aleks44 03.10.04, 21:03 dlaczego gdzies przepadlas i nie piszesz na forum,zapomnialas o nas ???? jak Bywasz ,to tylko na chwilke he he ,oj nie ladnie hi hi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ellenai Re: Ellen.... 04.10.04, 16:49 jestem jestem,weekend mialam jak sie okazalo bardzo zajety cmok Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 17:54 no tak,czesto tak bywa,wlasciwie nie ma co sie dziwic to normalka,wreszcie Masz Rodzine i to jest w zyciu najwazniejsze Pozdrow druga polowe Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Ellen.... 04.10.04, 18:19 dzieki za mile slowa,przez tydzien bede z wami czesciej,weekendy wlasnie spedzam z mezem,bo sie nie widzimy czesto w czasie tygodnia!cmok Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 20:59 siedz z nami,tu bedziesz mogla cmokac do woli he he Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 22:11 bylem Okowitke odwiedzic,ale Ona gdzies uciekla,wiec ja wpadlem na chwilke zeby zobaczyc ,co slychac tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Ellen.... 10.10.04, 09:25 cos Ty mezowi na obiad zrobila,ze nie pokazalas sie na forum. moze ten stek byl jakis lykowaty ???? Odpowiedz Link Zgłoś