16.05.02, 23:37
najgorszy dzien tygodnia...czy lepiej go przespac...czy po prostu zrobic grilla
i spokojnie go przeczekac???
Obserwuj wątek
    • georghe Re: piatek... 17.05.02, 07:47
      Millenik to był żart ?
      Najgorszyyyyyy ??????????????!!!!!!!!!!!!!!
      Chłopie, NAAAAAAAJJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPSZYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      :)))))))))))))))))))

      ps. oczywiście od godziny 15.00 :)

      A może zrobimy ankietę jaki dzień tygodnia najbardziej lubimy ?
      • gofa Re: piatek... 17.05.02, 09:38
        haha, oczywiscie ze piatek :)
        • gadacz Re: piatek... 17.05.02, 11:12
          też piątek... zresztą "Friday I'm in Love" jak mówi piosenka.. :)

          • Gość: kóniu Re: piatek... IP: 2.3.STABLE* / 10.1.1.* 17.05.02, 18:28
            najlepsza jest sobota a z dni roboczych piątek
      • millenik1 Re: piatek... 18.05.02, 08:47
        nareszcie koniec pracy...SOBOTA,SOBOTKA,SOBOTECZKA.....
    • m.a.r.y.s.i.a Re: piatek... 18.05.02, 12:03
      Millenik czyżby aż tak cię dołował bezmięsny obiad ???? Pewnie Ci podają
      szpinak.No to współczuję.
      • millenik1 Re: piatek... 18.05.02, 15:40
        po prostu moge zrealizowac mala imprezke(dzien pozniej ale moge)...
        • jepat Re: piatek... 18.05.02, 17:01
          Odnosze wrażenie (ale tylko odnosze,jeszcze nie doniosłem)że niezbyt lubicie
          zajęcia za które bierzecie kase.Nie jest to zarzut ,poprostu stwierdzenie nie
          udokomentowane
    • gadacz Re: piatek... 29.05.02, 15:23
      Pracujecie w ten piątek ???
      Ja jestem... - odzywajcie się coś bo fiknę z nudów...
      Może jakiś mały czacik ?

      • millenik1 Re: piatek... 29.05.02, 18:40
        niestety to normalny dzien pracy...jestem za tym aby dolozyc pare minut do
        godzin pracyw pn,wt,sr i czw i zrobic wolny piatek (przy odrobinie dobrej woli
        rzadu,spoleczenstwa,prezydenta,pracodawcow,emerytow,jolki od
        prezydenta,cyklistow,forumowiczow,zwolennikow unii,malorolnych i innych mysle
        ze jest to mozliwe).......
        • Gość: kóniu Re: piatek... IP: 2.3.STABLE* / *.gazeta.pl 29.05.02, 18:42
          a ja wszystko olewam i siedze se w hołpie
          • millenik1 Re: piatek... 29.05.02, 19:56
            fajnie...
            • m.a.r.y.s.i.a Re: piatek... 29.05.02, 20:04
              Ja mam wolne cztery dni.Miałam wyjechać ale pogoda coś nie tego i nie wiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka