superspec 22.07.09, 14:38 Czyimi są więc reprezentantami? Pewnie miernych historyków jak Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marouder.eu PO bije lumpenproletariat... 22.07.09, 21:47 ...rozpanoszony w Warszaskim Centrum od poczatku transformacji, gdy to kazdy fragment chodnika, skwerek zajmowal pod szczeki i handel lozkowy! Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski 200 milionow zlotych podatku ten lumpenproletariat 22.07.09, 21:56 ......płacił utrzymując wszystkich leniwych urzednikow ratusza i falszywą przechtę ,cebule ghonkiewitzh walzh. Teraz cebula musi opodatkować emeryckie bydło SB-ckie. ha,ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Dupa Jas, posral sie i placze! 22.07.09, 22:05 Przez to wspierane pisdziackim prezydentem miasta, Lechem K. "kupiectwo" ,ktory im wlasnie umarzal platnosci, badz je rozkladal na raty Warszawa stawala sie jakas Tirana Polnocy! Cale Centrum Warszawy przypominalo ludzki sciek poczynajac od zasiedlonego cpunami i menelami dworca centralnego poprzez otoczenie Palacu a na Marszalkowskiej niegdys konczac! Tak. Tak! Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski ludzki sciek to jezdzi bentleyami ze zlodziejskiej 22.07.09, 22:12 .. prywatyzacji, łapowkarstwa i politykierstwa. A estetykę stolicy ocenia marudny wiesniak w łapciach i kanapką w gazetę zawinietą. Jedyne jego wrażenia to dworzec Glowny i okolice , gdy wyłazil z nocnego pociagu osobowego relaji Pipidówa Dolna-Warszawa. ha,ha,ha,ha, hoj Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Paszol won, komusza mordo.. 22.07.09, 22:18 ..fioletowo nakrapiana. Jak to komuszyzm wylazi z kazdego pisdaka i jajcomaryjca?! Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Ależ niech sie kmiotek nie denerwuje... 22.07.09, 22:46 .... i jak na wycieczke do stolicy ze wsi kmiotek przyjedzie znowu ,to niech do teatru pojdzie, opere obejrzy , szlakiem krolewskim się przejdzie. Ne można tylko przy dworcu eię szwędać, kmiotku ze słomą w butach. ha,ha,ha,ham Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Tak, a teraz starym zwyczajem na drzewo.. 22.07.09, 22:55 ..tatce directorowi gruche podpompowac! Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: 200 milionow zlotych podatku ten lumpenprolet 22.07.09, 23:45 marksistowski napisał: > ......płacił utrzymując wszystkich leniwych urzednikow ratusza i > falszywą przechtę ,cebule ghonkiewitzh walzh. > Teraz cebula musi opodatkować emeryckie bydło SB-ckie. > ha,ha,ha,ha,ha Nie rozśmieszaj ludzi, pajacu. Skad ty czerpiesz ta "wiedzę", pewnie z głowy czyli z niczego. 200 milionów !!! "Kupcy" chwalili sie ze 7 milionów płacą. Zorientowani twierdzą że od nowego roku nie płacą nic. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec Bicie jest głupie.:) 26.07.09, 13:21 www.youtube.com/watch?v=ZfzebQBhgWE Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Bicie jest głupie.:) 27.07.09, 17:44 Jak dla kogo, marksistowski systematycznie bije konia i twierdzi że to mądre. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Bicie jest głupie.:) 31.07.09, 00:59 kabarety.tworzymyhistorie.pl/1463_kmn_obrona_stadionu_na_euro_2012.php Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: PO biję drobną burżuazję. 22.07.09, 22:55 Jaką burżuazję, niechby nawet drobną? Odkąd to ciurów obozowych i markietanki mafii pruszkowskiej nazywa się burżuazją? I nie PO, tylko sąd i komornik, jeśli już. Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:04 .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach od 1989 roku ,stanowili zaczyn dla jedynej produktywnej grupy społecznej- drobnych i srednich przedsiębiorcow polskich. No i co teraz panie qrwa? Emetyture opodatkują i do łopaty będziesz musiał isc. Dobrze ci tak. ha,ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Jozin obonca Pazdziocha:) 22.07.09, 23:08 Marian Pazdzioch- menda, byly ORMOWiec, handlujacy obecnie chinskimi gaciami na jakims placyku we Wrocku. Jeden z bohaterow serialu "Swiat wedlug Kiepskich"> Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Czy ty znasz pana Pazdziocha? Bo ja nie 22.07.09, 23:15 Kiepscy to licenja z amerykanskiego serialu o Ralfie, kierowcy autobusu z Nowego Jorku. Serial wyszedł z obiegu 40 lat temu ale dopiero teraz trafil na wieś do kmiotka marudnego. ha,ha,hoj prymityw Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu A jak postepuje.. 22.07.09, 23:19 ..pompowanie gruchy tatce Tadkowi? Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: A jak postepuje.. 22.07.09, 23:28 chyba szczytuje, bo zamilkł dziwnie na wszystkich frontach. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:23 marksistowski napisał: > .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach Niegłupi (było ich około setki) zdążyli się wynieść. Głupim szczęki poprzymarzały. I bardzo dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:48 marksistowski napisał: > .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach od > 1989 roku ,stanowili zaczyn dla jedynej produktywnej grupy > społecznej- drobnych i srednich przedsiębiorcow polskich. > No i co teraz panie qrwa? Emetyture opodatkują i do łopaty > będziesz musiał isc. Dobrze ci tak. ha,ha,ha,ha,ha Takiej pogardy do ludzi jakiej ty tu ujawniasz jeszcze nie widziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 23.07.09, 12:07 superspec napisał: > Czyimi są więc reprezentantami? > > Pewnie miernych historyków jak Tusk. Te upały zawsze tak na ciebie działają ? Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski jak sie burżuazje bije to PO budżet zgnije 23.07.09, 12:19 tak.tak. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: PO biję drobną burżuazję. 23.07.09, 12:59 superspec napisał: > Czyimi są więc reprezentantami? Oto odpowiedz Blumsztajn: Kupcy z KDT szantażują całe miasto. Nie dajmy się! Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Cyniol, ty wolska, katolacka lajzo! 23.07.09, 13:06 Nawet nie wiesz, jakim szacunkiem Blumsztajn cieszy sie wsrod warszawiakow Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Czy to ten blumsztein, bankier Radia Maryja? 23.07.09, 13:10 Znamy, znamy - od niego pożyczamy. Dominikanie zastawili u niego habity, aby uczelnię hebraistyczno-internacjonalistyczną w Toruniu otworzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Czy to ten blumsztein, bankier Radia Maryja? 25.07.09, 19:19 > Dominikanie zastawili u niego habity Nie habity, ale monstrancję (którą zresztą zastawili u dominikanów redemptoryści). Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Konsorcjum kupcow z Haiffy ma zamiar.. 23.07.09, 13:12 ...kupic parcele po blaszaku z przeznaczeniem na bazar. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 25.07.09, 19:09 superspec napisał: > Czyimi są więc reprezentantami? > Pewnie miernych historyków jak Tusk. A kto ciebie bije po głowie że takie głupoty wypisujesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 25.07.09, 20:37 Pewnie bardziej ci sie podobało jak PiS bił grubą burżuazję, śledził i gonił ja po hotelach, przy okazji nazywając ich oligarchami. Bo drobna burżuazja to przecież wartosciowy element, w przeciwieństwie do grubej. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 25.07.09, 21:39 Czy ktoś, matole, sie ciebie o coś pyta ? Jesteś forumowym posmiewiskiem, wiec mordę w kubeł RM słuchać. A teraz won, gó...jadzie, odmaszerować. Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 26.07.09, 14:21 awruk, a czy ty jeszcze wiesz jak sie nazywasz? Kiedy sie urodziłes? Czy ciagle srasz pod siebie ? Biedny alzheimerze. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 27.07.09, 17:55 marksistowski napisał: > awruk, a czy ty jeszcze wiesz jak sie nazywasz? Kiedy sie urodziłes? > Czy ciagle srasz pod siebie ? Biedny alzheimerze. Czy ktos ci powiedział, wtórny analfabeto umysłowy, że się nieustannie ośmieszasz na tym forum ? Że takiej żałosnej kreatury nie było tu od lat ? A może zależy ci na tym by uchodzić za największego błazna tego forum. Mogę ci w tym pomóc, szambonurku pospolity. Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 27.07.09, 18:00 Awruk-kur*wa, musisz unikać zbytnich emocji, bo nastepne stadium twej choroby to spiączka. No i pamietaj, nie wstawaj z nocnika. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk marksistowski alzheimerze, co ty bredzisz ? 27.07.09, 18:44 marksistowski napisał: > Awruk-przepraszam, musisz unikać zbytnich emocji, Spierd'alaj lumpie na drzewo, banany prostować. I nie dziękuj, nie przepraszaj, gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski W oryginale było awruk-kur*wa. 27.07.09, 18:48 NIe wstyeż się swego pełnego rodowego nazwiska. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec Gdy rządził PiS z przystawkami to się z niego 26.07.09, 12:44 śmiałem.Jest po prostu czas śmiechu z PO i czas z PiS. Czy to tak trudno zrozumieć? forum.gazeta.pl/forum/w,28,46457865,46457865,Ponawiam_pytanie_.html Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: Gdy rządził PiS z przystawkami to się z niego 26.07.09, 14:23 Przecież dobrze wiemy że PO I PiS to to samo gowno ale w dwoch nocnikach Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Czego sie warszawiacy nauczyl? 27.07.09, 18:05 Nigdy więcej nie wybierac kanalii pokroju Menopauzy Walz na prezydenta Warszawy. Potrzebni są słowianie, katolicy i patrioci we władzach na każdym szczeblu a nie cebulowo-przechrztowe kanalie. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec Zamieszki w łonie klasy średniej 02.08.09, 19:44 www.lewica.pl/?id=19818 Odpowiedz Link Zgłoś