Dodaj do ulubionych

-Paraolimpiada 2012-

05.09.12, 12:32
Zastanawia mnie, dlaczego telewizja nie transmituje występów niepełnosprawnych sportowców. Olimpiada była pokazywana każdego dnia jej trwania.
Na ten moment niepełnosprawni zdobyli już więcej medali niż pełnosprawni sportowcy....
Obserwuj wątek
    • wendrowczyk Re: -Paraolimpiada 2012- 07.09.12, 11:38
      A po co?
    • lilith76 Re: -Paraolimpiada 2012- 07.09.12, 14:32
      Bo materiał nie przyciągnąłby reklamodawców i nie byłoby kasy :/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka