Dodaj do ulubionych

PO biję drobną burżuazję.

22.07.09, 14:38
Czyimi są więc reprezentantami?

Pewnie miernych historyków jak Tusk.smile
Obserwuj wątek
    • marouder.eu PO bije lumpenproletariat... 22.07.09, 21:47
      ...rozpanoszony w Warszaskim Centrum od poczatku transformacji, gdy to kazdy
      fragment chodnika, skwerek zajmowal pod szczeki i handel lozkowy!
      • marksistowski 200 milionow zlotych podatku ten lumpenproletariat 22.07.09, 21:56
        ......płacił utrzymując wszystkich leniwych urzednikow ratusza i
        falszywą przechtę ,cebule ghonkiewitzh walzh.
        Teraz cebula musi opodatkować emeryckie bydło SB-ckie.
        ha,ha,ha,ha,ha
        • marouder.eu Dupa Jas, posral sie i placze! 22.07.09, 22:05
          Przez to wspierane pisdziackim prezydentem miasta, Lechem K. "kupiectwo" ,ktory
          im wlasnie umarzal platnosci, badz je rozkladal na raty Warszawa stawala sie
          jakas Tirana Polnocy! Cale Centrum Warszawy przypominalo ludzki sciek poczynajac
          od zasiedlonego cpunami i menelami dworca centralnego poprzez otoczenie Palacu a
          na Marszalkowskiej niegdys konczac! Tak. Tak!
          • marksistowski ludzki sciek to jezdzi bentleyami ze zlodziejskiej 22.07.09, 22:12
            .. prywatyzacji, łapowkarstwa i politykierstwa.
            A estetykę stolicy ocenia marudny wiesniak w łapciach i kanapką w
            gazetę zawinietą. Jedyne jego wrażenia to dworzec Glowny i
            okolice , gdy wyłazil z nocnego pociagu osobowego relaji Pipidówa
            Dolna-Warszawa. ha,ha,ha,ha, hoj
            • marouder.eu Paszol won, komusza mordo.. 22.07.09, 22:18
              ..fioletowo nakrapiana. Jak to komuszyzm wylazi z kazdego pisdaka i jajcomaryjca?!
              • marksistowski Ależ niech sie kmiotek nie denerwuje... 22.07.09, 22:46
                .... i jak na wycieczke do stolicy ze wsi kmiotek przyjedzie
                znowu ,to niech do teatru pojdzie, opere obejrzy , szlakiem
                krolewskim się przejdzie. Ne można tylko przy dworcu eię szwędać,
                kmiotku ze słomą w butach. ha,ha,ha,ham
                • marouder.eu Tak, a teraz starym zwyczajem na drzewo.. 22.07.09, 22:55
                  ..tatce directorowi gruche podpompowac!
        • awuk Re: 200 milionow zlotych podatku ten lumpenprolet 22.07.09, 23:45
          marksistowski napisał:

          > ......płacił utrzymując wszystkich leniwych urzednikow ratusza i
          > falszywą przechtę ,cebule ghonkiewitzh walzh.
          > Teraz cebula musi opodatkować emeryckie bydło SB-ckie.
          > ha,ha,ha,ha,ha


          Nie rozśmieszaj ludzi, pajacu. Skad ty czerpiesz ta "wiedzę", pewnie
          z głowy czyli z niczego. 200 milionów !!! "Kupcy" chwalili sie ze
          7 milionów płacą. Zorientowani twierdzą że od nowego roku nie płacą
          nic.
      • superspec Bicie jest głupie.:) 26.07.09, 13:21
        www.youtube.com/watch?v=ZfzebQBhgWE
        • awuk Re: Bicie jest głupie.:) 27.07.09, 17:44
          Jak dla kogo, marksistowski systematycznie bije konia i twierdzi że
          to mądre.
        • awuk Re: Bicie jest głupie.:) 31.07.09, 00:59
          kabarety.tworzymyhistorie.pl/1463_kmn_obrona_stadionu_na_euro_2012.php
    • jaceq Re: PO biję drobną burżuazję. 22.07.09, 22:55
      Jaką burżuazję, niechby nawet drobną? Odkąd to ciurów obozowych i markietanki
      mafii pruszkowskiej nazywa się burżuazją?

      I nie PO, tylko sąd i komornik, jeśli już.
      • marksistowski Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:04
        .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach od
        1989 roku ,stanowili zaczyn dla jedynej produktywnej grupy
        społecznej- drobnych i srednich przedsiębiorcow polskich.
        No i co teraz panie qrwa? Emetyture opodatkują i do łopaty
        będziesz musiał isc. Dobrze ci tak. ha,ha,ha,ha,ha
        • marouder.eu Jozin obonca Pazdziocha:) 22.07.09, 23:08
          Marian Pazdzioch- menda, byly ORMOWiec, handlujacy obecnie chinskimi gaciami na
          jakims placyku we Wrocku. Jeden z bohaterow serialu "Swiat wedlug Kiepskich">
          • marksistowski Czy ty znasz pana Pazdziocha? Bo ja nie 22.07.09, 23:15
            Kiepscy to licenja z amerykanskiego serialu o Ralfie, kierowcy
            autobusu z Nowego Jorku. Serial wyszedł z obiegu 40 lat temu ale
            dopiero teraz trafil na wieś do kmiotka marudnego. ha,ha,hoj prymityw
            • marouder.eu A jak postepuje.. 22.07.09, 23:19
              ..pompowanie gruchy tatce Tadkowi?smile
              • jaceq Re: A jak postepuje.. 22.07.09, 23:28
                chyba szczytuje, bo zamilkł dziwnie na wszystkich frontach.
        • jaceq Re: Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:23
          marksistowski napisał:

          > .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach

          Niegłupi (było ich około setki) zdążyli się wynieść.

          Głupim szczęki poprzymarzały.

          I bardzo dobrze!
        • awuk Re: Jaka to pogarda dla ludzi u tej PO jelity.... 22.07.09, 23:48
          marksistowski napisał:

          > .... bo ci ludzi ktorzy marzli po 12 godzin przy swych szczękach
          od
          > 1989 roku ,stanowili zaczyn dla jedynej produktywnej grupy
          > społecznej- drobnych i srednich przedsiębiorcow polskich.
          > No i co teraz panie qrwa? Emetyture opodatkują i do łopaty
          > będziesz musiał isc. Dobrze ci tak. ha,ha,ha,ha,ha


          Takiej pogardy do ludzi jakiej ty tu ujawniasz jeszcze nie widziałem.
    • awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 23.07.09, 12:07
      superspec napisał:

      > Czyimi są więc reprezentantami?
      >
      > Pewnie miernych historyków jak Tusk.smile


      Te upały zawsze tak na ciebie działają ?
      • marksistowski jak sie burżuazje bije to PO budżet zgnije 23.07.09, 12:19
        tak.tak.
    • cyniol Re: PO biję drobną burżuazję. 23.07.09, 12:59
      superspec napisał:

      > Czyimi są więc reprezentantami?

      Oto odpowiedzsmile

      Blumsztajn: Kupcy z KDT szantażują całe miasto. Nie dajmy się!


      • marouder.eu Cyniol, ty wolska, katolacka lajzo! 23.07.09, 13:06
        Nawet nie wiesz, jakim szacunkiem Blumsztajn cieszy sie wsrod warszawiakowuncertain
        • marksistowski Czy to ten blumsztein, bankier Radia Maryja? 23.07.09, 13:10
          Znamy, znamy - od niego pożyczamy. Dominikanie zastawili u niego
          habity, aby uczelnię hebraistyczno-internacjonalistyczną w Toruniu
          otworzyć.
          • jaceq Re: Czy to ten blumsztein, bankier Radia Maryja? 25.07.09, 19:19
            > Dominikanie zastawili u niego habity

            Nie habity, ale monstrancję (którą zresztą zastawili u dominikanów redemptoryści).
        • marksistowski Konsorcjum kupcow z Haiffy ma zamiar.. 23.07.09, 13:12
          ...kupic parcele po blaszaku z przeznaczeniem na bazar.
    • awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 25.07.09, 19:09
      superspec napisał:

      > Czyimi są więc reprezentantami?
      > Pewnie miernych historyków jak Tusk.smile


      A kto ciebie bije po głowie że takie głupoty wypisujesz ?
    • awuk Re: PO biję drobną burżuazję. 25.07.09, 20:37
      Pewnie bardziej ci sie podobało jak PiS bił grubą burżuazję, śledził
      i gonił ja po hotelach, przy okazji nazywając ich oligarchami. Bo
      drobna burżuazja to przecież wartosciowy element, w przeciwieństwie
      do grubej.
      • marksistowski awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 25.07.09, 20:47
        ???
        • awuk Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 25.07.09, 21:39
          Czy ktoś, matole, sie ciebie o coś pyta ? Jesteś forumowym
          posmiewiskiem, wiec mordę w kubeł RM słuchać.
          A teraz won, gó...jadzie, odmaszerować.
          • marksistowski Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 26.07.09, 14:21
            awruk, a czy ty jeszcze wiesz jak sie nazywasz? Kiedy sie urodziłes?
            Czy ciagle srasz pod siebie ? Biedny alzheimerze.
            • awuk Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 27.07.09, 17:55
              marksistowski napisał:

              > awruk, a czy ty jeszcze wiesz jak sie nazywasz? Kiedy sie
              urodziłes?
              > Czy ciagle srasz pod siebie ? Biedny alzheimerze.


              Czy ktos ci powiedział, wtórny analfabeto umysłowy, że się
              nieustannie ośmieszasz na tym forum ? Że takiej żałosnej kreatury
              nie było tu od lat ? A może zależy ci na tym by uchodzić za
              największego błazna tego forum. Mogę ci w tym pomóc, szambonurku
              pospolity.
              • marksistowski Re: awruk alzheimerze, co ty bredzisz? 27.07.09, 18:00
                Awruk-kur*wa, musisz unikać zbytnich emocji, bo nastepne stadium
                twej choroby to spiączka. No i pamietaj, nie wstawaj z nocnika.
                • awuk marksistowski alzheimerze, co ty bredzisz ? 27.07.09, 18:44
                  marksistowski napisał:

                  > Awruk-przepraszam, musisz unikać zbytnich emocji,


                  Spierd'alaj lumpie na drzewo, banany prostować.
                  I nie dziękuj, nie przepraszaj, gnido.
                  • marksistowski W oryginale było awruk-kur*wa. 27.07.09, 18:48
                    NIe wstyeż się swego pełnego rodowego nazwiska.
      • superspec Gdy rządził PiS z przystawkami to się z niego 26.07.09, 12:44
        śmiałem.smileJest po prostu czas śmiechu z PO i czas z PiS.smile Czy to tak trudno
        zrozumieć?
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,46457865,46457865,Ponawiam_pytanie_.html
        • marksistowski Re: Gdy rządził PiS z przystawkami to się z niego 26.07.09, 14:23
          Przecież dobrze wiemy że PO I PiS to to samo gowno ale w dwoch
          nocnikach
          • marksistowski Czego sie warszawiacy nauczyl? 27.07.09, 18:05
            Nigdy więcej nie wybierac kanalii pokroju Menopauzy Walz na
            prezydenta Warszawy. Potrzebni są słowianie, katolicy i patrioci
            we władzach na każdym szczeblu a nie cebulowo-przechrztowe kanalie.
    • superspec Zamieszki w łonie klasy średniej 02.08.09, 19:44
      www.lewica.pl/?id=19818

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka