Dodaj do ulubionych

FILMIK Monika&Chemik

IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 21.04.02, 23:33
Co sądzicie o tym filmiku puszczonym w RINGU mi się chciało wymiotować oni
sobie pstrykają fotki i gadają a technicy tvn podkładają muzyczkę i robią z
nich wielką parę zakochanych nastolatków-gówno prawda-Chemik to dla mnie
skończony gej-jego specjalność poprawianie włosów-kręcenie loków i pasemka-
Monika jest normalną kobitką,z której robią wielką piękność BB-do bani mógł
odpaść geju,pppaaa
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka