciu Hasz pewnie stosuje Dekalog jak trzeba. PF Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: Allez Haszu 16.06.15, 10:07 polski_francuz napisał: > Pentalog to sposob postepowania na forum. W zyciu Hasz pewnie stosuje Dekalog j > ak trzeba. Dekalog na forum dla osób, które w tak jednoznaczny sposób stawiają go ponad wszelkimi innymi prawami winien być wyznacznikiem nawet tu, na forum, ze szczególnym uwzględnieniem tego o fałszywym świadectwie przeciw swoim bliźnim. Odpowiedz Link Zgłoś
jerycho666 wyzwalajaca Prawda jest tylko jedna 16.06.15, 10:14 hymenos napisał: > tego o fałszywym świadectwie przeciw swoim bliźnim. Haszyzm definiuje to co jest Prawda. Tak zdefiniowane stwierdzenia nie moga byc falszywe. Takze świadectwa Hasza przeciw jego bliźnim nie moga byc falszywe. Inne sa zrodla Prawdy wiary a inne zrodla prawdy racjonalnej. Prawo boskie ma prymat nad prawem ludzkim. Wiara jest przed rozumem. Rozum jest zbedny przy nadmiarze many z nieba. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Allez Haszu 16.06.15, 10:41 Prawa na tym forum sa prawami forumowiczow, ktorzy na ogol potepiaja jego sposob pisania. O pogladach niepisze bo ich niezbyt zrozumialem. Zreszta poglady mozna miec jakie sie chce, to wolne forum wolnego kraju. Jako, ze to moj starszy kolega ze studiow i z ukochanego miasta rodzinnego to chce mu pomoc kilkowma regulami latwymi do zapamietania (stad pentalog). To tylko tyle, albo az tyle Pozdro PF Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: Allez Haszu 16.06.15, 12:14 Naiwność, która prezentujesz pf, podczas "obrony Sokratesa" /#/ jest niezwykle przemyślanym sposobem na autolans,. / bo przy okazji,. wysoko pozycjonowanej firmy komputerowej Ps. Tak jeszcze a'propo kolonizacji; Dzisiaj polskie uczelnie, ustandaryzowaly do europejskiego poziomu, nasz system naukowy., Coraz cześciej więc nasze dyplomy i tytuły ( pl. ) są, za granica, nostryfikowane,. Niestety, odsetek świadomych / znających język obcy na wykładowym poziomie/ studentów jest znikomy. tylko dlatego ze dostęp do podstawowej informacji, wiedzy informatycznej jest znikomy. Dostęp do wiedzy: jak dostać się i utrzymać / przez system świadczeń i pomocy/, na prestiżowe studia, studia podyplomowe, "doktoranckie". ,. jest minimalny. Brak rzetelnej pełnej informacji niejednego- "geniusza" lub zwykły, racjonalizatorski projekt, położył,. Nikt, żadne państwo , bez spojnego systemu informatycznego nie będzie się rozwijać., bronić, kształcić. posiadając dostęp do informacji możemy współpracowac z naukowymi placówkami, mieć kontakty zapewniające współpracę, na najwyższym, nie tylko naukowym, poziomie,. I po prostu być, zwyczajnym profesorem. Odpowiedz Link Zgłoś
jerycho666 przepuszczanie pieniedzy z UE 16.06.15, 12:30 kalllka napisała: > Nikt, żadne państwo , bez spojnego systemu informatycznego nie będzie się rozw > ijać., bronić, kształcić. Mnie wystarczy porownianie z obu stron rzeki Odra. Tak druzgocace, ze na wschodzie jest kamieniokupa. Z tendencja wzrostowa ku katastrofie. Miliardy sa "wydawane" tak, ze byle doswiadczony projektant informatyk wie, ze niec z tego nie bedzie. Co ciekawsze, praktyka pokazuje, ze nic z tego nie ma I nie sa podejmowane dzialania korekcyjne. Ten dyrektor informatyki z MSW to wierzcholek gory lodowej. Jako wisienke nalezy potraktowac to, ze wymuszal aby go korumpowano. Pod powierzchnia jest jeszcze bezmiar niekompetencji. Najwazniejsze jest w tym beserwiserstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: przepuszczanie pieniedzy z UE 16.06.15, 13:27 Ignorancja informatyczna w Polsce jest straszna. Dosłownie. Straszy przede wszystkim brakiem świadomości i podst. wiedzy,.co przy użyciu praktycznej wiedzy i dostępie do data base może zrobić przeciętny informatyk,. Czyli nikt. zaufanatrzeciastrona.pl/post/wlamywacz-spelnil-grozbe-i-publikuje-dane-klientow-plus-banku/ W w/w linku, oprócz pokazania finansowej metody, slupnika-" polsilvera", jest tez info o możliwościach używania systemu metoda "na Stonoge". Ps. mysle, ze oba wlamy są zrobione pod "teorie spiskowe". służą lobbowaniu strachem-> wewnętrznymi systemami informatycznymi. A wiesz rychu, ze " Jon Snow "zginał był właśnie (?) Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: przepuszczanie pieniedzy z UE 16.06.15, 13:54 kalllka napisała: > A wiesz rychu, ze " Jon Snow "zginał był właśnie (?) Był został Innym? Jak się ma dostęp do serwera mozna zrobić wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: przepuszczanie pieniedzy z UE 16.06.15, 14:29 ,. Prawdopodobnie potrzebny jest w ZSRR. /Serwer można zastąpić Innym/ Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: przepuszczanie pieniedzy z UE 17.06.15, 10:28 kalllka napisała: > ,. Prawdopodobnie potrzebny jest w ZSRR. > > /Serwer można zastąpić Innym/ Jednak inna opcja dla Jona Snowa, warg przejmujący ciało Ducha, jest bardziej kompatybilna z serwerem. Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: przepuszczanie pieniedzy z UE 17.06.15, 11:07 Ompatybilny- to nowy termin informatyczny? / jeśli idzie o jon snowa, to znam postać z zaprzyjaźnionego forum- kobita.,. Gdzie swoim trupem nadal czynnie wpływa na losy internautek,. Ot pantagruel i wizytantki. Z newsow jeszcze, niejaki fejsbog nadal upiera się, ze do niego należy słowo "book",. / Myśle, ze to świetna koncepcja algorytmu ,zarobienia Wszechmogącego na amen/ Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Jaskolki 16.06.15, 20:38 "Naiwność, która prezentujesz pf, podczas "obrony Sokratesa" /#/ jest niezwykle przemyślanym sposobem na autolans" Jakbym slyszal kolezanke malzonke. Trudno Cie przekonac ale moze jakis sposob znajde. " Niestety, odsetek świadomych / znających język obcy na wykładowym poziomie/ studentów jest znikomy" W tym wypadku mam osobiste doswiadczenia bo biore z Polski doktorantow we wspolpracy (dostaja polski i francuski dyplom doktora) od ponad 10 lat. I stwierdzam, ze poziom angielskiego sie poprawia. I nie tylko. Pierwsza trojka studentow przyjechala na zrobienie dyplomu magistersakiego (1 semestr) w 2003. Glownie po to by moc ten staz wpisac do CV jak sie otworza polskie granice (otwarly sie w 2004 roku). Dzisiaj mam bardzo dobrych studentow pod kazdym wzgledem. Jedna czy dwie jaskolki nie czynia wiosny, ale zawsze przyjemnie je ogladac. " Dostęp do wiedzy: jak dostać się i utrzymać / przez system świadczeń i pomocy/, na prestiżowe studia, studia podyplomowe, "doktoranckie". ,. jest minimalny. Brak rzetelnej pełnej informacji niejednego- "geniusza" lub zwykły, racjonalizatorski projekt, położył" O jakim miescie i jakiej uczelni mowa? Uniwersytet w Bialymstoku czy Uniwersytet Jagiellonski? Bo to nie to samo. PF Odpowiedz Link Zgłoś
hymenos Re: Allez Haszu 16.06.15, 12:32 polski_francuz napisał: > Prawa na tym forum sa prawami forumowiczow, ktorzy na ogol potepiaja jego sposo > b pisania. O pogladach niepisze bo ich niezbyt zrozumialem. Zreszta poglady moz > na miec jakie sie chce, to wolne forum wolnego kraju. Najprościej, Twój pentalog dotyczy formy, dekalog treści. Treści, która wynika z poglądów, które można mieć jakie się chce w wolnym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
jerycho666 a imie moje 27 17.06.15, 22:25 prudernik napisał(a): > to był warunek pożegnania z rozczarowanymi swoimi rzekomo przemyślanymi wyborami władz w Polsce. Ja wrocilem, bo ty wrociles. Nie jestem rozczarowany. Bede rozczarowany gdy nie zniszczycie co sie da zniszczyc. Jedynie w was moja nadzieja. > Hasz i 50 skasowanych przez Admina nicków > Tadeusz Lazar Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: a imie moje 27 17.06.15, 22:42 jerycho666 napisała: > > Ja wrocilem, bo ty wrociles. Nie jestem rozczarowany. Bede rozczarowany gdy nie > zniszczycie co sie da zniszczyc. Jedynie w was moja nadzieja. > NIe zniszczymy. spoko, damy sobie radę Odpowiedz Link Zgłoś
jerycho666 Re: a imie moje 27 17.06.15, 23:01 andrzejg napisał: > NIe zniszczymy. spoko, damy sobie radę Bedzie jak zwykle. Tyle, ze wy nie bylo do ciebie. Nie rzucilo mi sie w oczy, ze ty to wszyscy Polacy. Nie przeszkadzaloby mi. Wrecz przeciwnie. Gdyby bylo przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś