Dodaj do ulubionych

Karnowski u Lisa

14.06.10, 22:47
Lis pogrążył się zupełnie zaproszeniem Karnowskiego. Pokazał wszystkim czym
jest TVP.
Obserwuj wątek
    • kubissimo Re: Karnowski u Lisa 14.06.10, 23:55
      byc moze to byl warunek (lub jeden z wielu), ktory Lis musial spelnic, zeby program sie ukazal.
      • oryginal23 Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 00:05
        Żal wam, że jarosława nie było?
        Nie chciał przyjść od samego początku.
        23.
    • grek.grek Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 11:07
      Lis się pogrąza zapraszaniem ciągle tych samych ludzi, Kwach, Balcerowicz, Olechowski, Balcerowicz, OLechowski, Kwach, albo Tusk jak ma czas, zaś Murgabia Komorowski był zdaje się 5 razy w tym sezonie. Tego się już oglądać nie da. Politycy mają swoje ustalone teksty i z 90 % pewnością można określić, co który powie w danej kwestii, jak odpowie na dane pytanie. Znacznie ciekawsze są rozmowy pomiędzy komentatorami, publicystami i akurat to Lisowi wyszło zgrabnie, że zaprosił kolegów po fachu. A Karnowski jest po stronie PiS, więc dlaczego miał go nie zaprosić, skoro był pod rękę i jest reprezentacyjny ?

      Lepsze rzeczy się działy w TVN, gdzie Staniszkis wywiozła Palikota na furze gnoju. Człowiek się ostatecznie wydurnił - pryszczatą agresją i napastliwością przeciw spokojowi i perfekcyjnym ripostom Staniszkis.
      • blux Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 15:06
        Karnowski delikatnie mówiąc odstawał od pozostałych komentatorów/publicystów.
        Przede wszystkim tym, że nie nazwałbym go ani publicystą ani komentatorem. Można
        być po którejś stronie ale w tak arogancki, szczeniacki, wyrachowany sposób. Od
        każdego z pozostałych rozmówców mógłby dostać po głowie.
        • grek.grek Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 15:54
          Czyli Platforma znów zyskała ;)

          Btw, największym przekrętem jest jednak fakt, ze z programu wykluczono Napieralskiego. Miało być trzech : Komor, Kaczor i Napier, Kaczor się wykluczył sam, producent podtrzymywał zaproszenie dla wszystkich, a zarząd TVP ustali, że wystąpi tylko Murgrabia Ansbach. Już czują, że zmiana władzy o krok, więc plusują. Co za szmondaki...
          • baabeczka Re: Karnowski u Lisa 15.06.10, 18:51
            Greku
            idz i pisz pieknie o kinie,
            w polityce nie umiesz,albo nie chcesz, byc obiektywny,
            Napieralski wykluczyl sie sam,
            nie chodzi tam,gdzie nie ma prezesa,
            albo wychodzi, jak juz pojdzie:-)
            • barbasia1 Re: Karnowski u Lisa 16.06.10, 11:47
              baabeczka napisała:

              Potrafi, potrafi być obiektywny, ale nie chce, bo jest śmiertelnie
              (i ślepo?) zakochany w tej Latawicy ... Ups! w Lewicy, w Lewicy.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka