Dodaj do ulubionych

"PRZEDSZKOLE NA "PÓŁ ETATU"

04.09.06, 17:33
Witam serdecznie!
Jestem ciekawa czy w Pruszkowie lub naszej okolicy jest przedszkole na
tzw. "pół etatu". Gdzie można zaprowadzić dziecko 2,5 -letnie na kilka godzin
codziennie lub kila razy w tygodniu? A może nawet na 1 lub 2 godzinki?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Iwa
Obserwuj wątek
    • edyta1177 Re: "PRZEDSZKOLE NA "PÓŁ ETATU" 05.09.06, 16:37
      Witam obierajac dzis dziecko z przedszkola przy ul.3 Maja na tablicy ogłoszeń
      przed przedszkolem jest informacja o Domowym Przedszkolu. Pewnie jest to cos
      prywatnego.Jest podany nr tel. Pozdrawiam.
      • iwa2004 Do edyta 1177 05.09.06, 22:45
        Napisałam na priva.
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka