Gość: kati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 23:00 Co sądzicie? Bo ja jestem na tak. facet z klasą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gentleman Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.04, 00:32 Nie najgorzej gdyby nie te krawaty... Dlaczego on je wiaze w takie buly? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiona Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.04, 02:49 Pięknie zarysowane brwi, pięknie wykrojone usta, pięknie wycięte baczki, ale intonacja cuś jakby trochę pedalska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lu Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.acn.waw.pl 07.11.04, 11:52 Ooooo, co to to nie! Adamczyk goni wszystko (damskie) co sie rusza. Jak najbadziej hetero! Odpowiedz Link Zgłoś
xxx131 Re: Michał Adamczyk - wiadomości 07.11.04, 11:57 ja jestem mezczyzna i wydaje mi sie sympatyczny, super sympatycany Odpowiedz Link Zgłoś
tezurus Re: Michał Adamczyk - wiadomości 07.11.04, 14:30 Gość portalu: fiona napisał(a): > intonacja cuś jakby trochę pedalska... A czym to się wyróżnia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiona Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.04, 00:29 tezurus napisał: > > A czym to się wyróżnia? Inotnacją! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania-ss Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:10 A mnie sie podoba jego styl prowadzenia wiadomości,mówi wyraznie i w tempo, jest naturany a nie sztywny jak ta Wysocka. Naprawdę dobry.Gratulacje! A jego wygląd też super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jona Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 13:33 a dla mnie ma coś w sobie niechlujnego. I za dużo ma samouwielbienia. Ze wszystkich panów w Wiadomościach najbardziej cenie Durczoka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kati Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 13:50 a czy można mieć więcej samouwielbienia niż Durczok? ;) też uważam, że Durczok to ekstraklasa, ale Adamczyk na pewno I liga. Ma to coś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piga Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 14:01 mnie urzeka krzysiek ziemiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kati Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 14:08 akurat za nim (tzn. za Ziemcem) nie przepadam, a wysockiej w ogóle nie trawię. Odpowiedz Link Zgłoś
tezurus Re: Michał Adamczyk - wiadomości 07.11.04, 14:45 ZIEMiEC THE BEST. Skromny, nie to co zadufany rogalik na twarzy Durczoka.Aż podskakuje czsami jak zapowiada Monike. I w ogóle jest nadęty jak Lisek prawie, chocporónanie Durczoka do Lisa to i tak jak na Durczoka chyba za dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIMI Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 15:26 rzeczywiście ta kobieta jest chyba teraz najsłabsza Odpowiedz Link Zgłoś
zbychooo Re: Michał Adamczyk - wiadomości 08.11.04, 15:44 Michał Adamczyk pseudo kamienna twarz? No cóż, ładna buzia to trochę za mało by być dobrym prowadzącym w najważniejszym programie informacyjny TVP. Mój główny zarzut, to to, że twarz tego faceta kompletnie jest wyzuta z wszelkich emocji, gość operuje głosem, a twarz pozostaje nieruchoma, tak jakby do końca nie uczestniczył w tym co robi - to mi się w nim nie podoba, taki kolejny automatyczny czytacz.... przez grzeczność już nie wspomnę o tym, że facet ten ma mały wytrzeszcz oczu i wygląda to, jakby był piekielnie wystraszony na wizji (a może jest?). Tyle o wrażeniach wizualnych z audio jest zdecydowanie lepiej - dobra dykcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:43 Z całej tej nowej trójki /pomijam Durczoka, bo to stary wyga/ uważam, że kobieta jest najlepsza - tylko po niej widać, że to dziennikarka. Dwaj panowie mają owszem buzie ładne, ale właśnie - też mi wyglądają na czytaczy. Może to męski punkt widzenia, ale taki mam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rudy Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.wan.pol.pl 08.11.04, 18:05 Pod ładną buzią kryje się krętacz. Do telewizji trafił dzięki swemu kumplowi sługusowi czerwonych. Wcześniej wyrzucili go z prywatnej telewizji bo zmieniał teksty kolegom by mylili się na wizji i on miał więcej dyżurów. A w TVP kradł materiały ludziom z ośrodków naczytywał swoim głosem i pokazywał się z mikrofonem na końcu jako rzekomy autor. W tej ostatniej histori miał sprawę w komisji etyki, przegrał ale i tak robił swoje. I to się właśnie kryje pod piękną fasadą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Rudego c.d. Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 18:25 dodam jeszcze, że z Iraku odwołano go w trybie natychmiastowym, kiedy okazało się, że płacił miejscowym za odgrywanie scenek przed kamerą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tommy Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.org 08.11.04, 18:36 Z TVNu też go wylali. Nie chcę pisać dlaczego bo to wstyd. Ale nie wiedziałem że po tym jeszcze takie numery robił! I taki facet prowadzi wielki program informacyjny! BBC czy CNN na coś takiego by sobie nie pozwolili. Ale to jest telewizja Białoruska i białoruskie standardy dla sprawdzonych towarzyszy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaca Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.crowley.pl 09.11.04, 09:22 Jeśli to prawda o czym piszecie, to widzę że Adamczyk idzie ostro do przodu - po trupach do celu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldi Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 14:00 Ludzie, zastanówcie się co za bzdury piszecie. Gość jest dobry i każdy to widzi, a to, że zaczął pracować za Sławińskiego - to co ? Czy to znaczy, ze wszyscy którzy w TVP zaczynali pracę za Kwaitkowskiego to komuchy ?? Paranoja. Poza tym widziałem wiele jego wiadomosciowych materiałów i zawsze były robione o dwie klasy wyżej nz reporterów z ośrodków (tak się składa, że mam okazję na coi dzień oglądac lokalny program TVP - żenada). Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że koleś kopiował reginalne szity. poza tym materiały z Iraku pamiętam własnie jego, bo było dobre, reszta jakaś taka bez wyrazu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaca Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.crowley.pl 09.11.04, 15:22 Materiały reporterskie miał faktycznie niezłe, ale jako prowadzący Wiadomości jest BEZNADZIEJNY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orkel Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.04, 08:39 Nie zarzuca mu się tu z góry tego, że zaistniał już za Kwiatkowskiego, ale konkretne CHAMSKIE ZACHOWANIA zwane eufemistycznie przepychaniem się łokciami. To są rzeczy które można sprawdzić - wyrzucony z TVN, sprawa w komsji etyki, krętactwa w iraku. Piszesz, że materiały w Twojej lokalnej tvp są marne, ale przecież oddziałów jest ok 15, powstaje w nich codziennie ładnych parę godzin materiałów, a dodatkowo jeszcze co innego może iść lokalnie, a co innego być wysyłane do wiadomości. Po tym jak opisano odgrywanie scenek w Iraku dla pana Adamczyka, twoja uwaga, że właśnie jego materiały z Iraku były ciekawe (niby to w obronie Adamczyka) zabrzmiała bardzo groteskowo. Może facet zwyczajnie ci się podoba...jeśli tak to napisz, że tak jest, a nie że to uczciwy dziennikarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marika4 Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 16:30 Nie wiem skąd tyle nienawiści na tym forum. Ludzie co wy piszecie, skąd u was taka zawiść to,że komuś się udało a wam nie.Zastanówmy się przed napisanie kolejnego postu. Więcej dystansu do nas samych. A dla Pana Michała - życzę powodzenia i sukcesów w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.crowley.pl 10.11.04, 09:44 Gość: marika4 napisał(a) >Nie wiem skąd tyle nienawiści na tym forum. Ludzie co wy piszecie, skąd u was >taka zawiść to,że komuś się udało a wam nie.Zastanówmy się przed napisanie >kolejnego postu. Więcej dystansu do nas samych. >A dla Pana Michała - życzę powodzenia i sukcesów w pracy. Głucha jesteś czy ślepa? Ten gość sprzeniewierzył się zasadom dziennikarstwa za co został ukarany (materiały z Iraku), dodatkowo podkłada świnie kolegom, a ty życzysz mu powodzenia i sukcesów w pracy? Chyba trafił swój na swego, widzę że ty też stosujesz zasadę pt: Cel uświęca środki, obydwoje jesteście siebie warci.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maxi Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.tvp.pl 10.11.04, 12:59 Co za bzdury ! Nigdy nie został ukarany, bo nie było za co. Z Iraku wrócił tak jak wcześniej planowano, a na miejscu miał jedynie spór z jakimś kretynem z Polskiego Radia, który srał w gacie w obawie przed wyjazdem na zdjęcia w teren. Michał - gartulacje, skoro wypisują tu tyle różnych rzeczy na Tówj temat -jedni z uwielbieniem, drudzy z nienawścią - bo po prostu zazdroszczą ci sukcesu, sami są małymi zakompleksiałymi gnojkami - to znaczy, ze jesteś gwizdą. Odpowiedz Link Zgłoś
zbychooo Re: Michał Adamczyk - wiadomości 10.11.04, 15:40 Gość portalu: Maxi napisał(a): > Co za bzdury ! Nigdy nie został ukarany, bo nie było za co. Z Iraku wrócił tak > jak wcześniej planowano, a na miejscu miał jedynie spór z jakimś kretynem z > Polskiego Radia, który srał w gacie w obawie przed wyjazdem na zdjęcia w teren. > > Michał - gartulacje, skoro wypisują tu tyle różnych rzeczy na Tówj temat - jedni > > z uwielbieniem, drudzy z nienawścią - bo po prostu zazdroszczą ci sukcesu, sami > > są małymi zakompleksiałymi gnojkami - to znaczy, ze jesteś gwizdą. Czyżby sam Michał z IP TVP się odezwał? he, he..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.04, 11:28 odwalcie sie od Michała to wedłg mnie najlepszy dziennikarz!I do tego ma takie boskie oczka Michał trzymaj się _oby tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia_27 Re: Michał Adamczyk - wiadomości IP: *.chello.pl 22.12.04, 20:43 od kiedy zaczął prowadzić Wiadomości wogóle nie mogę się skupić...superfacet panie Michale kocham Pana! Odpowiedz Link Zgłoś