Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z forum !

11.12.15, 10:30
w już otwartym wątku nie mogę otworzyć żadnego z ukrytych postów, nie mogę żadnego postu dodac, nie mogę odpowiedzieć na żaden post.

co to ma być ? co tu się dzieje ?
Obserwuj wątek
    • daria275 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 12:01
      Zabrali się za wprowadzenie zmian... O, tych właśnie:
      forum.gazeta.pl/forum/w,89075,158970995,158970995,List_otwarty_do_Adama_Michnika.html
    • siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 15:49
      A dlaczego na innych forach (kraj, praca) jest po staremu?
      • daria275 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 17:05
        Bo wprowadzają te zmiany stopniowo. Niestety, te pseudoreformy są nieodwołalne i niedługo pewnie pozostałe fora też zostaną "ulepszone"
    • barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 20:11
      O matko! Czyżby nadszedł czas, by się wynosić z tego forum??? :/
      • ewa9717 Re: Co się dzieje z forum ! 12.12.15, 21:29
        Podpisywaliśmy nawet lis do Michnika, ale własciciele piszą tylko, ze wszystko dla naszego dobra. Takie ludzkie pany. Ponoć idzie o liczbę kliknięć. Zabijają fora...
        Jedyne ustępstwo, na jakie poszli, to bledziutki napis "Rozwiń dyskusję" u góry po lewej. Trochę pomaga, ale i tak o kant dudy...
        • barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 16:03
          Podpisywaliśmy nawet lis do Michnika, ale własciciele piszą tylko, ze wszystko dla naszego dobra. Takie ludzkie pany. Ponoć idzie o liczbę kliknięć. Zabijają fora...

          Właśnie.
      • shatmach Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 09:59
        Przecież tutaj i tak już się właściwie nic nie dzieje.
        • barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 16:05
          shatmach napisał:

          > Przecież tutaj i tak już się właściwie nic nie dzieje.

          Czyżby?
        • wacek69 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 17:39
          No właśnie ... Piątka egzaltowanych panienek plus smutny pan / o mentalności nauczyciela podstawówki / z Jeleniej Góry piszą do siebie od kilku lat. Smutny pan nawet pisze do siebie i polemizuje ze sobą. Nowych gości nie ma bo to nie forum tylko takie świeckie kółko różańcowe.
          • siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 18:07
            O, nasz wielbiciel wreszcie się odezwał. Co tak długo? Dzięki za komplement, ale egzaltowaną panienką to byłam wieki temu.

            Sorry, kochani, ale nie zdzierżyłam.
            • barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 19:56
              Nie masz za co przepraszać, Bronte. Przecież bardzo grzecznie odpowiadasz na post naszego psychofana wacka69. :)
          • barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 20:34
            wacek69 napisał:

            > No właśnie ... Piątka egzaltowanych panienek plus smutny pan / o mentalności na
            > uczyciela podstawówki / z Jeleniej Góry piszą do siebie od kilku lat. Smutny pa
            > n nawet pisze do siebie i polemizuje ze sobą. Nowych gości nie ma bo to nie for
            > um tylko takie świeckie kółko różańcowe.

            I dodaj jeszcze, waciu69, że "świeckie kółko" ma ciebie, wacka69, psychofana, który od lat z wypiekami na twarzy czyta te wszystkie nasze posty , śledzi, podgląda, podnieca się niezdrowo. Pod swoim nickiem, albo pod wieloma różnymi nickami podszywkami i innymi od lat wypisuje głupie komentarze ad personam, raczy nas niedorzecznymi wynurzeniami albo poucza tonem prowincjonalnego ciecia, co myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, bo zobaczył wcześniej od nas dwa filmy i jeden serial, hehe!
            • barbasia1 wacek69 13.12.15, 20:39
              I dodaj jeszcze, waciu69, że "świeckie kółko" ma ciebie, wacka69, SMĘTNEGO psychofana, który od lat z wypiekami na twarzy czyta te wszystkie nasze posty , śledzi, podgląda, podnieca się niezdrowo.
              • wacek69 Re: wacek69 14.12.15, 00:19
                Dobre! To trochę brzmi tak jak Kaczyński mówiacy, ze ludzie KOD to hipokryci... Oj ludzie ludzie
                • siostra_bronte Re: wacek69 14.12.15, 15:00
                  Wacusiu, a kto ci broni założyć własny wątek albo i forum? Będą walić tłumy. A kogoś kto nazywa innych "kretynami" trudno traktować poważnie. EOT.
                • barbasia1 Re: wacek69 15.12.15, 00:38
                  wacek69 napisał:

                  > Dobre! To trochę brzmi tak jak Kaczyński mówiacy, ze ludzie KOD to hipokryci...
                  > Oj ludzie ludzie

                  Waciu69, naprawdę nie rozumiem, co ty tu naknociłeś i o co ci biega.
                  Forum Telewizja, jeszcze raz ci powtarzam, nie jest miejscem do zajmowania się czyimiś problemami psychicznymi. Poszukaj sobie odpowiedniego miejsca , najlepiej w realu. Z serca radzę.
                  EOT.
        • siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 19:00
          Bez przesady. Są tu fora z przeciętnie jednym postem w miesiącu.
    • gryfny Re: Co się dzieje z forum ! 23.12.15, 23:03
      [url=http://www.gif-paradies.de][img]https://www.gif-paradies.de/gifs/ereignisse/weihnachten/merry_christmas/merry_christmas_0149.gif[/img][/url]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka