Gość: xp
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.10.02, 20:12
Prokuratura w Warszawie rozpoczęła śledztwo przeciw J.
Urbanowi. Uczucia religijne polskich talibów zostały
obrażone. Czarni zacierają rączki, że pan U. będzie ich
musiał przeprosić. A tak nie będzie. Ja wierzę w sądy i
w rozsądek sędziów. Felieton "Obwoźne sado-maso"
trafnie opisuje poczynania wokoło białego papy. Wożenie
po całym świecie tej uroczej mumijki będącej bardziej
eksponatem niż człowiekiem jest niesmaczne i szkodliwe.
Szacunek miałem dla Karola Wojtyły. Był wielkim
człowiekiem, lecz teraz choroba zrobiła z niego białego
papę, z którego nie śmieją sie tylko Polacy. Za wizytę
papieża płaci państwo do którego papcio się wybiera.
Kilometr przejchany przez papamobile to tysiące
obiadów, ubrań i innych niezbędnych rzeczy dla
najuboższych. Dlaczego hojnie obdarzony przez wiernych
kościół nie pokrywa kosztu przybycia do kraju swojego
przywódcy? Gdy prezydent Kwaśniewski przylatuje do
innego kraju nikt nie myśli nawet o zbudowaniu nowego
lotniska. Natomiast Wrocław zbudował takowe tuż przed
wizytą papcia. J.P.II powinien być zdjęty z urzędu i
zastąpiony przez kogoś młodego i potrafiącego bez
anabolików przejść z samolotu do papamobile. Kiedy
zrozumiemy że wożenie człowieka jak małpy, która mówi
nie ma sensu??