Dodaj do ulubionych

On powrócił!

23.03.09, 09:21

Do Izraela. Na podstawie Prawa do powrotu. I nic nie szkodzi, że jest
pochodzącym z Chicago Afro-Amerykaninem.

Ale rdzenni mieszkańcy nie mogą.


www.haaretz.com/hasen/spages/1073196.html
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: On powrócił! 23.03.09, 11:44
      cepekolodziej napisał:

      > Ale rdzenni mieszkańcy nie mogą.

      Erika łączy się z Tobą w bólu. Ech ci wypędzeni...

      S.
      • absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:57
        Naprawde nie widzialem Twojego wpisu, klne sie na zycia moich bliskich.
        • absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:58
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=47618&w=91955240
          W powyzszym linku jest film Fhhhhhhrancuskiego rezysera o tych "wypedzonych" smile
        • snajper55 Re: On powrócił! 23.03.09, 18:38
          absztyfikant napisał:

          > Naprawde nie widzialem Twojego wpisu, klne sie na zycia moich bliskich.

          To się automatycznie tak kojarzy. smile

          S.
    • marouder.eu Cepek, a jak ktos jest wnukiem palestynskiego.. 23.03.09, 11:51
      ...Araba i w Izraelu nigdy nie byl, to tez jest "rdzennym"
      mieszkancem?
      Pytam, by moc sobie choc z grubsza wyobrazic twoja wirtualna wizje
      tzw. Paletstyny i tzw. Palestynczykowsmile
      • dana33 Re: Cepek, a jak ktos jest wnukiem palestynskiego 23.03.09, 16:46
        bardzo trafna uwaga, marudzinski.... w 10 ze tak sie wyraze....
        nie wiem ile postow istnieje na forum aqua i swiat, w ktorych
        cepowaty dopomina sie o prawo powrotu dla "palestynczykow" z 48
        roku..... ktorzy nawet israela na oczy nie widzieli....
        ci, ktorzy tak cepowatemu idiocie przeszkadzaja, mieszkaja tu od
        ponad 30 lat i sa czescia israelskiego spoleczenstwa od lat...

        ale dlatego, ze tu juz cep ci nie bedzie mogl dac nawet jego
        idiotycznej kontry, dlatego po prostu "zamknal ryj", jak to sie nasz
        "intelektualista" zwykl wyrazac... smile
        • marouder.eu Cepek przemysliwa nad odpowiedzia:) 23.03.09, 17:04
          Moglby w zasadzie powolac sie na przyklad syjonistow, ktorzy budowali Izrael,
          ale wie, ze to rodzaj pulapki, ktora chetnie wykorzystamsmile
          • dana33 przemysliwa?????? 23.03.09, 17:11
            on przeciez nigdy nie przemysliwa dalej, niz do pierwszego
            prowokacyjnego wpisu..... jeszcze nigdy zaden jego watek nie
            doprowadzil do dyskusji, bo "argumenty" cepowatego moze kazdy choc
            troche myslacy czlowiek obalic... on pisze jeden post, potem zaciera
            z zadowoleniem raczki, a potem..... wlasnie, a potem ogon miedzy
            nogi i w tyl zwrot... albo napisze: i co? i nic.... i tak.... i
            tego...
            szalenie inteligentne i budujace slowa, nie uwazasz? smile
    • absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:56
      Ojwawoj, marnujesz sie na tym forum. Pani Steinbach i Zwiazek Wypedzonych
      przyjma cie z otwartymi rekomasmile
    • aaki Re: On powrócił! 23.03.09, 16:03
      mamy żydów-Żydów, żydów-chinczyków,żydów etiopczyków tak więc jeden
      więcej żyd-murzyn nie robi różnicy
      • dana33 oj cepowaty, cepowaty..... 23.03.09, 16:42
        bidnys ty, bidnys....
        ale przynajmniej juz teraz nie ukrywasz sie zupelnie, jak to robiles
        przez lata twierdzac, ze ty skad, ty nic przeciwko israelowi nie
        masz.... toba tylko targa obawa o bezpiecznstwo twoje i twojej
        rodziny, bo ten konflikt tuejszy moze sie przeniesc do warszawy....
        ale oprocz tego to ty skad....
        odnalezione plemienia ci przeszkadzaja... adwokat zlodziej ci
        przeszkadza.... talk backs w israelskich gazetach ci przeszkadzaja...
        rozne ksiazki o tematyce zydowsko-polskiej ci przeszkadzaja, jak
        dlugo nie potepiaja zydow od pierwszej do ostatniej strony....
        teraz ci black hebrews przeszkadzaja....

        cepowaty..... jest cos, co ci nie przeszkadza w momencie, jak
        widzisz/slyszysz zyd i israel???????
        • absztyfikant odpowiem za cepowatego 23.03.09, 16:48
          Dobre Zydy:

          https://www.fpp.co.uk/History/General/WarsawGhetto/Warsaw_ghetto_boy_630.jpg


          Zle ZYDY:

          https://cache.daylife.com/imageserve/02iY100bF518Z/610x.jpg
          • marouder.eu Nu, niestety, ale tak to wyglada:( 23.03.09, 17:12
            I mnie osobiscie naprawde jest z tego powodu przykro, ze ten twoj obrazkowy
            skrot ma zastosowanie do Cepkasad
          • dana33 Re: odpowiem za cepowatego 23.03.09, 17:13
            dokladnie tak, absztyfikant... dokladnie tak....
    • cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 18:44

      Jest takie coś, nazywa się reductio ad absurdum. Absurdalne jest
      mówienie o Prawie do powrotu Murzyna z Chicago. Oraz Mizów z
      indyjskiego pogranicza Birmą.

      I dobrze, niech sobie Izrael przyjmuje kogo chce. Ale gadanie o
      powrocie jest najzwyczajniej w świecie śmieszne,

      śmieszne i tyle.
      • dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 18:52
        moze jest smieszne.... dla takich cepowatych... moze nawet dla
        niektorych zydow tez jest smieszne... a dla innych nie jest....
        tylko troche dziwne, ze jakis tam w warszawie, tysiace kilometrow od
        israela, ktorego zupelnie, ale to zupelnie nie zna, dzien w dzien
        otwiera watki o tym, co sie tutaj dzieje... i nawet rzeczy smieszne
        sa wg takiego typa dostatecznie wazne, zeby je skrytykowac...

        wiec moze wyjasnij, dlaczego wszystko, co jest zwiazane z tym krajem
        i z tym narodem tak cie bulwersuje, ze ciagle o nas piszesz? takie
        ograniczone zainteresowanie masz? w innych krajach nie dzieje sie nic
        tak smiesznego, zeby warto bylo o tym otworzyc watek? u ciebie w
        kraju brakuje smiesznych rzeczy do opisania tutaj?

        twoje proby zamydlenia twoich zamierzen i teraz sa smieszne po
        prostu... jestes po prostu zwyklym antysemita, ktory nie moze
        przezyc dnia, zeby czegos, czegokolwiek, co zwiazane jest z zydem lub
        israelem nie skrytykowac idiotycznie... nawet, jak to nie ma nic, ale
        to nic wspolnego z bezpieczenstwem swiata, europy i cepowatego w
        warszawie...
        • cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 21:54

          A o co ci do cholery chodzi? Przeszkadza ci, że ktoś sobie lubi na
          dzień dobry zajrzeć do googlenews i posłuchać, co tam w świecie w
          trawie piszczy?

          Nic mnie nie bulwersuje, wyrażam tylko zdziwienie, że takie rzeczy
          dzieją się na Bliskim Wschodzie, w kraju, który uważa się -
          samozwańczo - za jakieś przedmurze Europy,

          A co - nie chcesz oglądać własnej karykatury w lusterku? Śmieszna
          jesteś, pipka.
          • cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 21:57

            Lubię np. czytać takie rzeczy:

            <<Israeli soldiers used an 11-year-old Palestinian boy as a human
            shield during the war against
            Hamas in the Gaza Strip, UN human rights experts said Monday.

            The IDF ordered the boy to walk in front of soldiers being fired on
            in the Gaza neighborhood of Tel al-Hawa and enter buildings before
            them, said the UN secretary-general's envoy for protecting children
            in armed
            Ashkenazi Responds
            Chief of staff responds to claims against IDF in Gaza / Hanan
            Greenberg
            'My impression is that IDF behaved ethically and morally. If there
            were incidents, they were limited,' says Gabi Ashkenazi in his first
            response to soldiers' testimonies on wrong doings in Gaza Strip
            during Operation Cast Lead conflict. The boy also was told to open
            the bags of Palestinians presumably to protect the soldiers from
            possible explosives - before being released at the entrance to a
            hospital, Radhika Coomaraswamy said.>>

            www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3691073,00.html

            Taki już ze mnie antysemita.
            • dana33 hahahahahahahaha..... 23.03.09, 23:08
              alez czytaj ile chcesz, cepowaty... smile
              nie rozumiem tylko, dlaczego ciagle sie denerwujesz i piszesz o
              zmienianiu tematow danego watka....
              co ma ta "palestynska" dziewczynka do black hebrew w israelu, to
              jest mi troche niejasne.... smile

              moze jednak sprobujesz troche srodkow uspakajajacych? bo cie jeszcze
              szlag trafi od tych wiadomosci israelskich... smile
          • dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 23:05
            wiem, wiem... cala masa cie dziwi.... szczegolnie jesli chodzi o
            zydow i israel...
            mnie o nic nie chodzi, cepowaty.... ja tylko sie dziwie, ze takie
            niedouczone, ciagle zdziwione typy wykladaja na polskich
            uczelniach...
            wiesz juz w koncu, gdzie judea i samaria?
            • cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 23:11
              > wiesz juz w koncu, gdzie judea i samaria?

              Nie, nie wiem, ni cholery.
              • dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 23:15
                zejdziesz z tego swiata w niewiedzy, facet...
                pech gehabt... smile
                • cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 23:16

                  I o to chodzi. Jest git-majonez.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka