cepekolodziej 23.03.09, 09:21 Do Izraela. Na podstawie Prawa do powrotu. I nic nie szkodzi, że jest pochodzącym z Chicago Afro-Amerykaninem. Ale rdzenni mieszkańcy nie mogą. www.haaretz.com/hasen/spages/1073196.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snajper55 Re: On powrócił! 23.03.09, 11:44 cepekolodziej napisał: > Ale rdzenni mieszkańcy nie mogą. Erika łączy się z Tobą w bólu. Ech ci wypędzeni... S. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:57 Naprawde nie widzialem Twojego wpisu, klne sie na zycia moich bliskich. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:58 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=47618&w=91955240 W powyzszym linku jest film Fhhhhhhrancuskiego rezysera o tych "wypedzonych" Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: On powrócił! 23.03.09, 18:38 absztyfikant napisał: > Naprawde nie widzialem Twojego wpisu, klne sie na zycia moich bliskich. To się automatycznie tak kojarzy. S. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Cepek, a jak ktos jest wnukiem palestynskiego.. 23.03.09, 11:51 ...Araba i w Izraelu nigdy nie byl, to tez jest "rdzennym" mieszkancem? Pytam, by moc sobie choc z grubsza wyobrazic twoja wirtualna wizje tzw. Paletstyny i tzw. Palestynczykow Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Cepek, a jak ktos jest wnukiem palestynskiego 23.03.09, 16:46 bardzo trafna uwaga, marudzinski.... w 10 ze tak sie wyraze.... nie wiem ile postow istnieje na forum aqua i swiat, w ktorych cepowaty dopomina sie o prawo powrotu dla "palestynczykow" z 48 roku..... ktorzy nawet israela na oczy nie widzieli.... ci, ktorzy tak cepowatemu idiocie przeszkadzaja, mieszkaja tu od ponad 30 lat i sa czescia israelskiego spoleczenstwa od lat... ale dlatego, ze tu juz cep ci nie bedzie mogl dac nawet jego idiotycznej kontry, dlatego po prostu "zamknal ryj", jak to sie nasz "intelektualista" zwykl wyrazac... Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Cepek przemysliwa nad odpowiedzia:) 23.03.09, 17:04 Moglby w zasadzie powolac sie na przyklad syjonistow, ktorzy budowali Izrael, ale wie, ze to rodzaj pulapki, ktora chetnie wykorzystam Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 przemysliwa?????? 23.03.09, 17:11 on przeciez nigdy nie przemysliwa dalej, niz do pierwszego prowokacyjnego wpisu..... jeszcze nigdy zaden jego watek nie doprowadzil do dyskusji, bo "argumenty" cepowatego moze kazdy choc troche myslacy czlowiek obalic... on pisze jeden post, potem zaciera z zadowoleniem raczki, a potem..... wlasnie, a potem ogon miedzy nogi i w tyl zwrot... albo napisze: i co? i nic.... i tak.... i tego... szalenie inteligentne i budujace slowa, nie uwazasz? Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: On powrócił! 23.03.09, 13:56 Ojwawoj, marnujesz sie na tym forum. Pani Steinbach i Zwiazek Wypedzonych przyjma cie z otwartymi rekoma Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: On powrócił! 23.03.09, 16:03 mamy żydów-Żydów, żydów-chinczyków,żydów etiopczyków tak więc jeden więcej żyd-murzyn nie robi różnicy Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 oj cepowaty, cepowaty..... 23.03.09, 16:42 bidnys ty, bidnys.... ale przynajmniej juz teraz nie ukrywasz sie zupelnie, jak to robiles przez lata twierdzac, ze ty skad, ty nic przeciwko israelowi nie masz.... toba tylko targa obawa o bezpiecznstwo twoje i twojej rodziny, bo ten konflikt tuejszy moze sie przeniesc do warszawy.... ale oprocz tego to ty skad.... odnalezione plemienia ci przeszkadzaja... adwokat zlodziej ci przeszkadza.... talk backs w israelskich gazetach ci przeszkadzaja... rozne ksiazki o tematyce zydowsko-polskiej ci przeszkadzaja, jak dlugo nie potepiaja zydow od pierwszej do ostatniej strony.... teraz ci black hebrews przeszkadzaja.... cepowaty..... jest cos, co ci nie przeszkadza w momencie, jak widzisz/slyszysz zyd i israel??????? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Nu, niestety, ale tak to wyglada:( 23.03.09, 17:12 I mnie osobiscie naprawde jest z tego powodu przykro, ze ten twoj obrazkowy skrot ma zastosowanie do Cepka Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: odpowiem za cepowatego 23.03.09, 17:13 dokladnie tak, absztyfikant... dokladnie tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 18:44 Jest takie coś, nazywa się reductio ad absurdum. Absurdalne jest mówienie o Prawie do powrotu Murzyna z Chicago. Oraz Mizów z indyjskiego pogranicza Birmą. I dobrze, niech sobie Izrael przyjmuje kogo chce. Ale gadanie o powrocie jest najzwyczajniej w świecie śmieszne, śmieszne i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 18:52 moze jest smieszne.... dla takich cepowatych... moze nawet dla niektorych zydow tez jest smieszne... a dla innych nie jest.... tylko troche dziwne, ze jakis tam w warszawie, tysiace kilometrow od israela, ktorego zupelnie, ale to zupelnie nie zna, dzien w dzien otwiera watki o tym, co sie tutaj dzieje... i nawet rzeczy smieszne sa wg takiego typa dostatecznie wazne, zeby je skrytykowac... wiec moze wyjasnij, dlaczego wszystko, co jest zwiazane z tym krajem i z tym narodem tak cie bulwersuje, ze ciagle o nas piszesz? takie ograniczone zainteresowanie masz? w innych krajach nie dzieje sie nic tak smiesznego, zeby warto bylo o tym otworzyc watek? u ciebie w kraju brakuje smiesznych rzeczy do opisania tutaj? twoje proby zamydlenia twoich zamierzen i teraz sa smieszne po prostu... jestes po prostu zwyklym antysemita, ktory nie moze przezyc dnia, zeby czegos, czegokolwiek, co zwiazane jest z zydem lub israelem nie skrytykowac idiotycznie... nawet, jak to nie ma nic, ale to nic wspolnego z bezpieczenstwem swiata, europy i cepowatego w warszawie... Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 21:54 A o co ci do cholery chodzi? Przeszkadza ci, że ktoś sobie lubi na dzień dobry zajrzeć do googlenews i posłuchać, co tam w świecie w trawie piszczy? Nic mnie nie bulwersuje, wyrażam tylko zdziwienie, że takie rzeczy dzieją się na Bliskim Wschodzie, w kraju, który uważa się - samozwańczo - za jakieś przedmurze Europy, A co - nie chcesz oglądać własnej karykatury w lusterku? Śmieszna jesteś, pipka. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 21:57 Lubię np. czytać takie rzeczy: <<Israeli soldiers used an 11-year-old Palestinian boy as a human shield during the war against Hamas in the Gaza Strip, UN human rights experts said Monday. The IDF ordered the boy to walk in front of soldiers being fired on in the Gaza neighborhood of Tel al-Hawa and enter buildings before them, said the UN secretary-general's envoy for protecting children in armed Ashkenazi Responds Chief of staff responds to claims against IDF in Gaza / Hanan Greenberg 'My impression is that IDF behaved ethically and morally. If there were incidents, they were limited,' says Gabi Ashkenazi in his first response to soldiers' testimonies on wrong doings in Gaza Strip during Operation Cast Lead conflict. The boy also was told to open the bags of Palestinians presumably to protect the soldiers from possible explosives - before being released at the entrance to a hospital, Radhika Coomaraswamy said.>> www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3691073,00.html Taki już ze mnie antysemita. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 hahahahahahahaha..... 23.03.09, 23:08 alez czytaj ile chcesz, cepowaty... nie rozumiem tylko, dlaczego ciagle sie denerwujesz i piszesz o zmienianiu tematow danego watka.... co ma ta "palestynska" dziewczynka do black hebrew w israelu, to jest mi troche niejasne.... moze jednak sprobujesz troche srodkow uspakajajacych? bo cie jeszcze szlag trafi od tych wiadomosci israelskich... Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 23:05 wiem, wiem... cala masa cie dziwi.... szczegolnie jesli chodzi o zydow i israel... mnie o nic nie chodzi, cepowaty.... ja tylko sie dziwie, ze takie niedouczone, ciagle zdziwione typy wykladaja na polskich uczelniach... wiesz juz w koncu, gdzie judea i samaria? Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: On powrócił! 23.03.09, 23:11 > wiesz juz w koncu, gdzie judea i samaria? Nie, nie wiem, ni cholery. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: On powrócił! 23.03.09, 23:15 zejdziesz z tego swiata w niewiedzy, facet... pech gehabt... Odpowiedz Link Zgłoś