sen.dzia.li Re: ZDRAJCY________ BRAK MI SŁÓW 15.10.03, 10:49 "Elokwentny stworek" tym właśnie się różni od elokwentnego stworka, że brak mu słow. Dlaczego nie podnieść wątku? Niech stworek się cieszy żywotnością jego wątku. Chociaż z drugiej strony stworek nie może się cieszyć, bo właściwie to go nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
d_nutka Re: ZDRAJCY________ BRAK MI SŁÓW 15.10.03, 11:17 sen.dzia.li napisał: > Dlaczego nie podnieść wątku? Niech stworek się cieszy żywotnością jego wątku. > Chociaż z drugiej strony stworek nie może się cieszyć, bo właściwie to go nie > ma. )) raz trafiony! stworek zatopiony )) ku radości stworka )) d_ Odpowiedz Link Zgłoś