Dodaj do ulubionych

W Chicago nie chcą Bp Pieronka

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 24.04.03, 16:13
Parafianie kościoła św Jacka w Chicago chętnie uczestniczą w zyciu
politycznym,kościelnym,patriotyczno-społeczno-kulturalnym.
Zapraszają ludzi,którzy mają coś ciekawego do zaprezentowania z całego świata.
Z rozmów z wiernymi wynika,że niepożądanymi goścmi byliby Bp Pieronek
i Abp Muszyński-gwiazdy polskojęzycznych mediów w PRL-bis!
Obserwuj wątek
    • Gość: maniekxxx Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.03, 01:12
      chciales powiedziec zionistyczne pieski-a gdzie ich
      niema???..Byli te psy tutaj w Toronto ale na takie spotkania
      ludzie niemieli czasu i checi z takimi dupkami.Obaj z religjia
      niemaja nic do czynnienia, obaj byli i sa przeciwko prezesowi
      KPA EDWARDOWI MOSKALOWI ktory jest bardzo popularny w
      poloni polnocnoamerykanskiej.
      • Gość: Lolo W. Odezwal sie moslalik, smierdzacy IP: *.proxy.aol.com 27.04.03, 01:36
        Przestan pîeprzyc o popularnosci Moskala wsrod Polonii. Lepiej powiedz o jego
        niepopularnosci i dranstwach, klamco.
      • Gość: amerykaniec Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.03, 01:38
        No i wlasnie dlatego Polania , a szczegolnie Kongres Polonii nie
        maja nic w Ameryce do powiedzenia i pod przywodctwem
        szanownego pana Moskala uchodza za najglupsza grupe etniczna (
        zaczynam wierzyc,ze chyba slusznie). Wszystkie grupy etniczne
        nawet Arabowie, nie mowiac juz o azjatach do czegos dochodza, a
        Polacy nic - dno zupelne. Nowa emigracja nie chce miec nic
        wspolnego ze stara. No, ale popularny jest oj.Dyrektor i byle do
        przodu. Wszystkiemu oczywiscie sa winni Zydzi i cyklisci.
    • Gość: Lolo W. Te,flisak z tarnobrzega, skad to wiesz,palancie ? IP: *.proxy.aol.com 27.04.03, 01:38
    • Gość: maniekxxx Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.03, 02:39
      Moskal jest odwaznym czlowiekiem ktory niepeka sie
      zionistow.Czlowiek ten mowi otwarcie czego zaden inny polak
      bal by sie powiedziec.Byly wybory w KPA w ubieglym
      roku ,pomimo nagonki zionistow na osobe MOSKALA zostal
      powtornie wybrany na prezesa KPA.Mamy sytuacjie w Toronto
      gdzie pod plaszczykiem nowej emigracji tzw: polskie gazety
      prowokowaly przejecie CREDIT UNION-poprostu maly zamach stanu
      na duza forse,.Ta Credit Union jest zalozona przez ksieza
      polskiego jeszcze przed 2 wojna.Zionisci probowali ukrasc
      ja.Dzieki rozsadkowi i bystrosci umyslu ksiedza polskiego z
      najwiekszej parafi polskiej w Toronto sw:Kazimierza -zionistyczne
      plany upadly.Zionisci starali sie oczernic tego proboszcza jak
      mogli ,wyzywajac go od najgorszych!.Tak tyle lat istnieje ta
      Credit Union ale i tam zionisci lapy chcieli wsadzic-
      jak reszta wszedzie na swiecie.Kazdy moze sprawdzic rekord
      dzialalnosci KPA -i jest on tylko podstawa do dumy!.Brawo
      panie EDWARD MOSKAL! brawo KPA!
      • Gość: amerykaniec Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.03, 03:52
        Widze, ze tobie SARS sie rzucilo na resztki mozgu. Straszne
        niedotlenienie. NIc dziwnego,ze Toronto jest miastem izolowanym.
        NIe chca sie do tego przyznac, ale prawdziwym powodem jest ta
        naprawde czysta rasowo i ideologicznie polonia moskalowska. NIe
        wpusci ona do unii kredytowej elementow "zionistycznych" i
        dlatego ten Credit Union jest oczywiscie najwiekszym bankiem na
        kuli ziemskiej!
        Maniak, tobie naprawde odbilo i nie polecam leczenia - ty juz tylko
        na straty, albo do pracy u p. Moskala.
        • Gość: krajan Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.icpnet.pl 27.04.03, 16:13
          amerykaniec !!
          wyleczony z saarsu !
          pogratulować , gorączka była tylko zwykłym przeziębieniem, ale szkód w mozgu
          amerkańca narobiła jak jakoby czerwona zaraza
          • Gość: Mike nastepy tepy LPRak zaszczekal ! IP: *.proxy.aol.com 27.04.03, 17:23
      • Gość: Mike Poliz moskalowi doope, dostaniesz $, debilu IP: *.proxy.aol.com 27.04.03, 17:22
        • Gość: Amerykaniec Re: Poliz moskalowi doope, dostaniesz $, debilu IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.03, 17:31
          Nie dostanie, bo Moskal juz wszystko ukradl. Moze tylko lizac dla
          przyjemnosci. Dla niego to nie nowina - nawachal sie juz tego g...
          w pracy .
          • Gość: Swojak Ref : ten tarnobrzeski gnojek dalej nadaje... IP: *.visp.energis.pl 27.04.03, 21:23
            ...zadziwiające zjawisko z tego efa. Chleje dynks i inne wynalazki, mózg mu się
            zlasował do końca a dalej nadaje swoje chore myśli. Zadziwiające zjawisko
            socjotechniczne...
    • Gość: maniekxxx Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.03, 22:47
      pacanie z hameryki czym ty synus przechwalasz sie ,czym
      probujesz zaimponowac palancie, przestaw sie postaw sie
      narazie miernota jestes probujesz tu strzelic tam gruchnac i
      zwiewac.Co ty mozesz zakalo powiedziec o MOSKALU lub zyciu
      w Toronto ,-srasz na nocnik czy do pieluch ,walisz pewnie
      narkotyki ,spisz pod mostem lub kanalach gazowych to takie
      twoje pieskie zycie a probujesz nochala wysunac na przod -
      napisz zakuta palo o czyms konkretnym -ale chyba niestac
      cie na cos takiego bos za tepy!!!.Apropos sytuacji co
      wspominalem o zionistach probujacych przejac polska Credit Union-
      jest tu odlam gazety wyborczej o nazwie :GAZETA - wlasnie
      ci ludzie (zionisci) probowali przejac kontrole nad ta
      instytucjia.Poprzez ta instytucjie ida pieniadze na wiele
      rzeczy niekontrolowanych przez zionistow np:Radio Maryja, partie
      prawicowe,wspomaganie instytucji koscielnych w POLSCE poprzez
      osoby prywatne ,ktore to pragna wspomoc te instytucjie i
      podobne a wlasnie Credit Union zaklada konta na takie
      rzeczy.Zionisci wiec przejmujac taka instytucjie oslabiliby
      instytucjie koscielne i partie prawicowe zwiazane z kosciolem
      w Polsce!!!
      • Gość: amerykaniec Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.03, 23:09
        Synusku zglos sie na stala kwarantanne. SARS juz zupelniel
        wykonczyl twoj juz przedtem niesprawne dzialajacy mozdzek ( wiesz
        co to takiego ?) . Wspolczukje narodowcom i "prawdziwym Polakom",
        ze maja poparcie kogos takiego. Bzdury piszesz okropne ,
        widocznie dodatkowo zatrules sie gazami z grubej rury pana
        Moskala. Dziecino - nie idz do lekarza, sluzba zdrowia w Ontario i
        tak ma dosyc wydatkow, a na przypadki beznadziejne nie ma co
        tracic forsy i watlych zasobow. Najlepiej powies sie, albo popros
        p.Jasia Kretyna ( pardon,Chretien ), zeby cie wyslal w charakterze
        zywej tarczy - pln.Korea, Persja , Syria ?
    • Gość: maniekxxx do mentaly ill patient-hamerican IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.03, 23:18
      z tat zwiales???
      www.rootsweb.com/~miwayne/eloise.htm
      • Gość: amerykaniec Re: do mentaly ill patient-hamerican IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.03, 23:25
        Gość portalu: maniekxxx napisał(a):

        > z tat zwiales???
        > www.rootsweb.com/~miwayne/eloise.htm

        "Z tat" ? Tos ty Prawdziwy Polak, niedouczony, nie dziwota, za to
        PRAWDZIWY.
        Baw sie dobrze ( resztkami swego filuta). Wracam do czegos
        bardziej zabawnego, niz dyskusja z bezmozgowcem
    • Gość: maniekxxx Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.04.03, 23:37
      no cos ty dopiero zabawa rozpoczyna sie a ty zwiewarz?
      • cs137 A propos MOSKALA EDWARDA, presesa KPA 28.04.03, 01:33
        Cóż, trzeba spojrzeć smutnej prawdzie w oczy
    • Gość: maniekxxx EDWARD MOSKAL IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.04.03, 01:46
      znasz nazwisko ERNST ZUNDEL -taka latke zydzi przykleili
      MOSKALOWI i niejest przyczyna tego azeby MOSKAL byl
      wczorajszym czlowiekiem- ale od czasow SIOSTR ZAKONNYCH w
      OSWIECIMIU, KRZYZY na ZWIROWISKU, jawne atakowanie zydowskich
      napasci na Papierza, polski kosciol,Radio Maryja- wlasnie EDWARD
      MOSKAL OTWARCIE stanal w obronie wyzej wymienionych a przez
      to narazil sie srodowiskom zydowskim.Z tej to przyczyny zaden
      prezydent USA nieodwazy sie spotkac z MOSKALEM tak azeby
      narazic sie prezydenta USA pracodawcami zydowskimi!
      • cs137 Re: EDWARD MOSKAL 28.04.03, 05:27
        Gość portalu: maniekxxx napisał(a):

        > znasz nazwisko ERNST ZUNDEL -taka latke zydzi
        przykleili
        > MOSKALOWI i niejest przyczyna tego azeby MOSKAL byl
        > wczorajszym czlowiekiem- ale od czasow SIOSTR ZAKONNYCH w
        > OSWIECIMIU, KRZYZY na ZWIROWISKU, jawne atakowanie zydowskich
        > napasci na Papierza, polski kosciol,Radio Maryja- wlasnie
        EDWARD
        >
        > MOSKAL OTWARCIE stanal w obronie wyzej wymienionych a
        przez
        > to narazil sie srodowiskom zydowskim.Z tej to przyczyny
        zaden
        >
        > prezydent USA nieodwazy sie spotkac z MOSKALEM tak
        azeby
        > narazic sie prezydenta USA pracodawcami zydowskimi!


        Maniuś,
        Pracodawcą Prezydenta jestem JA! Tzn. w jednej 1/280 000 000 części. Inaczej
        mówiąc, Naród USA. We the People! Tak, my, Amerykanie, wiadomo, to same Żydy.

        To jest jedna interpretacja. Druga jest taka, że pracodawcą Busha jest Pan Bóg
        (wiadomo, wszelka władza pochodzi od Boga). Bóg
        • Gość: maniekxxx Re: EDWARD MOSKAL IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.04.03, 22:30
          sa zydzi i zionisci czyli mordercy i swinie!
    • Gość: Elvis Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: 217.173.192.* 29.04.03, 02:13
      Pseudopolacy z czikago. Niech sie nie wypchają tym swoim Moskalem. Siedzą se w
      hameryce i wspominają jak to dobrze im było w polsce ale żeby przyjechać i tu
      zostać to żaden. Duża gęba, decydować o polsce chcą, Moskalowi i Rydzykowi w
      dupsko włażą a tak naprawde to nikt sie z nimi nie liczy, tylko wstyd przynoszą
      podając się za polaków.
      • Gość: amerykaniec Re: W Chicago nie chcą Bp Pieronka IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 29.04.03, 02:33
        Elvis -prawilno skazal .Tylko, ze Maniek siedzi w Toronto, ale taki
        sam glab. Jak juz poprzednio pisalem, po tym SARS , jeszcze sie
        pogorszyl i bredzi, ze az boli. Nawet juz nie probuje udawaz, ze
        nie jest kretynem. Moskal moze byc "dumny " z takich ludzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka