IP: *.75.51.141.Dial1.Boston1.Level3.net 18.05.03, 05:39
A czy Wy ludeczkowie mili czytacie codziennie

whatreallyhappened.com

i

counterpunch.org
?

Ja to robie nie tylko dla uzyskania opinii innej
strony,ale takze dla rozrywki.Po lekturze materialow
spod tych 2ch adresow fajnie mi sie oglada psiaki z
np:FOXNEWS
( najsmieszniejszy to Shep Smith..te sznureczki
przywiazane do lapek,to szczekanie i robienie sztuczek
na komende...przednia zabawa)
Obserwuj wątek
    • Gość: U Re: Paciorek IP: *.75.51.141.Dial1.Boston1.Level3.net 18.05.03, 05:42
      Gość portalu: U napisał(a):

      > A czy Wy ludeczkowie mili czytacie codziennie
      >
      > whatreallyhappened.com
      >
      > i
      >
      > counterpunch.org
      > ?
      >
      > Ja to robie nie tylko dla uzyskania opinii innej
      > strony,ale takze dla rozrywki.Po lekturze materialow
      > spod tych 2ch adresow fajnie mi sie oglada psiaki z
      > np:FOXNEWS
      > ( najsmieszniejszy to Shep Smith..te sznureczki
      > przywiazane do lapek,to szczekanie i robienie sztuczek
      > na komende...przednia zabawa)


      Och,zapomnialem dodac...Paciorek w tytule watku to
      porownanie tych 2ch adresow www do codziennej modlitwy.
      Dobry chrzescijanin powinien odmawiac paciorki.
      Ten,kto chce byc poinformowany,powinien czytac to co
      napisano pod tymi adresami,codziennie,jak odmawianie
      zdrowasiek.
      • Gość: Krzys52 Re: Paciorek IP: *.proxy.aol.com 18.05.03, 06:48
        Gość portalu: U napisał(a):

        >
        >
        > Och,zapomnialem dodac...Paciorek w tytule watku to
        > porownanie tych 2ch adresow www do codziennej modlitwy.
        > Dobry chrzescijanin powinien odmawiac paciorki.
        > Ten,kto chce byc poinformowany,powinien czytac to co
        > napisano pod tymi adresami,codziennie,jak odmawianie
        > zdrowasiek.
        ..
        ::::
        A czy nie uwazasz ze to jest przeurocze? Taka na przyklad para pod
        czterdziestke kleczaca po przeciwnych stronach lozka i klepiaca paciorek...
        Zupelnie tak samo jak kazde z nich z braciszkiem czy siostrzyczka, w latach
        wczesnego dziecinstwa(?) Kiedy to, jak to dzieci ( surprised) ) z pelnym przekonaniem,
        z ufnoscia, robili to co wbili im w glowek ich rodzice. Kretynizmy wlasciwie
        wbite, oraz wystarczajaco wczesnie, zostaja na cale zycie...
        .
        Pzdr.
        K.P.
        • Gość: :) Re: Paciorek IP: *.acn.waw.pl 18.05.03, 18:24
          Gość portalu: Krzys52 napisał(a):

          > Gość portalu: U napisał(a):
          >
          > >
          > >
          > > Och,zapomnialem dodac...Paciorek w tytule watku to
          > > porownanie tych 2ch adresow www do codziennej modlitwy.
          > > Dobry chrzescijanin powinien odmawiac paciorki.
          > > Ten,kto chce byc poinformowany,powinien czytac to co
          > > napisano pod tymi adresami,codziennie,jak odmawianie
          > > zdrowasiek.
          > ..
          > ::::
          > A czy nie uwazasz ze to jest przeurocze? Taka na przyklad para pod
          > czterdziestke kleczaca po przeciwnych stronach lozka i klepiaca paciorek...
          > Zupelnie tak samo jak kazde z nich z braciszkiem czy siostrzyczka, w latach
          > wczesnego dziecinstwa(?) Kiedy to, jak to dzieci ( surprised) ) z pelnym
          przekonaniem,
          >
          > z ufnoscia, robili to co wbili im w glowek ich rodzice. Kretynizmy wlasciwie
          > wbite, oraz wystarczajaco wczesnie, zostaja na cale zycie...
          > .
          > Pzdr.
          > K.P.
          Kretynizm wlasciwie wbity do glow spoleczenstwa to przyklad taki, ze jeszcze
          zyjesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka