blux 14.06.10, 22:47 Lis pogrążył się zupełnie zaproszeniem Karnowskiego. Pokazał wszystkim czym jest TVP. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kubissimo Re: Karnowski u Lisa 14.06.10, 23:55 byc moze to byl warunek (lub jeden z wielu), ktory Lis musial spelnic, zeby program sie ukazal. Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 00:05 Żal wam, że jarosława nie było? Nie chciał przyjść od samego początku. 23. Odpowiedz Link Zgłoś
grek.grek Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 11:07 Lis się pogrąza zapraszaniem ciągle tych samych ludzi, Kwach, Balcerowicz, Olechowski, Balcerowicz, OLechowski, Kwach, albo Tusk jak ma czas, zaś Murgabia Komorowski był zdaje się 5 razy w tym sezonie. Tego się już oglądać nie da. Politycy mają swoje ustalone teksty i z 90 % pewnością można określić, co który powie w danej kwestii, jak odpowie na dane pytanie. Znacznie ciekawsze są rozmowy pomiędzy komentatorami, publicystami i akurat to Lisowi wyszło zgrabnie, że zaprosił kolegów po fachu. A Karnowski jest po stronie PiS, więc dlaczego miał go nie zaprosić, skoro był pod rękę i jest reprezentacyjny ? Lepsze rzeczy się działy w TVN, gdzie Staniszkis wywiozła Palikota na furze gnoju. Człowiek się ostatecznie wydurnił - pryszczatą agresją i napastliwością przeciw spokojowi i perfekcyjnym ripostom Staniszkis. Odpowiedz Link Zgłoś
blux Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 15:06 Karnowski delikatnie mówiąc odstawał od pozostałych komentatorów/publicystów. Przede wszystkim tym, że nie nazwałbym go ani publicystą ani komentatorem. Można być po którejś stronie ale w tak arogancki, szczeniacki, wyrachowany sposób. Od każdego z pozostałych rozmówców mógłby dostać po głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
grek.grek Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 15:54 Czyli Platforma znów zyskała ;) Btw, największym przekrętem jest jednak fakt, ze z programu wykluczono Napieralskiego. Miało być trzech : Komor, Kaczor i Napier, Kaczor się wykluczył sam, producent podtrzymywał zaproszenie dla wszystkich, a zarząd TVP ustali, że wystąpi tylko Murgrabia Ansbach. Już czują, że zmiana władzy o krok, więc plusują. Co za szmondaki... Odpowiedz Link Zgłoś
baabeczka Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 18:51 Greku idz i pisz pieknie o kinie, w polityce nie umiesz,albo nie chcesz, byc obiektywny, Napieralski wykluczyl sie sam, nie chodzi tam,gdzie nie ma prezesa, albo wychodzi, jak juz pojdzie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Karnowski u Lisa 16.06.10, 11:47 baabeczka napisała: Potrafi, potrafi być obiektywny, ale nie chce, bo jest śmiertelnie (i ślepo?) zakochany w tej Latawicy ... Ups! w Lewicy, w Lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś