aleks44
21.07.04, 23:13
..... za godzine juz 22 lipca , Twoj Slub Pamietaj !!!!!!!!
Ellenku Najserdeczniejsze Życzenia
Zdrowia, szczęścia,pomyslnosci,oraz wszystkiego co daje radosc
na dalsze lata wspolnego zycia sklada
aleks44
My tu bedziemy na Ciebie czekac,nie zapomnij o nas ,trzymaj sie !!!!!