Gość: Kiełbasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 22:11 Akurat w wakacje TVN raczy nas powtórkami tego dokumentu, jakie są wasze opinie na jego temat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: orkel Re: ALFABET MAFII - opinie IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.04, 08:10 Jakoś nigdy na niego nie trafiam - widziałem ze dwa odcinki. Moim zdanie bardzo dobry - dobre tempo, ciekawe zdjęcia (Kiełbasa na wakacjach, tańczący Pershing - rewelacyjne), jak zawsze w TVN świetna oprawa graficzn i dżwiękowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiełbasa Re: ALFABET MAFII - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 10:34 Właśnie, ciekaowstką tego dokumentu były wywiady z samymi bandytami oraz ich prywatne kasety video. Przez to nie był to tylko suchy narrator i zdjęcia z ukrycia.Chyba niedługo ma się ukazać książkowa wersja serialu-tak w Polityce pisali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABW PO CO TA CHAŁA TVN ?!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.04, 14:19 Po co te wszystkie Alfabety mafii, Cele itp? Za wszelką cenę trzeba epatować złem, przemocą, zbrodnią? Walorów poznawczych nie ma żadnych (wszystko znane z prasy), rozrywkowych też. A jeżeli już to jest to rozrywka i "poważna" propozycja programowa dla odmóżdżonych amatorów telenowel i reklam. Te hecne wywiadziki z pozorami zagrożenia (maski na twarzach, zniekształcony głos, reporter robiący pod siebie itd)to pewnie agitki robione na zlecenie samych mafiosów lub też wprawki do reportaży z przyszłego życia elit RP. W miejscu odosobnienia stale będą im towarzyszyć ekipy pana Wejcherta i Waltera, jako nieodłączni kompani więziennej niedoli... Ot, tandeta. Tej całej TVN raczej nigdy nie uda się zrobić ciekawego, nie sponsorowanego i na poziomie reportażu o jasnych stronach życia, gdyż to wymaga wzniesienia się ponad mamonę i przede wszystkim autorów wrażliwych i z talentem. Takich tam nie ma. Stąd tylko ciągle cele, mafie, hieny, wrony, chajzery, toki-szoki i inne badziewie. A, i oczywiście ananasy z córeczki szefa klasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kama Tacy bohaterowie jaki TVN IP: 149.156.213.* 02.08.04, 17:02 Większość własnych tefauenowskich programów gloryfikuje bandytow, mordercow, patologie i przemoc. To sie podobno sprzedaje. A ze dobre tempo, dzwięk i montaz, to i tez ludzie ogladaja przestepcow na wakacjach. Smutne i beznadziejne. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_tomala Re: ALFABET MAFII - opinie 03.08.04, 08:20 typowo tefałenowska produkcja - zapowadana jako niewiadomo co a tak naprawdę nuda. jakiś grubas w czapce opowiada głodne kawałki, w zasadzie może opowiadać dowolne pierdoły bo jak to zweryfikowac? "pierwszy raz publlikowane" zdjęcia bandziora który se na dyskotece jakiejś zasówa (no chyba że sensacją miało być to że facio kiepsko tańczy) nic ciekawego. nuuuuuuuda. Odpowiedz Link Zgłoś
curtiz Re: ALFABET MAFII - opinie 03.08.04, 08:56 mysle ze to bardzo ciekawy program, dobrze zrobiony, a zdjecia na wakacjach sa naprawde super. moze nudny, ale to dlatego ze mafia w polsce okazala sie dosc banalna - ot, chlopaki w niezlych furach i z bronia, co lubia sobie czasem poszpanowac i postrzelac. nie maja zadnych zasad, zadnego wysylania martwych ryb, zaden nie mowi jak marlon brando w ojcu chrzestnym, a najwiecej ofiar pociagnela za soba wojna o przemyt spirytusu. mam jednak wrazenie, ze wlasnie taka swojska mafia jest o wiele grozniejsza od roznych osmiornic, camorry itp. Odpowiedz Link Zgłoś