hasz0
20.04.05, 15:19
Nie kradnij!
m. in. miejsc pracy...
...szans na dobrobyt.
...kultury i historii...
...dobrego imienia bliźniego....
...nie nadużywaj prawa nad własnościa by inni stali się nedzarzami.
Nie kradnij szans na dobrą organizację państwa w przejsciu do nowego ustroju.