Dodaj do ulubionych

Żegnam Was wszystkich serdecznie.

06.07.05, 20:57
nie byłem tutaj długo.Ale polubiłem Was wszystkich.Specjalnie dla marianny;obrazek
www.mota.ru/animals/img/animals_278.jpg
całuskismile))
Obserwuj wątek
    • owca_czarna Re: Żegnam Was wszystkich serdecznie. 06.07.05, 21:11
      sas15 napisała:

      > nie byłem tutaj długo.Ale polubiłem Was wszystkich.Specjalnie dla marianny;obra
      > zek
      > www.mota.ru/animals/img/animals_278.jpg
      > całuskismile))

      sasie poczekaj do jutra osobiście się z pożegnasz, Mani dzisiaj jej nie będzie,
      poszła sobie gdzieś

      czarna_owca
      • sas15 Qrwa mać;jutro bedę poza zasięgiem :) 06.07.05, 21:20
    • sas15 I dla abpralla obrazek... 06.07.05, 21:12
      www.army.mil/imagesource/CSA-2005-07-06-083951.jpg
    • sas15 Dla całej reszty - ku pokrzepieniu serc-supcio! 06.07.05, 21:33
      www.polonica.net/imag/kwas_zydzi.jpg
      • sas15 Skarb Państwa dopadli czy co?:)))) 06.07.05, 21:39
    • abprall sas ! a kudy qrwa , ty idzie ? 06.07.05, 22:41
      www.gifart.de/gif234/fragezeichen/00003500.gif


      --------------------------------
      pieprzone cywile
      • marianna.rokita Sas 07.07.05, 09:15
        Wracaj wariacie szybko, tylko blagam bez narecza watkow o czosnku, pejsach itd smile
        Czas zmienic temat smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka