08.06.02, 00:20
cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak
powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do
nich napisze jakis liscik...
Obserwuj wątek
    • gadacz Re: goscie... 08.06.02, 10:35
      Chyba nie ma sensu wogóle im odpisywać ... to ich tylko pobudza..
      • Gość: Norbert Re: goscie... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.06.02, 14:47
        Wiekszosci na tym forum obce jest pojecie "gosc".No coz troche daleko do
        europejskiej grzecznosci i uprzejmosci.
        • millenik1 Re: goscie... 08.06.02, 22:14
          pozwol A(Norbercie) ze ci nie odpowiem...
          • Gość: Norbert Re: goscie... millenik IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.06.02, 03:36
            ...juz odpowiedzialas(es)..
        • georghe Re: goscie... 10.06.02, 11:17
          Gość portalu: Norbert napisał(a):

          > Wiekszosci na tym forum obce jest pojecie "gosc".No coz troche daleko do
          > europejskiej grzecznosci i uprzejmosci.

          Norbercie, myslę że przesadzasz. Nie przypominam sobie, aby ktoś był na naszym
          forum obrażany bez powodu. Pewnie starym zwyczajem powinniśmy dawać ignora
          prowokatorom, ale czasem nerwy ponoszą. Atak na Twoją osobę był według mnie
          wywołany tym, że Twoja wypowiedź zbiegła się w czasie z innymi postami
          atakującymi nas Jaślan i nasze forum z osobna. Każdy gość był i będzie tutaj mile
          widziany.
    • Gość: JaN Re: goscie... IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 11:53
      Nie wiem co czepiasz sie gości, osobiscie jestem zdania ze wstydzi sie ten, co
      zakłada sobie konto w gazecie!!! Co kolego boisz pokazac komus na innym forum
      powiedzmy ze jesteś z Jasła??? Bo dla mnie tak to wyglada... Zreszta w pewnym
      wieku wyrasta sie z potrzeby posiadania 10 skrzynek na które przychodza reklamy
      albo spam. A wyczyny niektórych gości to juz zupelnie inna sprawa...tylko czy
      zarejestrowany uzytkownik nie mzoe robic tego samego??

      • gofa Re: goscie... 09.06.02, 12:32
        alez moze...przyklad lelum1...zobaczcie u nas i na forum rzeszow...
      • Gość: wook Re: goscie... IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 09.06.02, 20:40
        Gość portalu: JaN napisał(a):

        > Nie wiem co czepiasz sie gości, osobiscie jestem zdania ze wstydzi sie ten, co
        > zakłada sobie konto w gazecie!!! Co kolego boisz pokazac komus na innym forum
        > powiedzmy ze jesteś z Jasła??? Bo dla mnie tak to wyglada... Zreszta w pewnym
        > wieku wyrasta sie z potrzeby posiadania 10 skrzynek na które przychodza reklamy
        >
        > albo spam. A wyczyny niektórych gości to juz zupelnie inna sprawa...tylko czy
        > zarejestrowany uzytkownik nie mzoe robic tego samego??
        >

        Ja się nie wstydzę, dlatego wpisuję się bez zalogowania, pozdrowienia
    • Gość: GammaRay Do Millenika1 i gadacza IP: *.pk.edu.pl 09.06.02, 20:13
      ???????
      primo - mój adres nie jest żadną tajemnicą

      radomir@usk.pk.edu.pl

      secundo - jesli przeszkadza wam obecnosc tzw. gosci to wezme sobie to do serca
      i nie bede zakłócał naturalnego biegu forum Jasło

      Pozdrawiam.

      • Gość: Marysia Re: Do GammaRay IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 09.06.02, 21:09
        Nie denerwuj się chłopie !!!To nie było do Ciebie.
        PS Ja się loguję bo z takim IP pare tysięcy ludzi mogłoby nadawać za Marysię.
        A kto jak się przedstawia nie ma znaczenia.
      • millenik1 Re: Do Millenika1 i gadacza 10.06.02, 07:34
        mi nie przeszkadza obecnosc gosci(bo sam tez przeciez nim jestem)...po
        przeczytaniu swoich postow(starych i nowych) czesto mozna zadac pytanie:o co mi
        k... chodzilo?
        • gadacz Re: Do Millenika1 i gadacza 10.06.02, 08:16
          Sorki - Gamma - nie o Ciebie mi chodziło ... Mam na myśli wpadających tu i
          siejących ferment odmieńców typu Norbert...
    • georghe Re: goscie... 10.06.02, 08:33
      Zawsze na tym forum było tak, że każdy normalny gość był mile widziany, a było
      i jest tych "gości" tak wielu, że nie chce mi sie nawet wymieniać.
      Zresztą co to wogóle za pojęcie "GOŚĆ" ? Przykładowo: Kolora, który tu
      regularnie pisze od poczatku istnienia forum mam nazywać gościem ??!! Żadne
      forum nie jest dla nikogo zamknięte i można sobie pisać gdzie się chce i co się
      chce. W najgorszym razie można bana dostać.....
      • gadacz Re: goscie... 10.06.02, 09:20
        Georghe - pojęcie gość - to my wszyscy - fakt mieszkania w Jaśle nie daje nam
        chyba przywileju gospodarza. Gospodarzem jest gazeta my tylko tu zaglądamy z
        tym że jedni wchodzą normalnie pukając i witając się z wszystkimi inni kopem
        otwierają drzwi, nie proszą o kapcie i na dzień dobry kopią wszystkich dookoła -
        to jest różnica między gościem a odmieńcem.
        • georghe Re: goscie... 10.06.02, 10:24
          Dobrze kurna prawisz. Na mecz zupę przyniosę. (w przyszłym sezonie)
          :)))))))))
          • Gość: kóniu Re: goscie... IP: 2.3.STABLE* / 195.116.188.* 10.06.02, 21:10
            nigdy się nie zaloguje pieprzyć to naciąganie

            brawo jan!!

            to że nie mam założonego konta w gazecie nie znaczy że jesterm jakimś tam
            gościem bo gazeta se tak napisła
    • Gość: Piotrek Ja jestem otwarty na ludzi IP: 207.30.78.* 10.06.02, 21:55
      millenik1 napisał(a):

      > cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak
      > powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do

      Czy kresowość to wada czy zaleta? dalej nie wiem... Proszę o odpowiedź
      Piotrek
      • millenik1 Re: Ja jestem otwarty na ludzi 10.06.02, 23:46
        mysle ze mimo wszystko zaleta...moze ktos rorpocznie watek o kresach...moze byc
        ciekawy...
    • Gość: Norbert Re: goscie... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.06.02, 01:03
      Wypowiedzi wiekszosci jaslan w tym temacie dowodza ze maja niewielkie pojecie
      na czym polega goscinnosc nie wahajac sie szukac wspolgospodarza tego
      JASIELSKIEGO forum w Gazecie Wyborczej.Niemal kazdy ktory tak emfatycznie
      wypowiada sie o swych cnotach zwiazanych z otwarciem i goscinnoscia w innym
      temacie wprost po chamsku i w sposob niezwykle prymitywny obszczekiwal obcego
      ktory czy Wam sie podoba czy nie byl gosciem w Waszym JASIELSKIM domu.Tak wiec
      darujcie sobie to dwulicowe zachowanie bo czy dotyczy to mnie czy kogokolwiek
      innego o nieco odmiennych pogladach niz poglady czesci malomiasteczkowej
      spolecznosci ,nie zmienia to faktu ze daleka droga przed Wami by nauczyc sie
      choc podstaw zasad dobrego wychowania.Jasne ze mozecie skoczyc na mnie
      warczac i ujadajac jak to bywalo z tym ze bedzie to jeszcze jeden dowod ze
      kultura ma problem przebic sie przez bezdroza do swiadomosci niektorych z Was.
      • georghe Re: goscie... 11.06.02, 08:27
        Norbert, daj już sobie spokój z tą małomiasteczkowością OK ?
        • jepat Re: goscie... 11.06.02, 08:51
          Ja myśle że małomiasteczkowość to jest plus.
          • gadacz Re: goscie... 11.06.02, 09:03
            weźmy np. takie Twin Peaks :)
          • georghe Re: goscie... 11.06.02, 09:03
            Być może, ale w tym wypadku raczej nie chodzi o komplementy tylko o to by komuś
            dociąć.
            • gadacz Re: goscie... 11.06.02, 09:12
              Małomiasteczkość - wystarczy zobaczyć jak na forum wszedł w wielkim stylu Gamma
              a jak się wtoczył Norbert - która postawa jest małomiasteczkowa ? - pozostawiam
              to bez odpowiedzi...
              • Gość: Norbert Re: niegoscinni gospodarze ....... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.06.02, 14:04
                To zabawne ,wszyscy uczepili sie jednego sformulowania "malomiasteczkowosc"
                dowodzac ze jest to istotnie kompleks,natomiast nikt nie dotyka istoty rzeczy
                a wiec chamskiego zachowania niektorych gospodarzy w konfrontacji z obcymi i
                na nic idiotyczne porownywanie Norberta z kims innym.Wasz problem polega na
                trudnosci w opanowaniu innego sposobu myslenia;inne spojrzenia czy
                interpretacje wprowadzaja Was w panike ktora procentuje osobistymi atakami co
                jest generalnie "cecha" polskosci ktora ma i to do siebie ze jest bardzo
                oporna na wiedze.I tym nieoptymistycznym akcentem zegnam niegoscinnych jaslan
                zyczac milego powrotu do zupek i innych banalnych temacikow.......
                • Gość: Piotrek Hura! Mam nadzieję że Norbert dotrzyma słowa żegna IP: 207.30.78.* 11.06.02, 14:38
                  m ;-)
                  Choć jego posty były negatywne, a to rzadkość na tym forum.
                • gadacz Re: niegoscinni gospodarze ....... 11.06.02, 14:42
                  Odpiszę Ci choć nie miałem zamiaru - nie rozumiesz odmieńcu że pewne rzeczy
                  można powiedzieć inaczej ? ciszej ? spokojniej ? Bez pokazywania własnego
                  nadwyrężonego Ja ?
                  Sam nadajesz agresywny ton dyskusji a potem starasz się zbierać z tego nie wiem
                  co - satysfakcję ????!!! . Nawet nie spróbowałeś normalnie pogadać - poddać
                  jakiegoś tematu do dyskusji z góry skazując nas na porażkę z Twoim poczuciem
                  własnej wartości. Więc może troszkę życzliwości zamiast walenia w
                  mesjanistyczny ton jaki to Ty zajebisty jesteś a wszyscy Cię chcą
                  ukrzyżować ... Nie sadze zresztą by coś poza zamieszaniem i leczeniem własnych
                  kompleksów mogło cię zainteresować - jeśli jest inaczej to przynajmniej spróbuj
                  troszkę pozytywniej pomyśleć u ludziach tu piszących albo przestań mieszać .
                  • Gość: Piotrek amerykańska małomiasteczkowość IP: 207.30.78.* 11.06.02, 22:03
                    Czy wiecie że kiepsko tu w USA z wysokimi budynkami? Małomiasteczkowość
                    ogranicza się raptem do pierwszego piętra, a w zasadzie wszystko jest
                    parterowe. Jasło górą choćby z 4-piętrowymi blokami, nie mówiąc już o downtown
                    z trzema wieżowcami. Wiem co mówię :-)
                • m.a.r.y.s.i.a Re: niegoscinni gospodarze ....... 11.06.02, 21:06
                  N. Twoje wypowiedzi są zwiłe .Staram się jak mogę, chcę być gościnna.
                  No to i Ty , Kurka Wodna, wykaż dobrą wolę !!!!!!!!!!!!!!!!!
                  I BĄDŻ Życzliwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Przecież wiesz !!!!!!!!!!!
                • georghe Re: niegoscinni gospodarze ....... 12.06.02, 08:31
                  Gość portalu: Norbert napisał(a):

                  > To zabawne ,wszyscy uczepili sie jednego sformulowania "malomiasteczkowosc"
                  > dowodzac ze jest to istotnie kompleks,natomiast nikt nie dotyka istoty rzeczy
                  > a wiec chamskiego zachowania niektorych gospodarzy w konfrontacji z obcymi i
                  > na nic idiotyczne porownywanie Norberta z kims innym.Wasz problem polega na
                  > trudnosci w opanowaniu innego sposobu myslenia;inne spojrzenia czy
                  > interpretacje wprowadzaja Was w panike ktora procentuje osobistymi atakami co
                  > jest generalnie "cecha" polskosci ktora ma i to do siebie ze jest bardzo
                  > oporna na wiedze.I tym nieoptymistycznym akcentem zegnam niegoscinnych jaslan
                  > zyczac milego powrotu do zupek i innych banalnych temacikow.......

                  Smutny, zakompleksiony facet z Ciebie. Ojciec Cię bił? Żona ? Eeeee.... żona to
                  chyba nie za bardzo bo pewnie jej nie masz - wstydziłbyś się o rękę
                  poprosić...... kompleksy, kompleksy.....
                  I jeszcze jedno. Problem to masz Ty i to wielki. Wyluzuj trochę bo ta żółć, która
                  w Tobie kipi ZABIJE CIĘ !
                  Żegnaj Wielki, Nowoczesny Obywatelu Świata.

                  podpisano: małomiasteczkowy chłopek z podkarpacia.
                  • Gość: Norbert Re: georghe IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.06.02, 14:00
                    ...kto sieje wiatr zbiera burze....
                    • millenik1 Re: georghe 12.06.02, 15:40
                      ciekawe co pana N. tak pociaga w forum
                      Jaslo,moze "malomiasteczkowosc"(przepraszam ze sie powtarzam),ktora urosla do
                      jakiegos blizej nieokreslonego symbolu...
                      • Gość: Norbert Re: millenik IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.06.02, 01:23
                        ...malomiasteczkowosc to nie to ze pochodzisz z malego miasteczka ale sposob
                        ukazania siebie szczegolnie w nieco odmiennych warunkach niz te na codzien lub
                        w starciu z kontrowersyjnym "przeciwnikiem" ...kiedy brak wiedzy czy
                        samodzielnego myslenia pokrywasz krzykiem (upper case) badz personalnymi
                        wycieczkami (tam gdzie uzywam "ty" nie odnos tego do siebie, nie zamierzam
                        prowokowac Twoich nacjonalistycznych zapedow)
                    • Gość: Muminek Do Norberta IP: *.polpak-karton.pl 13.06.02, 00:05
                      Ja ciebie też bardzo lubię :)))))))
                      • Gość: Norbert Re: Muminek IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.06.02, 01:13
                        ...nigdy w to nie watpilem a do reszty przekonala mnie Twoja wdzieczna
                        rymowanka...
    • Gość: gosia-s Re: goscie... IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 12.06.02, 17:33
      millenik1 napisał(a):

      > cos duzo gosci ostatnio sie pojawilo na forum(prowincionalne,ze tak
      > powiem "kresowe" ale zawsze forum} moze sie wstydza ,a moze sie boja ze ktos do
      >
      > nich napisze jakis liscik...

      Ja tam się nie boję. Loguję się właściwie tylko w pracy.

      • millenik1 Re: goscie... 14.06.02, 19:19
        no to skomentuj nowy poscik na naszym forum...
        • gosia-s Re: goscie... 21.06.02, 15:55
          millenik1 napisał(a):

          > no to skomentuj nowy poscik na naszym forum...

          Trochę późno, ale pytam: jaki nowy?
      • Gość: Piotrek Re: goscie... IP: 207.30.78.* 14.06.02, 23:06
        Wpadaj tu częściej ;-)
        • gosia-s Re: goscie... 21.06.02, 15:58
          Gość portalu: Piotrek napisał(a):

          > Wpadaj tu częściej ;-)


          OK! ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka