Gość: Sylwia
IP: *.dip.t-dialin.net
27.03.03, 13:59
Cala ta wojna opiera sie na dwoch klamstwach. Po pierwsze, ze celem jej jest
wprowadzenie demokracji i ze Irak posiada bron masowego razenia gdy
tymczasem najwiecej broni masowego razenia posiada wlasnie USA. Dlaczego
wojna - bo są tam największe na świecie (po Arabii Saud.) złoża ropy
naftowej (11-25%), a zasoby US (3%) błyskawicznie się kończą (także z uwagi
na kryzys w Wenezueli oraz gwałtownie pogarszające się stosunki z Arabią
Saudyjską.). To jest wojna o ropę i geopolityczną dominację. Tylko glupcy
przyklaskuja tej wojnie naiwnie wierzac ze Ameryka zainteresowana jest
demokracja w Iraku.