Dodaj do ulubionych

Le Pper = Le Pen ???

15.05.02, 16:58
czy to tylko taka intelektuala (?) zabawa ?
Mateusz wink
Obserwuj wątek
    • Gość: Bruno Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 217.98.124.* 15.05.02, 17:07
      LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie
      naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma
      przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po
      sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów.
      • eliot Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 11:08
        Gość portalu: Bruno napisał(a):

        > LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie
        > naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma
        > przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po
        > sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów.

        Bo ci nasi aktuali wladcy mysla, ze skoro to prostak i cham to latwo bedzie nim
        pokieroac i napuszczac na aktualnych rywali SLD.
        Ale cos mi mowi, ze pan Miller sie przejedzie...
        Eliot
      • janusz2_ Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 12:20
        Gość portalu: Bruno napisał(a):

        > LePpeR to erzatz ale jak się podszkoli to ho, ho. Mierzy wysoko, ma poparcie
        > naiwnych i tych którym się wydaje, że są cwańsi od niego. Jak każdy cham ma
        > przewagę nad biernym otoczeniem. Ci którzy powinni reagować, położyli uszy po
        > sobie. Czarno więc widzę wynik następnych wyborów.

        Dzięki jakiej partii Lepper został wicemarszałkiem sejmu?
    • Gość: hornet Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 80.48.95.* 16.05.02, 12:15
      To nie tylko intelektualn zabawa ale fakt.
      Najgorsze jest to że Leper jest bardziej prymitywny od LePena.
      Taki prostak nie wie co robi i mie przewiduje efektów swoich głupot.
      • Gość: rev.Oluc Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: 168.143.113.* 16.05.02, 13:36
        Gość portalu: hornet napisał(a):

        > To nie tylko intelektualn zabawa ale fakt.
        > Najgorsze jest to że Leper jest bardziej prymitywny od
        LePena.
        > Taki prostak nie wie co robi i mie przewiduje efektów
        swoich głupot.

        To niestety nie jest takie oczywiste. Leper doskonale
        wie co robi i doskonale kalkuluje ryzyko. Bilans jego
        zyskow i strat ciagle wypada korzystnie - oczywiscie
        jezeli spojrzy sie z punktu widzenia celow jakie ow
        sobie postawil. Dla Lepera, podobnie jak dla kazdego
        polityka, celem nadrzednym jest zdobycie wladzy.
        Dyskusyjne sa jedynie stosowane METODY.
        Tylko co potem?

        • janusz2_ Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 13:53
          Gość portalu: rev.Oluc napisał(a):

          > To niestety nie jest takie oczywiste. Leper doskonale
          > wie co robi i doskonale kalkuluje ryzyko. Bilans jego
          > zyskow i strat ciagle wypada korzystnie - oczywiscie
          > jezeli spojrzy sie z punktu widzenia celow jakie ow
          > sobie postawil. Dla Lepera, podobnie jak dla kazdego
          > polityka, celem nadrzednym jest zdobycie wladzy.

          Chyba, niestety, masz rację.
          Na stronach Ośrodka Badań Wyborczych
          www.obw.com.pl/
          mozna znaleźć miesięczne notowania poszczególnych partii. Są tam wyniki badań
          CBOS, PBS, OBOP i OBW.

          Wyniki Samoobrony są następujące:
          styczeń 2002 - 9,3%
          luty 2002 - 8,3%
          marzec 2002 - 10,2%
          kwiecień 2002 - 11,3%

          Partie lewicowe, takie jak SLD czy UP muszą pamiętać, że w populiźmie jednak
          Samoobrona je wyprzedza, a krótkotrwałe pozyskiwanie wyborców obietnicami bez
          pokrycia ("gruszki na wierzbie") spowoduje po jakimś czasie zasilenie nimi
          szeregów sympatyków Samoobrony.
    • Gość: andzia Re: Le Pper = Le Pen ??? IP: *.abo.wanadoo.fr 16.05.02, 13:23
      Nie obrazaj Le Pena takim porownaniem.....
      • bigda1 Re: Le Pper = Le Pen ??? 16.05.02, 14:04
        Gość portalu: andzia napisał(a):

        > Nie obrazaj Le Pena takim porownaniem.....


        Andziu! Nie rusz tego kwiatka!
        Roza kole, rzekla Matka
        Andzia Mamy nie sluchala
        Uklula sie i plakala...

        Pozdr.
        Mateusz
    • indris To jest opluskwianie 16.05.02, 13:45
      Większości Polaków Le Pen nienajlepiej sie kojarzy (głównie zresztą za sprawą
      mediów). Kojarzy się też z powszechnym (80%) sprzeciwem co do jego prezydentury.
      Wykorzystuje się więc podobieństwo pisowni dla wywołania pożądanych, czyli
      antylepperowskich, emocji. Dawniej nazywało sie to opluskwianiem.
      • bigda1 Re: To jest opluskwianie 16.05.02, 14:08
        indris napisał(a):

        > Wykorzystuje się więc podobieństwo pisowni dla wywołania pożądanych, czyli
        > antylepperowskich, emocji. Dawniej nazywało sie to opluskwianiem.

        Czemoz to sadzisz, ze ja o Le Penie mam zle mniemanie?
        Zle mniemanie moge miec np. o Tobie mimo ze nie bawie sie
        pzekrecajac Twojego nicka.

        Pozdrowienia dla pluskiew
        Mateusz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka