harnasi
24.10.03, 22:40
1. Odpowiadam psychiatrze po prostu lekarzu lecz się sam he he i wiem ze
jesteś alkoholikiem to widać sąsiedzie z Mickiewicza he he
2. będę klikam na forum bo jest moje jak i wasze jak godoł pyzdra ni
3. Jojo 81 ? to rok urodzenia wic jestem starszy o rok baranie. Wedle twego
życzenia sam sobie wsadź na 11 listopada nie koniecznie pod pomnikiem, chyba
że ty tam chodzisz baranie badyla w pośladki, albo poproś swych przyjaciół z
SLD wraz z nowelizacja ustawy o homoseksualistach niech ci wsadza w zadek
parszywa ohydo, a z relacji w TV zobaczą jak jasielski pedał z partii władzy
robi sobie dobrze
4.a tak pozatym to oprucz UPR pier...... wszystkie partie