Dodaj do ulubionych

Baner na JDK

22.04.05, 10:38
Bardzo ładnie, że pojawia się na JDK informacja o obchodach 640-lecia Jasła.
Troszeczkę tylko rozśmieszył (a może zatrwożył) mnie ten baner a właściwie
jeden szczegół. Chodzi mi o literę w nazwie naszego miasta. Miała ona zapewne
wyglądać jak "Ł" a wygląda (bo pewnie jest) jak oznaczenie funta brytyjskiego
(₤).
Pozostaje mi wierzyć, że to tylko "wypadek" przy pracy. Ale ktoś powinien
odpowiedzieć za to "niedopatrzenie" - tu apeluje do dyrekcji tekgo ośrodka
kultury - no, chyba że to same władze pisały...
Obserwuj wątek
    • georghe Re: flagi.... 22.04.05, 11:33
      A kto powienien odpowiedzieć za to, że flagi papieskie wisiały w naszym
      mieście "do góry kołami" ? Zreszta nie tylko w naszym bo w Krośnie również.
      Najgorsze, że to nie pierwszy raz.
    • adas49 Re: Baner na JDK 22.04.05, 16:04
      apolityczny napisał: Chodzi mi o literę w nazwie naszego miasta. Miała ona
      zapewne
      > wyglądać jak "Ł" a wygląda (bo pewnie jest) jak oznaczenie funta brytyjskiego
      > (₤).
      > Pozostaje mi wierzyć, że to tylko "wypadek" przy pracy.


      To z pewnoscia nie byl wypadek przy pracy.
      To spisek Wielkiej Lozy Masonskiej , ktorej jak wiadomo jedna z glownych siedzb
      znajduje sie w Anglii.
      • ouimet Re: Baner na JDK 22.04.05, 22:48
        fachowcy wypowiedzieli sie,ze niestety nie istniejea wytyczne co do sposobu
        zawieszania flagi papieskiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka