millenik1 16.05.02, 23:37 najgorszy dzien tygodnia...czy lepiej go przespac...czy po prostu zrobic grilla i spokojnie go przeczekac??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georghe Re: piatek... 17.05.02, 07:47 Millenik to był żart ? Najgorszyyyyyy ??????????????!!!!!!!!!!!!!! Chłopie, NAAAAAAAJJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPSZYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))) ps. oczywiście od godziny 15.00 :) A może zrobimy ankietę jaki dzień tygodnia najbardziej lubimy ? Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: piatek... 17.05.02, 11:12 też piątek... zresztą "Friday I'm in Love" jak mówi piosenka.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kóniu Re: piatek... IP: 2.3.STABLE* / 10.1.1.* 17.05.02, 18:28 najlepsza jest sobota a z dni roboczych piątek Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: piatek... 18.05.02, 08:47 nareszcie koniec pracy...SOBOTA,SOBOTKA,SOBOTECZKA..... Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: piatek... 18.05.02, 12:03 Millenik czyżby aż tak cię dołował bezmięsny obiad ???? Pewnie Ci podają szpinak.No to współczuję. Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: piatek... 18.05.02, 15:40 po prostu moge zrealizowac mala imprezke(dzien pozniej ale moge)... Odpowiedz Link Zgłoś
jepat Re: piatek... 18.05.02, 17:01 Odnosze wrażenie (ale tylko odnosze,jeszcze nie doniosłem)że niezbyt lubicie zajęcia za które bierzecie kase.Nie jest to zarzut ,poprostu stwierdzenie nie udokomentowane Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: piatek... 29.05.02, 15:23 Pracujecie w ten piątek ??? Ja jestem... - odzywajcie się coś bo fiknę z nudów... Może jakiś mały czacik ? Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: piatek... 29.05.02, 18:40 niestety to normalny dzien pracy...jestem za tym aby dolozyc pare minut do godzin pracyw pn,wt,sr i czw i zrobic wolny piatek (przy odrobinie dobrej woli rzadu,spoleczenstwa,prezydenta,pracodawcow,emerytow,jolki od prezydenta,cyklistow,forumowiczow,zwolennikow unii,malorolnych i innych mysle ze jest to mozliwe)....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kóniu Re: piatek... IP: 2.3.STABLE* / *.gazeta.pl 29.05.02, 18:42 a ja wszystko olewam i siedze se w hołpie Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: piatek... 29.05.02, 20:04 Ja mam wolne cztery dni.Miałam wyjechać ale pogoda coś nie tego i nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś