millenik1 08.06.02, 00:20 cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do nich napisze jakis liscik... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gadacz Re: goscie... 08.06.02, 10:35 Chyba nie ma sensu wogóle im odpisywać ... to ich tylko pobudza.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: goscie... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.06.02, 14:47 Wiekszosci na tym forum obce jest pojecie "gosc".No coz troche daleko do europejskiej grzecznosci i uprzejmosci. Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: goscie... 08.06.02, 22:14 pozwol A(Norbercie) ze ci nie odpowiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: goscie... millenik IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.06.02, 03:36 ...juz odpowiedzialas(es).. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: goscie... 10.06.02, 11:17 Gość portalu: Norbert napisał(a): > Wiekszosci na tym forum obce jest pojecie "gosc".No coz troche daleko do > europejskiej grzecznosci i uprzejmosci. Norbercie, myslę że przesadzasz. Nie przypominam sobie, aby ktoś był na naszym forum obrażany bez powodu. Pewnie starym zwyczajem powinniśmy dawać ignora prowokatorom, ale czasem nerwy ponoszą. Atak na Twoją osobę był według mnie wywołany tym, że Twoja wypowiedź zbiegła się w czasie z innymi postami atakującymi nas Jaślan i nasze forum z osobna. Każdy gość był i będzie tutaj mile widziany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JaN Re: goscie... IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 11:53 Nie wiem co czepiasz sie gości, osobiscie jestem zdania ze wstydzi sie ten, co zakłada sobie konto w gazecie!!! Co kolego boisz pokazac komus na innym forum powiedzmy ze jesteś z Jasła??? Bo dla mnie tak to wyglada... Zreszta w pewnym wieku wyrasta sie z potrzeby posiadania 10 skrzynek na które przychodza reklamy albo spam. A wyczyny niektórych gości to juz zupelnie inna sprawa...tylko czy zarejestrowany uzytkownik nie mzoe robic tego samego?? Odpowiedz Link Zgłoś
gofa Re: goscie... 09.06.02, 12:32 alez moze...przyklad lelum1...zobaczcie u nas i na forum rzeszow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wook Re: goscie... IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 20:40 Gość portalu: JaN napisał(a): > Nie wiem co czepiasz sie gości, osobiscie jestem zdania ze wstydzi sie ten, co > zakłada sobie konto w gazecie!!! Co kolego boisz pokazac komus na innym forum > powiedzmy ze jesteś z Jasła??? Bo dla mnie tak to wyglada... Zreszta w pewnym > wieku wyrasta sie z potrzeby posiadania 10 skrzynek na które przychodza reklamy > > albo spam. A wyczyny niektórych gości to juz zupelnie inna sprawa...tylko czy > zarejestrowany uzytkownik nie mzoe robic tego samego?? > Ja się nie wstydzę, dlatego wpisuję się bez zalogowania, pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Do Millenika1 i gadacza IP: *.pk.edu.pl 09.06.02, 20:13 ??????? primo - mój adres nie jest żadną tajemnicą radomir@usk.pk.edu.pl secundo - jesli przeszkadza wam obecnosc tzw. gosci to wezme sobie to do serca i nie bede zakłócał naturalnego biegu forum Jasło Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marysia Re: Do GammaRay IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.02, 21:09 Nie denerwuj się chłopie !!!To nie było do Ciebie. PS Ja się loguję bo z takim IP pare tysięcy ludzi mogłoby nadawać za Marysię. A kto jak się przedstawia nie ma znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: Do Millenika1 i gadacza 10.06.02, 07:34 mi nie przeszkadza obecnosc gosci(bo sam tez przeciez nim jestem)...po przeczytaniu swoich postow(starych i nowych) czesto mozna zadac pytanie:o co mi k... chodzilo? Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: Do Millenika1 i gadacza 10.06.02, 08:16 Sorki - Gamma - nie o Ciebie mi chodziło ... Mam na myśli wpadających tu i siejących ferment odmieńców typu Norbert... Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: goscie... 10.06.02, 08:33 Zawsze na tym forum było tak, że każdy normalny gość był mile widziany, a było i jest tych "gości" tak wielu, że nie chce mi sie nawet wymieniać. Zresztą co to wogóle za pojęcie "GOŚĆ" ? Przykładowo: Kolora, który tu regularnie pisze od poczatku istnienia forum mam nazywać gościem ??!! Żadne forum nie jest dla nikogo zamknięte i można sobie pisać gdzie się chce i co się chce. W najgorszym razie można bana dostać..... Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: goscie... 10.06.02, 09:20 Georghe - pojęcie gość - to my wszyscy - fakt mieszkania w Jaśle nie daje nam chyba przywileju gospodarza. Gospodarzem jest gazeta my tylko tu zaglądamy z tym że jedni wchodzą normalnie pukając i witając się z wszystkimi inni kopem otwierają drzwi, nie proszą o kapcie i na dzień dobry kopią wszystkich dookoła - to jest różnica między gościem a odmieńcem. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: goscie... 10.06.02, 10:24 Dobrze kurna prawisz. Na mecz zupę przyniosę. (w przyszłym sezonie) :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kóniu Re: goscie... IP: 2.3.STABLE* / 195.116.188.* 10.06.02, 21:10 nigdy się nie zaloguje pieprzyć to naciąganie brawo jan!! to że nie mam założonego konta w gazecie nie znaczy że jesterm jakimś tam gościem bo gazeta se tak napisła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Ja jestem otwarty na ludzi IP: 207.30.78.* 10.06.02, 21:55 millenik1 napisał(a): > cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak > powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do Czy kresowość to wada czy zaleta? dalej nie wiem... Proszę o odpowiedź Piotrek Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: Ja jestem otwarty na ludzi 10.06.02, 23:46 mysle ze mimo wszystko zaleta...moze ktos rorpocznie watek o kresach...moze byc ciekawy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: goscie... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.06.02, 01:03 Wypowiedzi wiekszosci jaslan w tym temacie dowodza ze maja niewielkie pojecie na czym polega goscinnosc nie wahajac sie szukac wspolgospodarza tego JASIELSKIEGO forum w Gazecie Wyborczej.Niemal kazdy ktory tak emfatycznie wypowiada sie o swych cnotach zwiazanych z otwarciem i goscinnoscia w innym temacie wprost po chamsku i w sposob niezwykle prymitywny obszczekiwal obcego ktory czy Wam sie podoba czy nie byl gosciem w Waszym JASIELSKIM domu.Tak wiec darujcie sobie to dwulicowe zachowanie bo czy dotyczy to mnie czy kogokolwiek innego o nieco odmiennych pogladach niz poglady czesci malomiasteczkowej spolecznosci ,nie zmienia to faktu ze daleka droga przed Wami by nauczyc sie choc podstaw zasad dobrego wychowania.Jasne ze mozecie skoczyc na mnie warczac i ujadajac jak to bywalo z tym ze bedzie to jeszcze jeden dowod ze kultura ma problem przebic sie przez bezdroza do swiadomosci niektorych z Was. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: goscie... 11.06.02, 08:27 Norbert, daj już sobie spokój z tą małomiasteczkowością OK ? Odpowiedz Link Zgłoś
jepat Re: goscie... 11.06.02, 08:51 Ja myśle że małomiasteczkowość to jest plus. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: goscie... 11.06.02, 09:03 Być może, ale w tym wypadku raczej nie chodzi o komplementy tylko o to by komuś dociąć. Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: goscie... 11.06.02, 09:12 Małomiasteczkość - wystarczy zobaczyć jak na forum wszedł w wielkim stylu Gamma a jak się wtoczył Norbert - która postawa jest małomiasteczkowa ? - pozostawiam to bez odpowiedzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: niegoscinni gospodarze ....... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.06.02, 14:04 To zabawne ,wszyscy uczepili sie jednego sformulowania "malomiasteczkowosc" dowodzac ze jest to istotnie kompleks,natomiast nikt nie dotyka istoty rzeczy a wiec chamskiego zachowania niektorych gospodarzy w konfrontacji z obcymi i na nic idiotyczne porownywanie Norberta z kims innym.Wasz problem polega na trudnosci w opanowaniu innego sposobu myslenia;inne spojrzenia czy interpretacje wprowadzaja Was w panike ktora procentuje osobistymi atakami co jest generalnie "cecha" polskosci ktora ma i to do siebie ze jest bardzo oporna na wiedze.I tym nieoptymistycznym akcentem zegnam niegoscinnych jaslan zyczac milego powrotu do zupek i innych banalnych temacikow....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Hura! Mam nadzieję że Norbert dotrzyma słowa żegna IP: 207.30.78.* 11.06.02, 14:38 m ;-) Choć jego posty były negatywne, a to rzadkość na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: niegoscinni gospodarze ....... 11.06.02, 14:42 Odpiszę Ci choć nie miałem zamiaru - nie rozumiesz odmieńcu że pewne rzeczy można powiedzieć inaczej ? ciszej ? spokojniej ? Bez pokazywania własnego nadwyrężonego Ja ? Sam nadajesz agresywny ton dyskusji a potem starasz się zbierać z tego nie wiem co - satysfakcję ????!!! . Nawet nie spróbowałeś normalnie pogadać - poddać jakiegoś tematu do dyskusji z góry skazując nas na porażkę z Twoim poczuciem własnej wartości. Więc może troszkę życzliwości zamiast walenia w mesjanistyczny ton jaki to Ty zajebisty jesteś a wszyscy Cię chcą ukrzyżować ... Nie sadze zresztą by coś poza zamieszaniem i leczeniem własnych kompleksów mogło cię zainteresować - jeśli jest inaczej to przynajmniej spróbuj troszkę pozytywniej pomyśleć u ludziach tu piszących albo przestań mieszać . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek amerykańska małomiasteczkowość IP: 207.30.78.* 11.06.02, 22:03 Czy wiecie że kiepsko tu w USA z wysokimi budynkami? Małomiasteczkowość ogranicza się raptem do pierwszego piętra, a w zasadzie wszystko jest parterowe. Jasło górą choćby z 4-piętrowymi blokami, nie mówiąc już o downtown z trzema wieżowcami. Wiem co mówię :-) Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: niegoscinni gospodarze ....... 11.06.02, 21:06 N. Twoje wypowiedzi są zwiłe .Staram się jak mogę, chcę być gościnna. No to i Ty , Kurka Wodna, wykaż dobrą wolę !!!!!!!!!!!!!!!!! I BĄDŻ Życzliwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież wiesz !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: niegoscinni gospodarze ....... 12.06.02, 08:31 Gość portalu: Norbert napisał(a): > To zabawne ,wszyscy uczepili sie jednego sformulowania "malomiasteczkowosc" > dowodzac ze jest to istotnie kompleks,natomiast nikt nie dotyka istoty rzeczy > a wiec chamskiego zachowania niektorych gospodarzy w konfrontacji z obcymi i > na nic idiotyczne porownywanie Norberta z kims innym.Wasz problem polega na > trudnosci w opanowaniu innego sposobu myslenia;inne spojrzenia czy > interpretacje wprowadzaja Was w panike ktora procentuje osobistymi atakami co > jest generalnie "cecha" polskosci ktora ma i to do siebie ze jest bardzo > oporna na wiedze.I tym nieoptymistycznym akcentem zegnam niegoscinnych jaslan > zyczac milego powrotu do zupek i innych banalnych temacikow....... Smutny, zakompleksiony facet z Ciebie. Ojciec Cię bił? Żona ? Eeeee.... żona to chyba nie za bardzo bo pewnie jej nie masz - wstydziłbyś się o rękę poprosić...... kompleksy, kompleksy..... I jeszcze jedno. Problem to masz Ty i to wielki. Wyluzuj trochę bo ta żółć, która w Tobie kipi ZABIJE CIĘ ! Żegnaj Wielki, Nowoczesny Obywatelu Świata. podpisano: małomiasteczkowy chłopek z podkarpacia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: georghe IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.06.02, 14:00 ...kto sieje wiatr zbiera burze.... Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: georghe 12.06.02, 15:40 ciekawe co pana N. tak pociaga w forum Jaslo,moze "malomiasteczkowosc"(przepraszam ze sie powtarzam),ktora urosla do jakiegos blizej nieokreslonego symbolu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: millenik IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.06.02, 01:23 ...malomiasteczkowosc to nie to ze pochodzisz z malego miasteczka ale sposob ukazania siebie szczegolnie w nieco odmiennych warunkach niz te na codzien lub w starciu z kontrowersyjnym "przeciwnikiem" ...kiedy brak wiedzy czy samodzielnego myslenia pokrywasz krzykiem (upper case) badz personalnymi wycieczkami (tam gdzie uzywam "ty" nie odnos tego do siebie, nie zamierzam prowokowac Twoich nacjonalistycznych zapedow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muminek Do Norberta IP: *.polpak-karton.pl 13.06.02, 00:05 Ja ciebie też bardzo lubię :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Re: Muminek IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.06.02, 01:13 ...nigdy w to nie watpilem a do reszty przekonala mnie Twoja wdzieczna rymowanka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia-s Re: goscie... IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 12.06.02, 17:33 millenik1 napisał(a): > cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak > powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do > > nich napisze jakis liscik... Ja tam się nie boję. Loguję się właściwie tylko w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
millenik1 Re: goscie... 14.06.02, 19:19 no to skomentuj nowy poscik na naszym forum... Odpowiedz Link Zgłoś
gosia-s Re: goscie... 21.06.02, 15:55 millenik1 napisał(a): > no to skomentuj nowy poscik na naszym forum... Trochę późno, ale pytam: jaki nowy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: goscie... IP: 207.30.78.* 14.06.02, 23:06 Wpadaj tu częściej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
gosia-s Re: goscie... 21.06.02, 15:58 Gość portalu: Piotrek napisał(a): > Wpadaj tu częściej ;-) OK! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś