Dodaj do ulubionych

No i zarżnęli kurę...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 22:47
A konkretnie Agnieszka zarżnęła. Muszę powiedzieć, że motyw z kroplami krwi
na kamerze mnie niemal wykończył - taka rodzima makabra :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ert Kura w klatce jeszcze się ruszała IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.10.04, 22:48
      Jestem tego pewien, że jeszcze minimalnie podrygiwała
    • Gość: ert Vito - Italiano IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.10.04, 22:51
      Jak ja nie trawię tego gościa. Koślawy, z bruszkiem i jeszcze trywialny do
      bólu. Pusty jak...(no właśnie co?). Jak to italiano - wielkie dziecko. Za to
      jak pięknie ryczy..prawdziwy tarzan. Jak to italiano - wielki podrywacz. Za to
      jaką piękną ma czaszkę i zęby. Seksista z niego. Ustawia facetów, żeby na panny
      głosowali bo boji się o własny tyłek.
    • b_bb Re: No i zarżnęli kurę... 18.10.04, 22:52
      Byłam pewna, że kogoś zabicie kury zbulwersuje!
      Ice_ice, strasznie jesteś wrażliwy/a.
      • Gość: ice_ice Re: No i zarżnęli kurę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 22:57
        Kurde, nie jestem wegetarianką. A człowiek nigdy nie wie, jak się zachowa w
        ekstremalnej sytuacji. Ale ta krew na kamerze, noooo to już przegięcie, i to
        podejrzewam, specjalne działanie tvn
        • b_bb Re: No i zarżnęli kurę... 18.10.04, 22:59
          Jasne, jasne. Była aż jedna kropelka na kamerze.
        • Gość: Richelieu* Re: No i zarżnęli kurę... IP: 195.117.90.* 19.10.04, 00:52
          to jest ekstremalna sytuacja? a dziwią się, że wieś dostaje pieniądze w ramach
          dotacji dla gmin zagrożonych marginalizacją

          jada się soję uprawianą na terenach życiowych kilkuset gatunków zwierząt
          powodując ich wyginięcie, a krew jest fe, bo widać. Dziwne, miesiączki chyba
          nie ma
    • daimona A nie jadasz nigdy pieczonej kurki? ;) 18.10.04, 22:53
      ktos ją musi wczesniej zarżnąć.

      No, chyba że jestes wegetarianką.
      • Gość: corgan a nie nosisz butów ze skóry węża? IP: 217.11.142.* 18.10.04, 22:54
        nie zrzucił tej skóry sam, tylko ktos go musiał wczesniej zarżnąć...
        • daimona Ze skórki węża to mnie nie stać 19.10.04, 04:55
          ale akceptuję to, że ktoś go musiał wczesniej zarżnąć... tak jakoś dziwnie ten świat jest urządzony - występuja piramidy pokarmowe i widać tak ma być (te pokarmowe to jednak nadal do kury) ;)
    • Gość: Richelieu* zresztą to marnotwastwo IP: 195.117.90.* 19.10.04, 00:49
      ciachnąć tasakiem, krew wypłynie oblepiając brudne pióra i pieniek

      Nadżyna się szyję, krew wylatuje do miski, i można zrobić z niej czarninę. Nie
      wiem jakie oni tam mają przyprawy, ale jeśli ktoś jest głodny to znika awersja
      do krwi. W końcu w kaszance krew też jest, a nikt się nie brzydzi

      Podobał mi się za to górnik w sklepie, hehe. Dali scyzoryk nazywając go
      wielofunkcyjnym narzędnikiem do przetrwania, ale głupiego chyba szukali co by
      kawusię na zabawkę zamienił.

      no i wreszcie zabicie kury jest normalne. Nie jakiś pajac chce poudawać
      twardziela więc zabija węże, nie że jadowity i niebezpieczny, ale ot tak, bo
      wiewiórski maczo jest
      • Gość: ice_ice Re: zresztą to marnotwastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:16
        Sorry, nie jadam kaszanki. Ohyda. Kurczaka jadam, bo lubię. Buty skórzane
        noszę, bo muszę. Ale kury bym nie zarżnęła. A tvn to zadęta stacja, która dla
        sensacji zrobi wszystko. Najbardziej mnie wkurzyły te krople krwi na kamerze,
        to było ewidentnie ku uciesze motłochu. Kiedy ja mam okres - to odpowiedź na
        wcześniejszy post - nie eksponuję brudnych podpasek wszystkim dookoła.
        Ok, zabili to zabili, zjedli, to zjedli, pewnie też bym na ich miejscu zjadła.
        Ale po cholerę pokazywać tą krew?
        • Gość: kura Re: półnagie laski na wyspie to marnotwastwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:42
          zarżnąć to powinni jedna taka głupią blondyne (imienia nie pamiętam).
          faceci wyposzczeni i przenośni i naprawdę , a ta łazi i wypina tyłek.
          górnik powinien wybudować jakiś bieda szyb i chłopaki mieli by gdzie "fedrować"
          bez dostępu kamery.
          • Gość: pecio Re: półnagie laski na wyspie to marnotwastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 14:10
            te kropki na ekranie kamery to nie byla zadna krew kury tylko pióra!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka