Dodaj do ulubionych

ZDRAJCY________ BRAK MI SŁÓW

    • sen.dzia.li Re: ZDRAJCY________ BRAK MI SŁÓW 15.10.03, 10:49
      "Elokwentny stworek" tym właśnie się różni od elokwentnego stworka, że brak mu
      słow.

      Dlaczego nie podnieść wątku? Niech stworek się cieszy żywotnością jego wątku.
      Chociaż z drugiej strony stworek nie może się cieszyć, bo właściwie to go nie
      ma.
      • d_nutka Re: ZDRAJCY________ BRAK MI SŁÓW 15.10.03, 11:17
        sen.dzia.li napisał:

        > Dlaczego nie podnieść wątku? Niech stworek się cieszy żywotnością jego wątku.
        > Chociaż z drugiej strony stworek nie może się cieszyć, bo właściwie to go nie
        > ma.

        smile))
        raz trafiony!
        stworek zatopiony smile))
        ku radości stworka smile))
        d_
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka