grek.grek 11.12.15, 10:30 w już otwartym wątku nie mogę otworzyć żadnego z ukrytych postów, nie mogę żadnego postu dodac, nie mogę odpowiedzieć na żaden post. co to ma być ? co tu się dzieje ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daria275 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 12:01 Zabrali się za wprowadzenie zmian... O, tych właśnie: forum.gazeta.pl/forum/w,89075,158970995,158970995,List_otwarty_do_Adama_Michnika.html Odpowiedz Link Zgłoś
siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 15:49 A dlaczego na innych forach (kraj, praca) jest po staremu? Odpowiedz Link Zgłoś
daria275 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 17:05 Bo wprowadzają te zmiany stopniowo. Niestety, te pseudoreformy są nieodwołalne i niedługo pewnie pozostałe fora też zostaną "ulepszone" Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 11.12.15, 20:11 O matko! Czyżby nadszedł czas, by się wynosić z tego forum??? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ewa9717 Re: Co się dzieje z forum ! 12.12.15, 21:29 Podpisywaliśmy nawet lis do Michnika, ale własciciele piszą tylko, ze wszystko dla naszego dobra. Takie ludzkie pany. Ponoć idzie o liczbę kliknięć. Zabijają fora... Jedyne ustępstwo, na jakie poszli, to bledziutki napis "Rozwiń dyskusję" u góry po lewej. Trochę pomaga, ale i tak o kant dudy... Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 16:03 Podpisywaliśmy nawet lis do Michnika, ale własciciele piszą tylko, ze wszystko dla naszego dobra. Takie ludzkie pany. Ponoć idzie o liczbę kliknięć. Zabijają fora... Właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
shatmach Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 09:59 Przecież tutaj i tak już się właściwie nic nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 16:05 shatmach napisał: > Przecież tutaj i tak już się właściwie nic nie dzieje. Czyżby? Odpowiedz Link Zgłoś
wacek69 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 17:39 No właśnie ... Piątka egzaltowanych panienek plus smutny pan / o mentalności nauczyciela podstawówki / z Jeleniej Góry piszą do siebie od kilku lat. Smutny pan nawet pisze do siebie i polemizuje ze sobą. Nowych gości nie ma bo to nie forum tylko takie świeckie kółko różańcowe. Odpowiedz Link Zgłoś
siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 18:07 O, nasz wielbiciel wreszcie się odezwał. Co tak długo? Dzięki za komplement, ale egzaltowaną panienką to byłam wieki temu. Sorry, kochani, ale nie zdzierżyłam. Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 19:56 Nie masz za co przepraszać, Bronte. Przecież bardzo grzecznie odpowiadasz na post naszego psychofana wacka69. :) Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 20:34 wacek69 napisał: > No właśnie ... Piątka egzaltowanych panienek plus smutny pan / o mentalności na > uczyciela podstawówki / z Jeleniej Góry piszą do siebie od kilku lat. Smutny pa > n nawet pisze do siebie i polemizuje ze sobą. Nowych gości nie ma bo to nie for > um tylko takie świeckie kółko różańcowe. I dodaj jeszcze, waciu69, że "świeckie kółko" ma ciebie, wacka69, psychofana, który od lat z wypiekami na twarzy czyta te wszystkie nasze posty , śledzi, podgląda, podnieca się niezdrowo. Pod swoim nickiem, albo pod wieloma różnymi nickami podszywkami i innymi od lat wypisuje głupie komentarze ad personam, raczy nas niedorzecznymi wynurzeniami albo poucza tonem prowincjonalnego ciecia, co myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, bo zobaczył wcześniej od nas dwa filmy i jeden serial, hehe! Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 wacek69 13.12.15, 20:39 I dodaj jeszcze, waciu69, że "świeckie kółko" ma ciebie, wacka69, SMĘTNEGO psychofana, który od lat z wypiekami na twarzy czyta te wszystkie nasze posty , śledzi, podgląda, podnieca się niezdrowo. Odpowiedz Link Zgłoś
wacek69 Re: wacek69 14.12.15, 00:19 Dobre! To trochę brzmi tak jak Kaczyński mówiacy, ze ludzie KOD to hipokryci... Oj ludzie ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
siostra_bronte Re: wacek69 14.12.15, 15:00 Wacusiu, a kto ci broni założyć własny wątek albo i forum? Będą walić tłumy. A kogoś kto nazywa innych "kretynami" trudno traktować poważnie. EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
barbasia1 Re: wacek69 15.12.15, 00:38 wacek69 napisał: > Dobre! To trochę brzmi tak jak Kaczyński mówiacy, ze ludzie KOD to hipokryci... > Oj ludzie ludzie Waciu69, naprawdę nie rozumiem, co ty tu naknociłeś i o co ci biega. Forum Telewizja, jeszcze raz ci powtarzam, nie jest miejscem do zajmowania się czyimiś problemami psychicznymi. Poszukaj sobie odpowiedniego miejsca , najlepiej w realu. Z serca radzę. EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
siostra_bronte Re: Co się dzieje z forum ! 13.12.15, 19:00 Bez przesady. Są tu fora z przeciętnie jednym postem w miesiącu. Odpowiedz Link Zgłoś
gryfny Re: Co się dzieje z forum ! 23.12.15, 23:03 [url=http://www.gif-paradies.de][img]https://www.gif-paradies.de/gifs/ereignisse/weihnachten/merry_christmas/merry_christmas_0149.gif[/img][/url] Odpowiedz Link Zgłoś