Dodaj do ulubionych

Tajna broń Tajnera ?

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.01, 21:53
Myślę, że wkrótce okaże się, że w dyskwalifikowaniu polskich skoczków z powodu
niewłaściwych nart tkwi... metoda. Tak, tak - trenerska, mianowicie. Przypadek
Małysza przypuszczać każe, że po dyskwalifikacji polskiego zawodnika z powodów
sprzętowych następuje seria jego triumfów. Nie należy więc z dyskwalifikacji
młodego Tajnera w Norwegii wnioskować, że niezbędne jest uzupełnienie składu
naszej ekipy trenerskiej o specjalistę od długości nart (a może i kolejnego -
od wiązań). Zobaczycie wkrótce, że dyskfalifikacja ta okaże się zwiastunem
narodzin kolejnego polskiego narciarskiego Feniksa (tego z popiołów). Byle
tylko jeszcze nie w Planicy - kosztem pobicia rekordu zwycięstw w PŚ przez
Małysza!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka