apolityczny
22.04.05, 10:38
Bardzo ładnie, że pojawia się na JDK informacja o obchodach 640-lecia Jasła.
Troszeczkę tylko rozśmieszył (a może zatrwożył) mnie ten baner a właściwie
jeden szczegół. Chodzi mi o literę w nazwie naszego miasta. Miała ona zapewne
wyglądać jak "Ł" a wygląda (bo pewnie jest) jak oznaczenie funta brytyjskiego
(₤).
Pozostaje mi wierzyć, że to tylko "wypadek" przy pracy. Ale ktoś powinien
odpowiedzieć za to "niedopatrzenie" - tu apeluje do dyrekcji tekgo ośrodka
kultury - no, chyba że to same władze pisały...