Gość: ice_ice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 22:47 A konkretnie Agnieszka zarżnęła. Muszę powiedzieć, że motyw z kroplami krwi na kamerze mnie niemal wykończył - taka rodzima makabra :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ert Kura w klatce jeszcze się ruszała IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.10.04, 22:48 Jestem tego pewien, że jeszcze minimalnie podrygiwała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ert Vito - Italiano IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.10.04, 22:51 Jak ja nie trawię tego gościa. Koślawy, z bruszkiem i jeszcze trywialny do bólu. Pusty jak...(no właśnie co?). Jak to italiano - wielkie dziecko. Za to jak pięknie ryczy..prawdziwy tarzan. Jak to italiano - wielki podrywacz. Za to jaką piękną ma czaszkę i zęby. Seksista z niego. Ustawia facetów, żeby na panny głosowali bo boji się o własny tyłek. Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: No i zarżnęli kurę... 18.10.04, 22:52 Byłam pewna, że kogoś zabicie kury zbulwersuje! Ice_ice, strasznie jesteś wrażliwy/a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ice_ice Re: No i zarżnęli kurę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 22:57 Kurde, nie jestem wegetarianką. A człowiek nigdy nie wie, jak się zachowa w ekstremalnej sytuacji. Ale ta krew na kamerze, noooo to już przegięcie, i to podejrzewam, specjalne działanie tvn Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: No i zarżnęli kurę... 18.10.04, 22:59 Jasne, jasne. Była aż jedna kropelka na kamerze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: No i zarżnęli kurę... IP: 195.117.90.* 19.10.04, 00:52 to jest ekstremalna sytuacja? a dziwią się, że wieś dostaje pieniądze w ramach dotacji dla gmin zagrożonych marginalizacją jada się soję uprawianą na terenach życiowych kilkuset gatunków zwierząt powodując ich wyginięcie, a krew jest fe, bo widać. Dziwne, miesiączki chyba nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
daimona A nie jadasz nigdy pieczonej kurki? ;) 18.10.04, 22:53 ktos ją musi wczesniej zarżnąć. No, chyba że jestes wegetarianką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corgan a nie nosisz butów ze skóry węża? IP: 217.11.142.* 18.10.04, 22:54 nie zrzucił tej skóry sam, tylko ktos go musiał wczesniej zarżnąć... Odpowiedz Link Zgłoś
daimona Ze skórki węża to mnie nie stać 19.10.04, 04:55 ale akceptuję to, że ktoś go musiał wczesniej zarżnąć... tak jakoś dziwnie ten świat jest urządzony - występuja piramidy pokarmowe i widać tak ma być (te pokarmowe to jednak nadal do kury) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* zresztą to marnotwastwo IP: 195.117.90.* 19.10.04, 00:49 ciachnąć tasakiem, krew wypłynie oblepiając brudne pióra i pieniek Nadżyna się szyję, krew wylatuje do miski, i można zrobić z niej czarninę. Nie wiem jakie oni tam mają przyprawy, ale jeśli ktoś jest głodny to znika awersja do krwi. W końcu w kaszance krew też jest, a nikt się nie brzydzi Podobał mi się za to górnik w sklepie, hehe. Dali scyzoryk nazywając go wielofunkcyjnym narzędnikiem do przetrwania, ale głupiego chyba szukali co by kawusię na zabawkę zamienił. no i wreszcie zabicie kury jest normalne. Nie jakiś pajac chce poudawać twardziela więc zabija węże, nie że jadowity i niebezpieczny, ale ot tak, bo wiewiórski maczo jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ice_ice Re: zresztą to marnotwastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:16 Sorry, nie jadam kaszanki. Ohyda. Kurczaka jadam, bo lubię. Buty skórzane noszę, bo muszę. Ale kury bym nie zarżnęła. A tvn to zadęta stacja, która dla sensacji zrobi wszystko. Najbardziej mnie wkurzyły te krople krwi na kamerze, to było ewidentnie ku uciesze motłochu. Kiedy ja mam okres - to odpowiedź na wcześniejszy post - nie eksponuję brudnych podpasek wszystkim dookoła. Ok, zabili to zabili, zjedli, to zjedli, pewnie też bym na ich miejscu zjadła. Ale po cholerę pokazywać tą krew? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kura Re: półnagie laski na wyspie to marnotwastwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:42 zarżnąć to powinni jedna taka głupią blondyne (imienia nie pamiętam). faceci wyposzczeni i przenośni i naprawdę , a ta łazi i wypina tyłek. górnik powinien wybudować jakiś bieda szyb i chłopaki mieli by gdzie "fedrować" bez dostępu kamery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pecio Re: półnagie laski na wyspie to marnotwastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 14:10 te kropki na ekranie kamery to nie byla zadna krew kury tylko pióra!!!! Odpowiedz Link Zgłoś