Gość: tekilaiboneti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.04, 22:21 Kto mi pomoże odnalezc piosenki słynnego Boraksa? Może ktos pamięta tytuł wątku? Wyszukiwarka mi nie znajduje niczego, a obiecalam podesłać znajomym :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Butch_Coolidge Re: Piosenki Boraksa IP: *.piasta.pl 20.02.04, 02:27 Oto są: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=10518742&a=10531490 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=10518742&a=10518742 Strzałka Butch C. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tekilaiboneti Re: Piosenki Boraksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.04, 14:04 Jejku, wielkie dzięki! I to jeszcze sam wielki Butch do mnie myszki szarej pisze! Właśnie o ten wątek mi chodzilo, bo z wątku o naborze już wcześniej namierzyłam. Dzieki i pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś