Dodaj do ulubionych

Ellen .....

21.07.04, 23:13
..... za godzine juz 22 lipca , Twoj Slub Pamietaj !!!!!!!!


Ellenku Najserdeczniejsze Życzenia
Zdrowia, szczęścia,pomyslnosci,oraz wszystkiego co daje radosc
na dalsze lata wspolnego zycia sklada

aleks44

My tu bedziemy na Ciebie czekac,nie zapomnij o nas ,trzymaj sie !!!!!
Obserwuj wątek
    • dorota_snooker Re: Ellen ..... 22.07.04, 10:07
      Moja droga kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Ponieważ mam słabą orientację w czasoprzestrzeni i nie wiem czy to już po czy
      też może jeszcze przed wpisuję się tu i teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Wszystkiego naj, naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Pamiętaj - myśl zawsze pozytywnie, ceń każdą chwilę, każdą sekundę życia. One (
      te sekundy są nie powtarzalne )
      No i nie będziesz sama - on zawsze będzie koło Ciebie, z perkusją czy bez
      będziecie szczęśliwi - ja to mówię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Dorota
      • ellenai Re: Ellen ..... 22.07.04, 17:06
        dorotka z tym ze nie jestem sama to swieta prawda! jejku tyle zyczliwosci to
        przez cale zycie nie otrzymalam od ludzi co w przeciagu tych paru dni
        przedslubnych! strasznie jestem szczesliwa!!!!!!!!!!! dziekuje wam za
        zyczenia!
        aleks ja ciagle nie odpisalam ci na maila!!! ja dopiero napisze po powrocie z
        podrozy poslubnej i podesle ci wtedy zdjecia!pozdrawiam ciebie
        mocno,rozrabiajce na forum!
        • aleks44 Re: Ellen ..... 22.07.04, 22:52
          tym sie nie przejmuj,Masz tyle spraw na glowie,ze wszystko inne moze
          poczekac,Baw sie dobrze,a na zdjecia oczywiscie czekam pa pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka