Gołębie tu nie doleciały…
Doleciały jastrzębie, takie jak Dana, Absztys, pozarski,
i cała masa im podobnych. To nie są nicki osób, które potrafią z
dystansem podejść do tematu konfliktu na BW, bo są polskojęzyczną
stroną w tym konflikcie, niestety. Z takimi nie pogadasz, nie w
czasie gdy ich kraj toczy wojnę, i nie na temat tej wojny.
I dlatego wycofuję się z przekonywania tego towarzystwa do
obiektywnych racji. Ani nie będę odpowiadał na ich posty dotyczące
tego tematu...
Na inne tematy natomiast porozmawiam bardzo chętnie z każdym,
poza pozarskim.