Dodaj do ulubionych

_________________________VII______________________

20.04.05, 15:19
Nie kradnij!

m. in. miejsc pracy...
...szans na dobrobyt.

...kultury i historii...
...dobrego imienia bliźniego....
...nie nadużywaj prawa nad własnościa by inni stali się nedzarzami.
Nie kradnij szans na dobrą organizację państwa w przejsciu do nowego ustroju.
Obserwuj wątek
    • hasz0 To nie żaden spam..... tylko cytaty homilii JPII 20.04.05, 15:20
      • hasz0 Czyzbym dozył czasu , że VII to...spam? 20.04.05, 15:28
        • d.nutka1 Re: Czyzbym dozył czasu , że VII to...spam? 20.04.05, 18:09
          nie kradnij czasu innych-
          to nie tylko o punktualności
          • hasz0 Re: Czyzbym dozył czasu , że VII to...spam? 20.04.05, 18:35
            Wybacz mi siostro, nie kradnę czasu świadomie!
            Ale jeśli robię to nieswiadowie - uswiadom starego łotra
            - czyzby teoria czasu wdrożyła jakąs nową technologię do internetu -
            o której ani słychu ani widu?

            Dobrze, ze drukarze jej nie wdrożyli wczesniej bo lubie Kraszewskiego
            i Sienkiewicza - tozby się okazali MEGAzłodziejami czasu przez soje pisanie!
            • d.nutka1 Re: Czyzbym dozył czasu , że VII to...spam? 20.04.05, 19:02
              hasz0 napisał:

              > Wybacz mi siostro, nie kradnę czasu świadomie!

              Haszu
              to było w eter napisane a raczej-na wizję
              już kiedyś założyłam podobny wątek, że kradzież czasu innych też uważam za
              kradzież
              a w skrajnej postaci kradzież czasu innych przeznaczając tych innych
              do "niewolniczej" pracy też uważam za kradzież
              nie dotyczy jednak taka kradzież bezrobotnego11, choć chciałby pewnie byż nadal
              tak okradany


              > Ale jeśli robię to nieswiadowie - uswiadom starego łotra
              > - czyzby teoria czasu wdrożyła jakąs nową technologię do internetu -
              > o której ani słychu ani widu?

              nieświadomie to prawie kazdy z nas, poza oczywiście pustelnikiem, kradnie na
              różne sposoby ten czas innych

              >
              > Dobrze, ze drukarze jej nie wdrożyli wczesniej bo lubie Kraszewskiego
              > i Sienkiewicza - tozby się okazali MEGAzłodziejami czasu przez soje pisanie!

              ale to już dobrowolny układ i...jeśli czytając w tym samym czasie nie
              popełniasz innych wykroczeń przeciwko Dekalogowi to mogę jedynie się cieszyć,
              że czytasz Kraszewskiego i Sienkiewicza
              • hasz0 VII_____Jesli kradnę czas by zapobiec kradzieży?/n 22.04.05, 08:20
                • landkarte moher juz gledzisz? 22.04.05, 08:23

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka