Dodaj do ulubionych

ALFABET MAFII - opinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 22:11
Akurat w wakacje TVN raczy nas powtórkami tego dokumentu, jakie są wasze
opinie na jego temat?
Obserwuj wątek
    • Gość: orkel Re: ALFABET MAFII - opinie IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.04, 08:10
      Jakoś nigdy na niego nie trafiam - widziałem ze dwa odcinki. Moim zdanie bardzo
      dobry - dobre tempo, ciekawe zdjęcia (Kiełbasa na wakacjach, tańczący Pershing -
      rewelacyjne), jak zawsze w TVN świetna oprawa graficzn i dżwiękowa.
      • Gość: Kiełbasa Re: ALFABET MAFII - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 10:34
        Właśnie, ciekaowstką tego dokumentu były wywiady z samymi bandytami oraz ich
        prywatne kasety video. Przez to nie był to tylko suchy narrator i zdjęcia z
        ukrycia.Chyba niedługo ma się ukazać książkowa wersja serialu-tak w Polityce
        pisali.
    • Gość: ABW PO CO TA CHAŁA TVN ?!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.04, 14:19
      Po co te wszystkie Alfabety mafii, Cele itp?
      Za wszelką cenę trzeba epatować złem, przemocą, zbrodnią? Walorów poznawczych
      nie ma żadnych (wszystko znane z prasy), rozrywkowych też. A jeżeli już to jest
      to rozrywka i "poważna" propozycja programowa dla odmóżdżonych amatorów
      telenowel i reklam. Te hecne wywiadziki z pozorami zagrożenia (maski na
      twarzach, zniekształcony głos, reporter robiący pod siebie itd)to pewnie agitki
      robione na zlecenie samych mafiosów lub też wprawki do reportaży z przyszłego
      życia elit RP. W miejscu odosobnienia stale będą im towarzyszyć ekipy pana
      Wejcherta i Waltera, jako nieodłączni kompani więziennej niedoli... Ot,
      tandeta. Tej całej TVN raczej nigdy nie uda się zrobić ciekawego, nie
      sponsorowanego i na poziomie reportażu o jasnych stronach życia, gdyż to wymaga
      wzniesienia się ponad mamonę i przede wszystkim autorów wrażliwych i z
      talentem. Takich tam nie ma. Stąd tylko ciągle cele, mafie, hieny, wrony,
      chajzery, toki-szoki i inne badziewie. A, i oczywiście ananasy z córeczki szefa
      klasy...
      • Gość: Kama Tacy bohaterowie jaki TVN IP: 149.156.213.* 02.08.04, 17:02
        Większość własnych tefauenowskich programów gloryfikuje bandytow, mordercow,
        patologie i przemoc.
        To sie podobno sprzedaje.
        A ze dobre tempo, dzwięk i montaz, to i tez ludzie ogladaja przestepcow na
        wakacjach.
        Smutne i beznadziejne.
    • johnny_tomala Re: ALFABET MAFII - opinie 03.08.04, 08:20
      typowo tefałenowska produkcja - zapowadana jako niewiadomo co a tak naprawdę
      nuda. jakiś grubas w czapce opowiada głodne kawałki, w zasadzie może opowiadać
      dowolne pierdoły bo jak to zweryfikowac? "pierwszy raz publlikowane" zdjęcia
      bandziora który se na dyskotece jakiejś zasówa (no chyba że sensacją miało być
      to że facio kiepsko tańczy) nic ciekawego. nuuuuuuuda.
      • curtiz Re: ALFABET MAFII - opinie 03.08.04, 08:56
        mysle ze to bardzo ciekawy program, dobrze zrobiony, a zdjecia na wakacjach sa
        naprawde super. moze nudny, ale to dlatego ze mafia w polsce okazala sie dosc
        banalna - ot, chlopaki w niezlych furach i z bronia, co lubia sobie czasem
        poszpanowac i postrzelac. nie maja zadnych zasad, zadnego wysylania martwych
        ryb, zaden nie mowi jak marlon brando w ojcu chrzestnym, a najwiecej ofiar
        pociagnela za soba wojna o przemyt spirytusu. mam jednak wrazenie, ze wlasnie
        taka swojska mafia jest o wiele grozniejsza od roznych osmiornic, camorry itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka