Dodaj do ulubionych

Manson to niezły biznesmen

IP: *.ramtel.com.pl 13.02.01, 22:50
Ależ jestem ubawiony jak słysze informację ,że M. Manson to satanista , wręcz dostaje torsji ze śmiechu . Pan warner jest rewelacyjnym biznesmenem i tyle robi kasę i jeszcze za darmo ma reklamę dzięki tzw. Wojownikom o czystość , którzy albo są za głupi żeby to zrozumieć albo muszą mieć kogoś kogo moga ścigać tzw.kozał ofiarnego.
Gdyby nikt nie robił szumu wokoł Mansona to koleś przestał by istnieć na rynku już dawno.
I ci co go tak nienawidzą powinni przestać go reklamować , bo to co wyprawiaja zakrawa juz na jakąś zupełną schizofrenię.
A ciekawe czy przeciwnicy lubią The Beatles , a przecież to nikt inny jak Jhon Lenon mówił że są popularniejsi od Jezusa i co gdzie są Ci co walczą o czystość , pewnie spokojnie słuchają sobie kosmopolitycznej piosnki Imagine.
To tyle pozdrawiam - normalnych.
Obserwuj wątek
    • Gość: fan przeciwni guzik wiedzą co dobre! IP: *.prosoft.com.pl 14.02.01, 01:59
      jakies dwie godziny temu wrocilam ze slynnego koncertu marilyna mansona ,wokol ktorego ostatnio dosc glosno. jak widac nic mi nie jest i mam nawet sile zeby odpisac na list. wszyscy ktorzy tak zle sie onim wyrazali grzebia teraz pewnie po jakis kodeksach prawnych i szukaja paragrafow ktore mogl naruszyc marilyn. wedlug mnie to zalosne. powinno im byc teraz "łyso" ze go o cokolwiek oskarzali!!! i moga juz wyjac nosy ze swoich kodeksow bo caly koncert odbyl sie zgodnie z prawem a ochrona niedopuscila by doszlo do incydentow. na tej imprezie nawet alkocholu bylo malo, a narkotykow wcale. a nawet jezeli byly to ci ktorzy je zazywali nie wyrozniali sie z tlumu-widocznie znali umiar. koncert widzieli tylko ci co chcieli go zobaczyc a wiec nikt kto niezyczyl sobie by raniono jego uczucia religijne nie zostal zraniony. w jednym nie zgodze sie z wypowiadajacym sie na temat przeciwnikow mansona- niech nie przestaja robic mu reklamy bo i po co? dla fanow jest to przynajmniej kolejny moment by zdobyc wiecej artykolow na temat artysty, a oni niech sobie mysla ze mowia cos madrego. na koncercie bawilam sie swietnie jak i pewnie reszta fanow. dla mnie zobaczenie naprawde inteligentnego i wiedzacego do czego dąży marilyna i jego ekipy na zywo bylo wielkim przezyciem i ci co go tak krytykuja sa egoistami. tak wiec radze przemyslec swoje opinie na ten temat, bo naginania prawdy i zrzędzenia w prasie i mediach i tak jest juz za duzo! pozdrowienia dla fanow
    • Gość: Student Wielka afera o nic IP: 195.136.64.* 14.02.01, 02:14
      Byłem dzisiaj na koncercie Marilyna Mansona. I musze z ironicznym uśmiechem na ustach przyznać, że dostałem to, co chciałem - dobry show rockowy.
      Niestety sporo osob będzie rozczarowanych - nie było afer, bitw, aktów przemocy. Normalny koncert przeciętnej gwiazdy.
      Nie żałuje.
    • Gość: KSX Re: Manson to niezły biznesmen IP: *.ppcor.org.pl 14.02.01, 07:23
      Znów okazało się, że większe kłopoty wywołuje nieudaczno?ć polskich organizatorów, niż rzekomy "satanista" i "diabeł wcielony" Manson. Go?ć gra dobry metal, a cała reszta to marketing - wykorzystuje po prostu fobie ograniczonych ludzi.
      A tak poza tym. Fani metalu okazali się spokojnymi lud?mi, nie wszczynajšcymi burd w pobliskich barach i na ulicach, jak to potrafiš np. kibole, czy "faceci o szerokich karkach z kijami w ręku". Oni lubiš tę muzykę i chcš przeżywać jš na koncertach. I to wszystko.
    • Gość: Bryshart Manson IP: 195.117.164.* 14.02.01, 08:42
      Nie jestem wprawdzie wielkim fanem Mansona, ale na koncercie byłem i uważam, że był genialny. Ochrona spisała się na medal (poza ściemą przed rozpoczęciem koncertu samego MM., kiedy to nie chcieli wpuszczać na arenę ludzi bo podobno nie było miejsc). MM. dawał z siebie wszystko, a publika wspaniale mu pomagała.
    • Gość: wsk Manson jest chory IP: *.unregistered.formus.pl 14.02.01, 09:18
      Manson jest chorym i głęboko nieszczęśliwym człowiekiem, który próbuje przez swoją zwichrowaną psychikę opowiedzieć nam, jak wygląda świat dookoła. Cóż, każdy widzi ten świat przez swoje okulary. Problem tylko w tym, że Manson, dysponując potężnymi środkami nagłośnienia swoich "dziwactw", zaraża nimi innych. A zwłaszcza - wszystkie te dzieciaki, które chłoną jak gąbka wszystkie zachowania swojego idola. Fakt, że przed Mansonem były całe tabuny rockmenów udających wampirów, kosmitów, rzucających mięsem w publiczność, łamiących krzyże - ale wszystko to było albo śmieszne aż do bólu, albo kryło się za tym głeboko ludzkie poszukiwanie prawdy, miłości. Manson jest natomiast do bólu cyniczny, nieludzki, jest jakby poza dobrem. Próbuje zepchnąć nas w przepaść chaosu i kompletnego bezsensu.
      Życzy nam miłej podróży w nicość.
      • Gość: fan drogi wsk IP: *.prosoft.com.pl 14.02.01, 22:40
        gowno wiesz co mowisz! to wlasnie manson uswiadamia nam jakie jest zycie i czego naprawde powinnismy sie od niego spodziewac! on nas do zycia przygotowuje! pomaga uporac sie z zrozterkami. nie daje nam czystych odpowiedzi ale zmusza do zadawania pytan. uprzytamnia nam wiele waznych wartosci ktore ludzkosc juz dawno zatarla swoimi buciorami. pokazuje nam jak wyglada nasze podejscie do np rodziny w ktorej rodzice to poprostu maszynki do robienia pieniedzy z przyszywanym usmiechem. i czego tu sie czepiac?! skoro tak wygladaja dzisiejsze rodziny?! zastanowcie sie! jestescie zazdrosni i tyle! on ma nie dosc ze duzo kasy to genialny pomysl jak ja nadal zarabiac i to was wlasnie zlosci ze niemozecie mu w tym przeszkodzic!
      • Gość: iksik Re: Manson jest chory IP: *.prosoft.com.pl 14.02.01, 22:52
        jestes pan *****bez urazy. albo jestes za molo inteligentny zeby zrozumiec ta muzyke albo nigdy go nie slyszales! ze on niby uraza uczucia religijne?! a w dupie z tym! a co z uczuciami fanow?! he?! nie wiesz co mowisz! a gdzie tacy "czysziziele" jak ty byli kiedy the beatles namawiali do brania?! a gdzie tacy jak wy byli kiedy w waszawie odbywal sie eroticon?!
    • Gość: Wojnar NO i co , MM nikogo nie zjadł !! IP: *.ramtel.com.pl 14.02.01, 10:27
      Okazało się ,że Marylin Manson to taki satanista jak ja kosmita. A Pan NOwak to chyba (Pan NOwak to człowiek , który jest bezgranicznie przekonany ,że MM jest pierwszym kapłanem chi chi chi kościoła satanistycznego )kompletnie nie zna się na muzyce ,na współczesnej sztuce . On zapewne by chciał żeby wszyscy chodzili na oazę i brzdąkali smętne piosnki na gitarze. NO way.
      Ja naprawde nie rozumiem ,dlaczego z taką detreminacją nie tępi się np. dresiarzy -tępę i prymitywne typy, dlaczego nikt nie mówi że na takim koncercie MM jest bezpieczniej niż na ulicy wieczorem , gdy kilku łysych debili o grubych karkach jest w stanie zaszlachtować człowieka dla zabawy. To jasne Policja nie boi się ludzi ,którzy nie są agresywni , a gdyby mieli postawić się mięśniakom to już jest za wiele, przeciez nie płacą im za to żeby ryzykować.Mam nadzieję ,że wszyscy Ci pseudokatolicy którzy nieznają , a krytykują zauważą, że zło leży zupełnie w innym miejscu.
    • Gość: nie.bo Zbyt dużo szumu......... IP: 195.117.102.* 14.02.01, 10:45
      ......wiem że nie pierwszy to wymyśliłem, ale tak jest i stwierdzenie typu ze Manson to diabeł jest conajmniej śmieszne - podobne do tych z czasów palenia czarownic. Mogę się założyć, że wojewoda mazowiecki z chęcią zatrudniłby się w hiszpańskiej inkwizycji i przyjemność sperawiłoby mu skazanie Mensona na stos. W ogóle co za ludzie nami rządzą. Podobno idziemy do Europy a szokują nas takie śmieszne występy. Panowie ! - Europejczyków takie widdowiska zaskakiwały w w latach 70/80 gdy na scenach królował David Bovie, Alice Cooper czy też Black Sabath, a my 20 lat później robimy taką aferę.
      ps. problem z mensonem to rownież mówienie, że "po co się w ogóle o nim mówi"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka