bigda1 15.05.02, 16:58 czy to tylko taka intelektuala (?) zabawa ? Mateusz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bruno Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 217.98.124.* 15.05.02, 17:07 LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
eliot Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 11:08 Gość portalu: Bruno napisał(a): > LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie > naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma > przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po > sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów. Bo ci nasi aktuali wladcy mysla, ze skoro to prostak i cham to latwo bedzie nim pokieroac i napuszczac na aktualnych rywali SLD. Ale cos mi mowi, ze pan Miller sie przejedzie... Eliot Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 12:20 Gość portalu: Bruno napisał(a): > LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie > naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma > przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po > sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów. Dzięki jakiej partii Lepper został wicemarszałkiem sejmu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hornet Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 80.48.95.* 16.05.02, 12:15 To nie tylko intelektualn zabawa ale fakt. Najgorsze jest to że Leper jest bardziej prymitywny od LePena. Taki prostak nie wie co robi i mie przewiduje efektów swoich głupot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rev.Oluc Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 168.143.113.* 16.05.02, 13:36 Gość portalu: hornet napisał(a): > To nie tylko intelektualn zabawa ale fakt. > Najgorsze jest to że Leper jest bardziej prymitywny od LePena. > Taki prostak nie wie co robi i mie przewiduje efektów swoich głupot. To niestety nie jest takie oczywiste. Leper doskonale wie co robi i doskonale kalkuluje ryzyko. Bilans jego zyskow i strat ciagle wypada korzystnie - oczywiscie jezeli spojrzy sie z punktu widzenia celow jakie ow sobie postawil. Dla Lepera, podobnie jak dla kazdego polityka, celem nadrzednym jest zdobycie wladzy. Dyskusyjne sa jedynie stosowane METODY. Tylko co potem? Odpowiedz Link Zgłoś
janusz2_ Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 13:53 Gość portalu: rev.Oluc napisał(a): > To niestety nie jest takie oczywiste. Leper doskonale > wie co robi i doskonale kalkuluje ryzyko. Bilans jego > zyskow i strat ciagle wypada korzystnie - oczywiscie > jezeli spojrzy sie z punktu widzenia celow jakie ow > sobie postawil. Dla Lepera, podobnie jak dla kazdego > polityka, celem nadrzednym jest zdobycie wladzy. Chyba, niestety, masz rację. Na stronach Ośrodka Badań Wyborczych www.obw.com.pl/ mozna znaleźć miesięczne notowania poszczególnych partii. Są tam wyniki badań CBOS, PBS, OBOP i OBW. Wyniki Samoobrony są następujące: styczeń 2002 - 9,3% luty 2002 - 8,3% marzec 2002 - 10,2% kwiecień 2002 - 11,3% Partie lewicowe, takie jak SLD czy UP muszą pamiętać, że w populiźmie jednak Samoobrona je wyprzedza, a krótkotrwałe pozyskiwanie wyborców obietnicami bez pokrycia ("gruszki na wierzbie") spowoduje po jakimś czasie zasilenie nimi szeregów sympatyków Samoobrony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andzia Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: *.abo.wanadoo.fr 16.05.02, 13:23 Nie obrazaj Le Pena takim porownaniem..... Odpowiedz Link Zgłoś
bigda1 Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 14:04 Gość portalu: andzia napisał(a): > Nie obrazaj Le Pena takim porownaniem..... Andziu! Nie rusz tego kwiatka! Roza kole, rzekla Matka Andzia Mamy nie sluchala Uklula sie i plakala... Pozdr. Mateusz Odpowiedz Link Zgłoś
indris To jest opluskwianie 16.05.02, 13:45 Większości Polaków Le Pen nienajlepiej sie kojarzy (głównie zresztą za sprawą mediów). Kojarzy się też z powszechnym (80%) sprzeciwem co do jego prezydentury. Wykorzystuje się więc podobieństwo pisowni dla wywołania pożądanych, czyli antylepperowskich, emocji. Dawniej nazywało sie to opluskwianiem. Odpowiedz Link Zgłoś
bigda1 Re: To jest opluskwianie 16.05.02, 14:08 indris napisał(a): > Wykorzystuje się więc podobieństwo pisowni dla wywołania pożądanych, czyli > antylepperowskich, emocji. Dawniej nazywało sie to opluskwianiem. Czemoz to sadzisz, ze ja o Le Penie mam zle mniemanie? Zle mniemanie moge miec np. o Tobie mimo ze nie bawie sie pzekrecajac Twojego nicka. Pozdrowienia dla pluskiew Mateusz Odpowiedz Link Zgłoś