t0g
07.05.05, 05:09
Po osmiu latach przerwy wrocilem do Maka i wlasnie z niego juz pisze.
Teraz jest fajnie, bo w Maku jest wszystko - jak chcesz, pracujesz na Maku, jak chcesz w
Windowsach, to sie przerzuczasz na Windowsy, jak chcesz w Linuxie - to jest Linux. Znaczy nie
dokladnie tylko to jest ponoc makowski Unix, ale mnie tam sycko jedno. No i na wirusy Windowsowe
toto jest ponoc calkowicie odporne, a wirusow makowskich ponoc nie ma
Tylko jeszcze polskih liter nie mam. Na pzyklad, nie ma "rz" i "ch", wiec musze pisac "polskih" i
"pzyklad".
Ekran malutki, 12 cali (bo zona sie domagala malego, a to wspolny ma byc) ale widac zadziwiajaco
dobrze.
Pozdrowka!!!