sas15 06.07.05, 20:57 nie byłem tutaj długo.Ale polubiłem Was wszystkich.Specjalnie dla marianny;obrazek www.mota.ru/animals/img/animals_278.jpg całuski)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
owca_czarna Re: Żegnam Was wszystkich serdecznie. 06.07.05, 21:11 sas15 napisała: > nie byłem tutaj długo.Ale polubiłem Was wszystkich.Specjalnie dla marianny;obra > zek > www.mota.ru/animals/img/animals_278.jpg > całuski)) sasie poczekaj do jutra osobiście się z pożegnasz, Mani dzisiaj jej nie będzie, poszła sobie gdzieś czarna_owca Odpowiedz Link Zgłoś
sas15 I dla abpralla obrazek... 06.07.05, 21:12 www.army.mil/imagesource/CSA-2005-07-06-083951.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sas15 Dla całej reszty - ku pokrzepieniu serc-supcio! 06.07.05, 21:33 www.polonica.net/imag/kwas_zydzi.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
abprall sas ! a kudy qrwa , ty idzie ? 06.07.05, 22:41 www.gifart.de/gif234/fragezeichen/00003500.gif -------------------------------- pieprzone cywile Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Sas 07.07.05, 09:15 Wracaj wariacie szybko, tylko blagam bez narecza watkow o czosnku, pejsach itd Czas zmienic temat Odpowiedz Link Zgłoś